Psik si znackuje predne labky.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psik si znackuje predne labky.

Poslaťod Minnie » Sob 19.11.2011 13:02

iwd píše:ak bude vojna, nebudem moct ho vnecit

iwd ked bude vojna, naucim ta vymackavat psovi mocovy mechur. mam s tym bohate skusenosti :joint:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: Psik si znackuje predne labky.

Poslaťod Domča » Štv 24.11.2011 14:06

Môj si taky tak obcikáva labky....neostáva ti nič iné len mu ich opláchnuť vždy keď prídeš z vonku. A tiež je naučený na "cikaj" a "kakaj"....... hlavne keď sa niekam ponáhľame, alebo mi je brutááálna zima a jemu sa nechce......

Minule sused fajčil na balkóne a ja dohováram psovi: Googliček rýchlo sa vykakaj, lebo sa fakt ponáhľam na Zumbu. A sused sa začal rehotaať že "isto ti ten pes rozumie".......... do pol minútky som kráčala s "plným" sáčkom ku košu a hajde domou :)
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Psik si znackuje predne labky.

Poslaťod miro11 » Pon 28.11.2011 21:57

Aj ja som mal s Badym podobny problem. Ako sa naucil dvihat nohu, tak si ju zacal ocikavat. Naucil som ho cikat pri jednom kricku nedaleko vchodu. Ked ideme von tak hned tam taha, vycika sa bez toho aby sa obcikal a ideme dalej. Potom ked znackuje po kvapkach tak neni problem. Proste musi mat "nieco" na spravne dvihnutie nohy, ako tu uz bolo spominane. Len dufam ze ten krik neuschne s toho ako tam stale chodi. Nechce sa mi potom hladat nove miestecko :lol:
miro11
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40

Predchádzajúci

Späť na Ostatné