Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Typy na výlety

Poslaťod šeltie » Str 09.01.2008 12:39

myslim že je to jedno po slovinsky julijske alpy a basta :lol:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Typy na výlety

Poslaťod Amaguk » Str 09.01.2008 12:43

nuz, julijske tiez nie su julianske :no: , ved to neber v zlom, kazdy sa moze pomylit :smile:
a basta :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Typy na výlety

Poslaťod Bendy » Str 09.01.2008 22:48

Bozske to Slovinsko, uz prehovaram priatela rok na vylet tam alebo do Chorvatska - Plitvice. Az mi srdce stiska, nadherna krajina. Inak Seltie, boli ste aj v Postojnej "jame"?
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Re: Typy na výlety

Poslaťod šeltie » Str 09.01.2008 23:21

Bendy píše:Bozske to Slovinsko, uz prehovaram priatela rok na vylet tam alebo do Chorvatska - Plitvice. Az mi srdce stiska, nadherna krajina. Inak Seltie, boli ste aj v Postojnej "jame"?


nie myslím, že nie, pobehali sme Triglavský národny park v okoli Kranjskej Gory pozri si fotočky ak chceš - su to fotky z nášho "výšlapu" , hned oproti bol Triglav, potom foto z výletu do hor - mimochodom autom sa dá isť až do výšky 2000 m.n.m, po ceste sme sa ešte pozastavovali popozerať nejaké pamatniky a pevnosti tiež vidno na fotkách, boli sme sa kupať na jazere Bled, taktiež sme boli pozrieť Bojinj a Ljuljanu. Naozaj to stojí za to proste nádhera :) http://letenka.rajce.idnes.cz/Slovinsko/
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Typy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 10.01.2008 8:53

Amaguk píše:Seltie, super fotky :jop:
ale len taka mala poznamka: tie Alpy sa volaju Julske :no:

Pre ludi z BA - pridavam sa k tipu, co spomina Ulf - popri Morave, my konkretne chodime na tzv. Devinske jazero, je tam aj korculiarsky a cyklisticky chodnik, takze ja idem na korculiach a peso sa popri mne po luke moze prebehnut navolno (vtedy nevymysla so zdrhanim :ha:, lebo ma inu zabavku - konkterne upachtenu panicku na korculiach :ha: ), pripadne sa moze vykupat pod dohladom v Morave :lol:


Pojdeme kuken machen. Inak ja by som sa mohla korčulovať aj s vodotriskom, ale 5 srniek je 5 srniek :ha:
Tam dufam niesu :ua:
Inak sme sa tam stretli s takym chlapikom, co mal fenku catahoula leopard dog, takú fľakatú modrookú a je s DNV. Nepoznáš? hrozne bola zlatá. Mala cca 11 mesiacov...?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Typy na výlety

Poslaťod Amaguk » Štv 10.01.2008 11:28

nestras, srny som tam zatial nezaregistrovala :ua:
a leopardku tiez nie...budem striehnut, leopardieho psa som nazivo este nevidela :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Typy na výlety

Poslaťod Silwuska » Štv 10.01.2008 15:40

Pridavam foto od lusy z nasho Krupanskeho parku... :jop:

Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Typy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 10.01.2008 16:09

Silwus, pjekné, kruci.Neprídem ja k vám dakedy??
Celkom vážne sa s tou myš-lienkou pohrávam... :lol:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Typy na výlety

Poslaťod Priscilla » Štv 10.01.2008 18:42

Ulfheiðr píše:Inak sme sa tam stretli s takym chlapikom, co mal fenku catahoula leopard dog, takú fľakatú modrookú a je s DNV.


Blue-merle catahoula sučka z DNV? Tak tú nepoznám ani ja. Jedna baba tu má dve - to je ale sučka čierna s pálením a merle pes.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Typy na výlety

Poslaťod Nika » Štv 10.01.2008 19:01

tam by som sla :aaa:
Nika
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Kontajner

Re: Typy na výlety

Poslaťod Silwuska » Pia 11.01.2008 7:35

Ulfheidr...velmi by si ma potesila...avsak v lete je tam mrte kliestov, tak ked tak na jar.. :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Typy na výlety

Poslaťod Aris » Pia 11.01.2008 19:31

ja mám ešte jeden typ.
Je to Inovec-Hrádok krásna túra cca 24 km, ale nič náročné skoro žiadne šlapanie do kopca úple super ked nájdem foto pridám :lol:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Typy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 12.01.2008 8:21

Aris: Supiš, tešíme sa na foto a díky za typ :ahoj:

Priscila: viem, o tých dvoch my rozprával,.. no teda snáď som ho dobre pochopila, že je z DNV, možno sa len s tými luďmi poznal. Predsa len som mala jedno oko na psovy a jedno ucho sliedilo v kríkoch, či tam niesu nejaké živé pamlsky.

Silwus: no né, v lete sme my off-line na piatu. to tak max do záhrady a späť :heh: . MOžno by sme sa prebehli aj skôr ako na jar, šak dám vedieť.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Typy na výlety

Poslaťod raky » Sob 12.01.2008 12:00

Aris píše:ja mám ešte jeden typ.
Je to Inovec-Hrádok krásna túra cca 24 km, ale nič náročné skoro žiadne šlapanie do kopca úple super ked nájdem foto pridám :lol:


dá sa aj na bike... :jop: a aj Tematín...
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Typy na výlety

Poslaťod Priscilla » Sob 12.01.2008 14:02

Ulfheiðr píše:Priscila: viem, o tých dvoch my rozprával,.. no teda snáď som ho dobre pochopila, že je z DNV, možno sa len s tými luďmi poznal. Predsa len som mala jedno oko na psovy a jedno ucho sliedilo v kríkoch, či tam niesu nejaké živé pamlsky.

Už sa inak ani nečudujem, prečo sa ma v poslednom čase toľko ľudí tu v DNV pýtalo na Phoebe (blue-merle krátkosrstá kólia), či je to catahoula. Keď tu máme až dve podobne sfarbené ako ona. :ach:
Ulfheiðr, keď sa budeš najbližšie chystať do DNV, ozvi sa prípadne, pridali by sme sa. :smile:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné