Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 14.07.2008 21:34

ja by som možno niekedy išla na Zelenú vodu :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Aris » Pon 14.07.2008 21:49

Super :aplause: Tak kto ešte? Podrobnosti cez SS
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Casey » Uto 15.07.2008 7:50

Ahojte, neviete nahodou ci sa da ist do Bojnickej ZOO s hafanom ? Do nasej v BA sa neda :ach:
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Silwuska » Uto 15.07.2008 8:38

Na slovensku sa neda do ziadnej :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Rony » Uto 15.07.2008 8:43

neviete o nejakej dobrej trase v Tatrach?? chystame sa tam teraz cez leto aj s ronym, tak potrebujem nejaku zaujimavu trasu vhodnu pre jorka
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Re: Tipy na výlety

Poslaťod lucik » Uto 15.07.2008 8:50

Tatry su dost siroky pojem, specifikuj miesto, pozadovanu obtiaznost, dlzku..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Rony » Uto 15.07.2008 9:02

presne ideme do Starej Lesnej a potrebujem nieco vhodne pre jorksira (najviac som s nim bola asi 6-7km a to mi zvadol uplne v poho, este potom doma behal asi hodinu po dvore)
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Re: Tipy na výlety

Poslaťod lucik » Uto 15.07.2008 9:05

ale ved ked nebude vladat, tak ho vezmes na ruky, do ruksaku alebo hocijako.. nas civaviak s nami preturoval cele Vysoke, Nizke aj Zapadne Tatry - normalne celodenne tury, takze nezalezi od velkosti ale od kondicky..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Rony » Uto 15.07.2008 13:19

njn... on bezi bezi a zrazu si lahne, ho zoberiem na ruky asi tak na 10 minut a uz zase vladze bezat aj hodinu, ma velmi rad dlhe prechadzky
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Betka » Pia 18.07.2008 19:35

Ja mám veľmi rada zrúcaninu hradu Divín, dedinky za Lučencom a pred Detvou. V Dívine je celkom dosť pamiatok a 3 kilometre od tadiaľ je Ružiná :smile: . Vodná nádrž. Na hrad si robíme výletíky so starkiným goldenom :smile:

Zrúcanina

Obrázok
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Bibiana » Pia 18.07.2008 20:19

Jaa po minulo-víkendovom výlete odporúčam Spišský hrad. Je to niečo úžasné, nádherné a vstup je povolený aj s pesíkmi (tuším len do múzea pesovia nemôžu) :yes:
Možno sem Fragula prihodí nejakú foto našich troch lások :ahoj:

EDIT: Upravujem link na novšiu a kvalitnejšiu verziu :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Tipy na výlety

Poslaťod lucik » Sob 19.07.2008 8:09

cozeee? hiii.. cestou z Kosic sme obdivovali Spissky hrad, este Peto hovori, ze podme tam a ja som ho odhovorila, ze neeem, tam sa so psami urcite nemoze.. a hen.. :ua:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 19.07.2008 16:11

Ty brďo, te spišský určite omrkneme, niekedy v zime. Viggo miluje hrady. Díki :jop:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Tipy na výlety

Poslaťod energitc » Ned 20.07.2008 11:38

caute,kedze sa tu hovorilo uz aj o zahranicnej destinacii,tak ja som bola v okoli hornu,pricom som vyuzivala zlavy cez niederosterreich card.maju tam vymakane chodnicky so zelenou popri cestach z jedneho mestecka do druheho,krasne velke polia a lucky medzi mesteckami kde sa pes vybeha a nielen ta moja civi..navyse cez tu kartu si priamo na nete zistite kde vsade sa da ist aj so psom a tych miest tam bolo hodne.rozhodne odporucam,bohuzial je tu aj negativna stranka a to,ze je tam enpormne vela kliestov.moja mala aj obojok kiltix aj sprej tusim frontline ci co to bolo a aj tak som jej po srsti vzdy nasla lozit klieste,esteze sa nenacucali.
osobne sme boli v mesteckach rosenburg kde sme aj byvali,potom altenburg,horn, eggenburg, gars am kamp, zellendorf a uplne najsuper bol retz kde bolo aj co vidiet aj so psom sa dalo vsade ist a tak..

ked uz sme tam boli,tak nas kamarat pozval aj k seb do znojma,tak sme tam na okoli popozerali prihradu kde je to pre psov uplne super ale bacha, priamo do rozpravkoveho arealu sa so psom nesmie a za vsetko sa tam plati,tak nas to trocha znechutilo,ze za vstup sa plati,potom dalej parkovisko sa plati,vstup do uzsieho arealu sa plati,potom sa zasa plati...kebyze nemame znameho co mal rovno pri vode taky grillbar tak sa tam asi ani normalne nedostaneme a nedoplatime sa..ale okolie aj priehrada uplne super..zdialky sme boli kuknut aj na hrad,neviem jak sa uz vola ale toci sa tam vela filmov,aj tusim ten x daco,kde ten dobry zdrha z hradu tak to bol ten hrad:)

odporucam teda...v rakusku su ku psom priatelski,ale velke bojove plkemena musia byt na voditku aj keby co bolo..ale inak je to uvolnenejsie ako v nemecku kde psa mozte tak nechat doma v zahrade...
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Bibiana » Pon 21.07.2008 14:03

Offtopic: Energitc, sú na to v Rakúsku nejaké zákony alebo vyhláška? Pretože čo poznám ľudí či už s ND alebo AD v Rakúsku tak bežne venčia na volno :nwm:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné