problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod schuy » Pia 02.12.2011 18:31

Ludia,mam problem.
Zivot to zariadil tak ze budem musiet odcestovat za pracou do zahranicia a nebude sa mi mat kto starat o hafana.
A neviem co s tym.Keby som bol vedel ze raz budem musiet zase odcestovat tak by som ho nebol nikdy bral-ale nevedel som to a ani vo sne som na to nemyslel ze budem musiet.....ale musim.
Srdce mi trha ked si predstavim ze ho asi budem musiet niekde dat prec.Je to na :kak:
schuy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Lucky-Na » Pia 02.12.2011 18:34

a s tebou asi nemôže ísť, čoo?! :ua:
Lucky-Na
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 716

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Barca » Pia 02.12.2011 18:53

A naozaj MUSIS? Napr. pre mna je priorita pes a to by som radsej odisla z prace, ako ho dat prec. Aj ked chapem, praca sa nehlada lahko. A co tak dat ho rodine?
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Haleth » Pia 02.12.2011 19:02

Offtopic: Barca vidno, že si ešte naozajstnú prácu nemala (neber to zle)

Rozhodne by som zvážila, či naozaj nie je možnosť psa zobrať so sebou. Ak je to na poslednú chvíľu a naliehavé, tak skúsiť umiestniť psa známym alebo nájsť mu nových DOBRÝCH majiteľov...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod hriva » Pia 02.12.2011 19:12

Offtopic: ja suhlasim s Haleth co sa prace tyka. v dnesnej dobe mat dobru pracu, ktora je aj zaplatena, treba sa jej drzat zubami nechtami. doba je zla a bude este horsie podla mna :ua:
ale kebyze mam ostat bez psa urobim vsetko pre to aby som ho mohla vziat so sebou. a ked nie snazit sa mu najst domov u znamych, v rodine... musi to byt tazke
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Mackie » Pia 02.12.2011 19:15

len mi nejako unika vyznam temy.. to si nam len prisiel oznamit, alebo realne hladas umiestnenie pre psa? v druhom pripade to nejako sformuluj, co kde kedy ako, v prvom - nemyslim, ze to potrebuje samostatnu temu
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Ell » Pia 02.12.2011 21:04

daj sem info o psikovi,fotky a kontakt na teba ..ako mu potom mame pomoct ?
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod schuy » Pia 02.12.2011 21:27

Hlavne som sa chcel postazovat a vypocut si na to reakciu ludi,mozno mi to vnukne nejaky napad.
Zo sebou ho brat nemozem,neda sa to.
Mam na to este mesiac a pol nieco vymysliet ako sa zariadit a kde mu najst novy domov alebo ako to spravit aby z domu nemusel.
Keby som nemusel tak neodcestujem,ja ale musim,je to otazka financnej existencie.
Nepisal som to preto aby som tu hladal niekoho komu ho dat,len proste som sa chcel postazovat ze to je na :kak:
A hafan je NO bez PP,psik, ktory ma za sebou zakladny vycvik u jedneho chovatela.Ma 2,5 roka a mna pocuva na slovo,ostatnych len ked sa mu chce :smile:
schuy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod schuy » Pia 02.12.2011 21:30

Mackie píše:len mi nejako unika vyznam temy.. to si nam len prisiel oznamit, alebo realne hladas umiestnenie pre psa? v druhom pripade to nejako sformuluj, co kde kedy ako, v prvom - nemyslim, ze to potrebuje samostatnu temu


ako uznas za vhodne,ked tak to niekam presun.Ja len ze som nevedel kde to mam zaradit tak som to dal sem.Dakujem
schuy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 02.12.2011 22:00

Nemaj strach. Z dvojice človek - pes zväčša horšie takúto zmenu znáša človek :no: (ak samozrejme nieje to prípad nejakého extra hysterického a superzávislého psa, čo u teba isto nie). Je to dobrý pes a určite sa ti v tvojom okolí podarí nájsť niekoho, kto sa o neho bude starať. Najlepšie bude, ak sa bude s novými majiteľmi zoznamovať postupne, budú ho brávať od teba na venčenie a tak. Naozaj to moc neprežívaj, lebo ide o psíka, tak aby si tú náladu na neho nepreniesol. :no: Ty sám vieš, že to inak nejde, takže je už zbytočné robiť okolo toho nejaký veľký smútok, lebo ozaj len jemu tým uškodíš. Vezmi to teraz z praktickej stránky, jo?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Margita » Pia 02.12.2011 22:11

nechcem verit tomu,ze v rodine sa nik nenajde kto s ao psa postara,mama,tata ,brat sestra dedo babka,urvite niekto je...ja som bola asi rok a pol mimo a o psa sa starala moja mama,ktoru totuto cestou pozdravujem ,Ahoj mamka :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Haleth » Pia 02.12.2011 22:16

Margita ja tomu zas veľmi ľahko uverím. Mne by sa nikto z rodiny nedokázal postarať na psa na týždeň, nieto na rok, či dva.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 02.12.2011 23:11

tak, tak. my odkedy máme dvoch, tak sme nikde neboli. nikto nie je ochotný nám ich postrážiť, spolu nehrozí a Adri si nikto nevezme ani na pól dňa. dokonca, keď som u našich nemôžem ani na poštu bez nej. :ua:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod lucik » Sob 03.12.2011 9:55

blbá situácia.. no ja by som tiež bez psa neodišla.. teraz už dvoch.. pretože takisto nemám nikoho, kto by mi ju/ich dlhodobo varoval, pričom ani jedna nie je závislák, hocikto ich môže varovať krátkodobo.. :nwm:

ale súhlasím s Ulfi, ak už si rozhodnutý, nerob okolo toho smútky, aby to pes neprežíval potom..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod schuy » Sob 03.12.2011 20:24

takze na pol roka budem mat o milacika postarane.
Jediny kto moze je moja priatelka,sice to bude pre nu narocne lebo ma dost svojich povinnosti ale podujme sa na to takze som happy ze hafan nebude musiet z domu :jupi: .A hafan ju zboznuje takze to je fajn.
A potom sa uvidi,mozno sa to nejak behom polroka vyriesi.Uvidime.
A co sa tyka rodiny,fakt by nikto nemohol.Babku uz nemam,dedo uz nevladze ani sam zo sebou,mamina je na invalidnom a otec v praci od 4 rana do 7 vecera.A surodenci su mimo a byvaju v panelakoch.
Dakuje za Vase rady a napady :ahoj:
schuy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Ďalší

Späť na Ostatné