problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod energitc » Pon 05.12.2011 9:27

tesiiim sa, ze sa to vyriesilo, pol roka nie je taka dlha doba. ja som myslela,ze to mas na dlhsie...

poznam ludi, ktori odisli bez psika a nechali ho tu rodine, prip.kamaratom a ked si tam spravili rozhlad a pripravili prostredie pre psika, tak si ho doviezli za sebou.

ja osobne by som bez psa nevedela zit, bola by som prilis osamela, takze v minulosti som kvoli tomu (mala som este kokerspaniela) odmietla dobru pracu vo svajciarsku,ale dodnes nelutujem.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 05.12.2011 14:13

No super, tak to dobre dopadlo. Uvidíš, možno časom zistíš, že tam predsa bude môcť odcestovať za tebou. Držím palce :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod schuy » Pon 05.12.2011 18:24

Dakujem za podporu ludkovia :smile: ani si neviete predstavit aky som ja z toho happy :smile:

Offtopic: Vedeli ste ze hafana mozte umiestnit do hotela pre psov aj dlhodobo???Aj nad takou moznostou som rozmyslal.Zistoval som cenu a nepoviem schvalne kde aby som nerobil reklamu ale da sa to aj na dlhsie za cenu 4eura na den uz zo stravou.Docela dobre nie????Sice ked sa to spocita napr.na rok tak je to dost ale ak nechcete o hafana prist tak to myslim aj stoji za to.
schuy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 05.12.2011 18:33

Tak áno, ale otázna je kvalita, resp rozsah služieb za tie 4 eurá.
Inak sa mi to vidí ako krajné riešenie, určite je lepšie osobnejší prístup u niekoho z rodiny/známych ako hotel.
-------------------------------------
Inak, myslím si, že by sa mohla dať v takomto prípade vybaviť dočasná opatera aj u nikoho úplne cudzieho, kto robí DO. Pes by bol v domácom prostredí, majiteľ by samo platil jedlo, veta, plus niečo pre daného človeka. Nieje to dobrá varianta?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: problem,nema sa mi kto o hafana postarat

Poslaťod schuy » Pon 05.12.2011 19:33

Ten hotel je u pana ktory mi hafana cvicil a a ma aj chovnu stanicu NO.
Takze pristup k hafanovi by bol myslim dobry lebo ked sme boli na precvicenie tak sa hafan tesil ked ho videl.A myslim si ze keby sa k nemu ten pan spraval nejak blbo tak by sa hafan netesil.
Ale je pravda ze v rodine alebo u znamych by to bolo najlepsie.Preto som rad ze priatelka sa na to podujala. :no:
schuy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Predchádzajúci

Späť na Ostatné