pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod lusy » Str 06.02.2008 14:22

p.j.jack píše:V noci hraje divadlo ako sa jej chce ist,knuci ako keby hovorila"staavaj ja to uz nevydrziiim" a tak ja vstanem a ona joooj beha a znuchava kedy a kde bol pes...proste to haranie je des.... :ach:


aj moj to teraz zacal robit. kazdu chvilu sa dobija von ako keby uz nevydrzal. a pritom len vonku cucha. ale my tu ziadne haravky nemame. :ach:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Silwuska » Str 06.02.2008 14:32

lusy...len aby si sa necudovala... :ach: ked prchne a vrati sa za tri dni :ach: :plac: tato tema mi nahana zimomriavky
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod yetti » Str 06.02.2008 14:34

Silwuska píše:lusy...len aby si sa necudovala... :ach: ked prchne a vrati sa za tri dni :ach: :plac: tato tema mi nahana zimomriavky

... ked musis, tak musis.... :no: ved to poznas... :joint:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Bibiana » Str 06.02.2008 14:35

Zas netreba to brať tak dramaticky... Jednoducho si psa treba v tomto období viac strážiť a nebudú žiadne utekačky a podobne, všetko bude ok :yes:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Silwuska » Str 06.02.2008 14:44

yetti
:haha: :haha: :haha: :haha:
neprovokuj lebo to sem svacnem tie fotky... :heh: :heh:

Bibiana...
To sa ti povie :plac: viac strazit...ja mam spidermana...este ked bol mrnus a mali sme plot, tak sa vysplhal po tych okach...ale zvladol to len do 2/3 ...tam ostal a knucal :pac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Amaguk » Str 06.02.2008 15:09

Silwuska píše:lusy...len aby si sa necudovala... :ach: ked prchne a vrati sa za tri dni :ach: :plac: tato tema mi nahana zimomriavky


tak na toto fakt bacha, kapne na nejakeho pablba a budes si trieskat hlavu, ze si si lepsie nestrazila :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Silwuska » Str 06.02.2008 15:38

:ua: no ja si bacha davam...ale co robit ked si ho nedava rodina?? :plac: ja ho nenecham chvilku osamote ked som doma... lebo ten zdrne odvsadial...davam nanho pozor viac jak na papagaja... :hmm: mne uz sa zacinaju aj podobat :lol:

Obrázok

Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Fraga » Str 06.02.2008 19:41

:heh: :heh: no minimálne ten uhol pohľadu je ten istý to sa ti podarilo :yes: :jop:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Amaguk » Štv 07.02.2008 10:07

Tak ten moj debilek ma dnes o 3/4 na 4 vytiahol s postele. :ach:
Stepoval mi tu po byte hore dole, myslela som, ze ho drapsla nejaka akutna potreba - hej, hej, akutna potreba, ale v takom zmysle, ze potreboval 20 minut ocuchavat kazdych 20 cm travninka a oblizovat stanky po haravkach. Som myslela, ze ho prerazim. Navyse este lialo ako z krhly :hmm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 07.02.2008 10:50

No toto, môj zas o pol piatej došiel mi olizovať kolienko a kcichtík. Som sa ale nedala, poslala som ho do kelu, lebo ak sa mu to raz podarí, tak si ma bude ťahať z postele, kedy sa mu zapáči (teta má takú skúsenosť so svojim psom).
Keď o hodinu zvonil budík, tak bol tak urazený, až sa tváril, že ma nevidí ako leziem z postele :haha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Amaguk » Štv 07.02.2008 10:53

no, ja som sa nechala vytiahnut, lebo zo dva krat predtym, ked takto pobiehal po byte, tak som potom nasla rano nalozenu kopku v kuchyni.
ale druhy krat uz mu na to neskocim :fizel:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 07.02.2008 11:23

Nšťastie u nás je to tak, že keď má takýto potrebný problém,tak chodí a skučí, chvost zvesený.
Ale keď došiel s radosťou ku mne a začal ma oblizovať, akože tak čo, ideme néé? Tak si trhni. :pac:

Inak aj moja teta mala takto, že museli s ním chodiť kvoli potrebe von aj v noci, asi tri dni, a na štvrtý ju vytiahol k šuflíku s mlskami. Myslela že ho prerazí :nie: :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod p.j.jack » Štv 07.02.2008 16:57

ajda ked chce naozaj robit potrebu a ja si myslim ze ma klame,tak u dveri zacne stekat,to viem ze naozaj....ale ak ide o jej haracie chute :ach: tak to sa len vtiera....ale aj tak je na to skocim aj ked klame,lebo si poviem co ak nahodou a chudatko,aby ju nebolelo brusko.... :hafan2: ,,,takze snou idem aj ked viem ze klame :pac:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod lusy » Štv 07.02.2008 17:13

vy aspon viete, ze to robia kvoli haravkam, ale kvoli comu to robi ten moj dilinko??? :nwm: nam tade ziadna fena ani neprejde.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 07.02.2008 18:42

neviem v akom dome bývate, ale nemôže tam byť takáto fenka niekde zavretá? :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné