Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pia 01.11.2019 19:31

Tak nakoniec som nechala vyber na brata a teda najazdili sme viac km ako do Alp a presli sa v "Malych Karpatoch"... :haha: no cele zle, myslim, ze do CR uz za cielenym vyletom nepojdem. :lol: Fakt len, ked budem mat cosi vyslovene cestou....
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 03.11.2019 19:26

Nuz ano... V tej vzdialenosti od BA nenajdes nic moc zaujimave... :ua: V Moravskom krase uz ano.
Inak tipy na vylety... Ak budete mat moznost sa prechadzat v okoli vojenskeho obvodu Lest, ucinte tak. Tam nechodi do lesa snad ani noha :heh: Ja mam pocit, ze ludia tam vymreli. My sme boli v dedine, my sme okrem starostu a jeho zeny, co prenajimali chalupu v tej dedine NIKOHO nevideli. Fakt. Dedina duchov (Aj ked tych 20 chalup neviem ci sa ma volat dedina). Videli sme vela zvierat, no zivacika ziadneho :heh: A teda po okoli v lesoch detto, aj ked tam sme narazili na nejakych domacich, ale bolo to divne :heh: Stano zahlasil, ze naco chcem ist do Rumunska. Rumunsko mame tu :heh: Vsade kopec zvierat, zivacka ziadneho, stare chalupy a prazdne cesty.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pon 04.11.2019 19:19

Inak pekna, hovorim tomu hop sup vychadzka alebo vertikalny venc :heh: , lebo to je tak na hodinku aj s dlhsim posedenim hore, ked mate cestu okolo, je Szaboova skala pri Lehotke pod brehmi. Celkovo mam velmi rada toto okolie Hrona :yes: Len sme uz prechodili asi vsetko v dost velkom okruhu od BA :ua: Uz mi zostavaju ako nenarocne snad len Kysuce :heh: A tie su dost od ruky :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod moschino » Sob 16.11.2019 11:38

@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 17.11.2019 21:02

Neviem, kam to dat, ale sem asi najlepsie, aj ked to asi este nie je dokoncene. len som nadabila teraz na clanok a vyzera to zaujimavo :hi: zalesie a maly dunaj :love: https://bratislava.dnes24.sk/korzo-nad- ... sie-346156
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 17.11.2019 21:14

Hej, chodim okolo obcas a stale buduju :yes: (tu vezicku/pozorovatelnu som tu kedysi davala do hadajte :heh: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 17.11.2019 21:20

Boze, ja uz tam vidim skore jesenne rana s hmlou nad hladinou :love: :ha: ...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 17.11.2019 21:26

Rovno pri ceste :heh: Ja to beriem skor ako urbanisticky prvok toto... Kedze je to v dedine.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 17.11.2019 21:27

Ked bude hmla, ziadnu cestu vidno nebude! :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 17.11.2019 21:27

Pocut ano a je hodne frekventovana :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 17.11.2019 21:28

Rano o 6? :joint:

Ale tak to je tak odveci? To preco..? :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 17.11.2019 21:34

Aj rano o 6. Cez tyzden hodne. Cez vikend by to slo.
No, je to taky priestor za poslednymi domami na tej strane a zahradkarskou osadou a lodenicou... Ludia tam zvyknu opekat a tak, ale pre mna je to proste dedina, kde k tebe moze kludne dobehnut pes z domov oproti :heh: Ma to caro, ale isto nie take ako napr. ten chodnik v kuchyni... Keby to spravili trochu vyssie, bolo by to lepsie pre odludov, len teda podla mna to planuju vyuzivat aj na vselijake oslavy v dedine a tak si myslim. Takze na to je to vhodne miesto. Take spolocenske miesto...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 17.11.2019 21:40

Tak nic. Skoda peknej myslienky..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Aris » Pon 13.01.2020 22:06

Ako fungujú tie parky tmavej oblohy? Neboli ste niekto? Okrem Polonín som našla ešte aj na Kysuciach, ale ono to asi nefunguje tak, ako som čakala :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Pon 13.01.2020 22:15

Este je vo Velkej fatre. NIe je uplne cisty ako Poloniny, ale da sa. Odtial je aj brutal mliečna dráha... Akurátno nasmerovaná.
..Tak je to tisic a jeden oproti mestu. Teda vy to mate asi lepšie ako my v BA. :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné