Pes a kone

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a kone

Poslaťod kkamkak » Pon 06.08.2012 12:49

Ahoj.
Veľmi dlho túžim jazdiť, ale keďže ešte niesom dospelá, nemôžem chodiť po Slovensku, a v blízkosti našej dediny nieje žiadny klub. Ale našla som jedného človeka, staršieho. Má kobylu (asi 4 ročnú). Veľmi som sa tešila, je úplne krásna. Ale má to dosť veľký problém. Ten pán ju má vo výbehu, dá jej najesť, napiť, a to je tak všetko. Nejazdieva s ňou, ona sa tam celý deň nudí sama. Výbeh má na jednom konci lúky. Chodím za ňou každý deň, ju pohladkať (nechce sa dať hladkať, nenútim ju). Jediné čo mi nechá, je stáť pri plote a natrhať jej trávu a dať jej ju. Ohlávku má, keď som ju za ňu chcela chytiť, išla ma pohrýzť. Bola som za jej pánom. On povedal, že by bol veľmi rád, keby tam za ňou niekto chodil, jazdieval na nej. Ale mám si niekoho nájsť, pretože on nechce byť zodpovedný, keby sa mi niečo stalo.
Ako mám postupovať v takejto situácií? :ua:
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Pes a kone

Poslaťod Euchrid » Pon 06.08.2012 18:42

Ejda, ten konik je teda riadna raritka :)
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Pes a kone

Poslaťod Bellss » Pon 06.08.2012 22:38

Neviete o niekom v okolí Košíc kto má nejaké kone a je tam možné k nim chodiť jazdiť za výpomoc? :smile:

Euchrid píše:Ejda, ten konik je teda riadna raritka :)


Prečo myslíš, že raritka? :)
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Pes a kone

Poslaťod ejda » Str 08.08.2012 20:31

Eurichid on skutečně raritka je, pes mu sedne do sena a žere mu ho a on ho opatrně oždibuje okolo, aby se mu něco nestalo. A když jsem psejka krmila piškotkama za to jak se u koně hezky choval, tak to nepřenesl přes srdce a kůň začal natruc žrát piškotky jak žárlil. Mám je ráda, potfory moje chlupatý. :love:
Jinak pejska už na koně normálně vodím, nejdřív mu hážu dvacet minut aport na louce a blbneme, pak teprve jdeme za koněm. Minule jsem ho zkusmo vzala na jízdárnu kde skákal kůň a choval se velmi slušně - soustředí se na mě, koně ignoruje. Když ho zavřu do boxu, tak kňučí, dokud ví, že jsem poblíž, jakmile zajdu za roh, padne do pilin a spí. Takže super :)
ejda
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Praha

Re: Pes a kone

Poslaťod Amis » Ned 19.08.2012 10:01

No nas Sami tiez chodi ku konom, tak ako ja. Akurat ze ho nepustame velmi blizko, chcel by sa s nimi hrat a asi by to nedopadlo dobre :ua:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Predchádzajúci

Späť na Ostatné