Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Retuska » Pia 23.03.2012 21:26

Ahojte,takže..zajtra idem s mojim malycikym na kardio vyšetrenie(RTG,sono a podobne) .este sme na takom neboli,takze neviem,ako t prebieha.zaujímalo by ma či môžem byt s ním pri vsetkom,ci si ho vezmu a povedia pockajte,alebo ako?
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Mackie » Pia 23.03.2012 23:17

rozhodnutie je na tebe.. ja psa (okrem operacie) z oci nepustim
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 24.03.2012 0:59

pri sone môžeš byť na 100 % a asi je to aj vhodné, keďže psa treba uložiť a pod. mne dokonca ponúkli byť aj pri vyšetrení uší, na to však ja nemám. aj pri odberoch idem k zemi. skús sa dohodnúť s veťošom, či ti dovolia, ale ja nevidím dôvod prečo nie, ak im tam nebudeš viac na obtiaž, teda by si sa zložila bo tak.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod pigie » Sob 24.03.2012 7:15

Ja som ako Mackie - psa opustam az po uspavacke, ked ide ne operaciu alebo zlozitejsie vysetrenie. Ak je pri vedomi a niekde by ma nechceli pustit, berem psa a idem tam, kde s tym nemaju problem. To co si napisala ty, vsetky tieto vysetrenia je uplne bezne robit v pritomnosti majitela.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Margita » Sob 24.03.2012 8:26

ja som bola aj pri kastracii svojho kocura :lol: som sa spytala ci by som to mohla vidiet-zvedava pubertacka :smile: a nemal s tym problem,ale co si takto spominam tak napr,pri rtg svojho psa som nebola,a ani ma to nenapadlo,to som mala rokov menej ako ked som bola zvedava pubertacka, a bola som viac vysokovana ako ten pes
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Retuska » Sob 24.03.2012 12:14

a neviete mi povedat..co mu konkretne budu robit?aby som tam neplestila oci:D....rtg viacmenej viem,bezny rontgen ale sono?este mu budu brat krv to snad zmakne,ja chcem byt pri nom,vet vyzera super mily chlapik ale aj tak deny bdue vystresovany tak ci tak a ne este bezomna
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod hriva » Sob 24.03.2012 13:55

ja som bola pri všetkých takychto vyšetraniach okrem RTG, tam tehotne nesmú..tak tam bol priatel miesto mna.
mojej robili sono brušnej dutiny, prevalili sme ju na chrbat, vyholili jej brucho a s takou sondou alebo čo to je jej chodili po bruchu...normalne klasicke sono, take robi aj mne gynekolog stale, len s tym rozdielom že mi neholí brucho :joint: ja som bola pri mojej fenke aj ked jej nohu zašívali, aj ked robili otcovej fene cisarsky som sa pozerala...a aj pri eutanazii, a všetky vyšetrenia boli oproti tomu malina :ua:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Retuska » Sob 24.03.2012 15:19

no nakoniec sme to zvladli bola som cely cas prinom :))iba obcas ma sestric ka zastupila ekd ho trebalo drzat a ja som nemohla ho tak tlacit na stol,bolo mi ho luto :hi: ..na uduci tyzden sme sa objednali na zubky..aj ked je horsie ze povedal ze je riziko ze sa uz nezobudi :((...ale vyledky srdca boli viacmenej dobre a bdue napojeny na EKG...neviete ci aj pri cisteni mozem byt?boze ja budem opicia matka :D...ked takto sa staram o mojho krasavca ale bohuzial.. :hi: :hi:
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod deny » Sob 24.03.2012 23:48

Pri čistení som bola. Dal mi na výber, či chcem odísť alebo zostať, tak som zostala. Teraz už má však Beny šelest na srdiečku a už nám zubný kameň vyčistiť odmietol, že do narkózy nepôjde, priveľkí riziko, že sa nezobudí.
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 25.03.2012 0:02

Retuska píše:no nakoniec sme to zvladli bola som cely cas prinom :))iba obcas ma sestric ka zastupila ekd ho trebalo drzat a ja som nemohla ho tak tlacit na stol,bolo mi ho luto :hi: ..na uduci tyzden sme sa objednali na zubky..aj ked je horsie ze povedal ze je riziko ze sa uz nezobudi :((...ale vyledky srdca boli viacmenej dobre a bdue napojeny na EKG...neviete ci aj pri cisteni mozem byt?boze ja budem opicia matka :D...ked takto sa staram o mojho krasavca ale bohuzial.. :hi: :hi:


prečo je tam riziko, že sa nezobudí? povedal ti nejaký dôvod, isto tam musí byť.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod Retuska » Ned 25.03.2012 2:16

no rpetoze je kardiak a ze pri pripadoch ako šelest(lebo ma nejak znicenu lavu chlopnu a tym vacsi napor na srdce) je uz vacsie riziko a ze riziko je stale
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod energitc » Pon 26.03.2012 9:48

no dajte sem meno vetosa,ktory mi dovoli byt pri cisteni zubov krpane...zatial s tym nesuhlasil ani jeden, ktoreho som sa spytala, co ma dost prekvapilo, lebo ked mal kedysi moj koker zasivanu roztrhnutu kozu na stehne od pohryzenia inym psom tak som tam bez problemov mohla byt.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod deny » Pon 26.03.2012 10:34

energetic, pricestuj si na východ do Kežmarku :no:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod hriva » Uto 27.03.2012 11:49

pri zašívani nohy som bola na Planete..pri cisarskom reze u Švihrana. ale to bolo o polnoci, možno aj preto :joint: no maju tam taký fajn pristup že ta nevyhanaju z ordinacie, akurat ked fenke vyberali nador z krku som tam nebola. podla mna čistenie zubov nemoze byt taky problem :nwm:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Môžem byť pri vyšetrení psíka?

Poslaťod mart.ina » Uto 27.03.2012 12:24

čistenie zubov je celkom špinavá práca, voda strieka naokolo plus taký akoby prach zo zubného kameňa tiež eni ideálny na dýchanie. Ja keď som bola pritom som mala rúšku aby, ako aj veti aby som sa toho zbytočne nenadýchala. Tak možno preto ti to nedovolili
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 728

Ďalší

Späť na Ostatné