Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod moschino » Uto 19.03.2019 20:11

Uz som podpisala, koluje to aj po fb
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod janajka » Sob 23.03.2019 20:28

Tu je ten link http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=1021272. Stale sa rokuje o novom poriadku. Nevyzera to vobec ruzovo.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Ned 24.03.2019 19:38

https://www.ta3.com/clanok/1150902/navs ... DGbc-zZ2Zw


to je tak, ked si ludia pustaju psov.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 02.04.2019 19:06

Pre wer, strasne jednoducha trasa :heh: Kde je kruzok sme cca parkovali, je tam take male parkovisko, obratisko. To ked uvidis, budes vediet. Nacrt mojej schemy cisto orientacny, viedol cca po cervenej :heh: Oplati sa ist aj na druhu stranu, na Kykulu. Tam pojdem vencit nabuduce, ked pojdem od rodicov :heh:
Prílohy
machnac.png
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Uto 02.04.2019 21:34

Aha, takze vy ste len po hrebeni kusok presli, tam a spat rovnakou trasou? Ja vzdy hladam okruhy :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod moschino » Uto 02.04.2019 21:46

nakoniec sme nesli do Tatier ale do Adrspachu. Cesta sice trvala cez 5 hodin, ale stalo to za to :love: parada, uplne som bola nadsena. Dogfriendly ubtovanie na ranci, uplne v pohode so psami medzi skalami (vstupne pre psa 10 kc, musel byt na voditku a nie kazdy to dodrziaval) a veru bolo malo a este par dni by som pochodila. Pekne urobene cesticky prehiadky, oznacenia, smetne kose a krasne skaly, priroda. No Janosikove diery sa mozu schovat :lol: uz len keby som neochorela posledny den
Prílohy
PicsArt_04-02-10.39.11.jpg
PicsArt_04-02-10.38.48.jpg
PicsArt_04-02-10.39.32.jpg
PicsArt_04-02-10.40.10.jpg
PicsArt_04-02-10.39.55.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Uto 02.04.2019 21:56

Ja som.kukala na tie tvoje fotky na fb, ze toto.asi tatry nebudu... :ha:
Krasne! A bolo vela ludi..?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod moschino » Uto 02.04.2019 22:07

Jeden autobus polskych studentov a inak len sem - tam nejaky turistikujuci parik. Parkoviska prazdne, parada. Ale od 1.4.im zacina sezona, spoplatnuju sa parkoviska a ludi pribude. Asi nie ale az tak rapidne. V sobotu sme isli jeden okuh, na zaciatku sice sa zdalo byt viac ludi a aj psy, ale neskor sme ostali sami a nikde nikoho. Su tam aj trasy, ktore sa daju prejst s kociarom alebo psom na voziku. Kazdy si tam nieco najde. Ale oblast je dost taka trochu zastavena v case, co je skoda. Ako restiky a tak. Nasli sme 2 fajn restiky, ale trebalo sa tam premiestnit, vsetko v okoli skal zatvorene, lebo nebola sezona. A koooopec opustenych budov! Joj, keby som nebola po :kak: z neznamych miest, tak si bohate pridem na svoje :ha:
Prílohy
PicsArt_04-02-11.43.59.jpg
PicsArt_04-02-11.44.13.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 03.04.2019 4:46

wer, sak ja mam steniatkoooo. Ja este dlho ziaden okruh, len vencenia :heh: Ale okruh si mozes spravit, tam po ceskej, spat po slovenskej strane :heh: Bo vyhlad mas iny :haha: Moravsky je krajsi :haha: My sme tak sli. A hlavne, my sme tam sli fakt podvecer, som utekala, aby som na machnaci bola este za svetla, slnko zapadlo, kym sme sa vratili k autu. To bola fakt vencpauza a ja na dlhsie so psom ani nechodim a ani nemienim este dlho chodit :heh: Este presne 10 mesiacov budem chodit len na taketo :heh: Max. prihodim este kilak :heh:

Ach Adrspach, tam sa raz vratim este :yes: Presne viem, kde si to fotila.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod weron » Str 03.04.2019 7:36

moschino :love: :love: :love: krasne tam bolo veru, tiez by som sa vratila na cumendu zas na ine miesta :yes:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 03.04.2019 9:28

pigie, jasneee, ved ja vieeem. ono ved aj okruhy mozu byt kratucke. :lol: tuto je ten okruh taky dobre 20 kilometrovy, ja potrebujem tak 10 km, nieco, kde sa premotame (to nie je vhodny vyraz pri tom mojom psovi :heh: ) tak 4 hodky... ale velmi sa mi lubili tie scenerie, co si dala, to je presne pre mna :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 30.04.2019 13:13

Nechodte po naucnom chodniku zbojnika surovca so psom, ktoreho neprenesiete cez kolmy rebrik. Cerstva skusenost. Ale chodnik pekny :jop:
Prílohy
4372862E-AA27-45B2-9478-EFDD84B9DEF9.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Štv 09.05.2019 4:41

Konečne to na mňa po dlhom čase prišlo :lol: Ale teraz sľubujem, že túto sériu budem pridávať každý deň, lebo je toho zas ďalší kopec, čo chcem popísať. A hlavne, už je teplejšie, tak čoskoro bude správny čas to absolvovať v pohodlnom počasí, keby niekto chcel :smile:
http://kakaukonacestach.sk/slovensko/pr ... den-druhy/
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Pia 10.05.2019 5:05

Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Slausa » Pia 10.05.2019 6:35

Paráda :lol:
Normalne rozmýšľam že napíšem takýto report z expedície (keď sa zasa nepresunie...), lebo toto sa tak trochu podobá na môj štýl kladenia po kopcoch :heh:
Offtopic: s 12 kg vakom si dobra, ja som niesla síce len dva dni a na jednoduchsej trase 17-18 A mala som dosť...
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné