Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pia 17.05.2019 5:01

Ale vlacit ten stan... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 5:20

Chlap odnesie :ha:
Ale teda ja silno planujem to rumunsko. Nech sa dieta pozrie na rodnu hrudu. Mne sa tam neskutocne pacilo, takze skor planujeme nejaky pochod tam.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 6:20

Na mna vyskocilo, ze... to fakt? :rip: Niektori ludia su sialenci. Nisus, mas co robit :haha:
http://www.aviatik.info/modules.php?nam ... le&sid=323
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pia 17.05.2019 6:36

Ja by som do takeho sla. :hi: Len teda ma to dva haciky. :heh: psa a moju kondicku :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 6:39

Ja nie, nevidim v tom nic, len pachtenie sa :heh: Ja si chcem zivota uzivat, nie si furt v niecom merat sily :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pia 17.05.2019 6:42

Pockat. O pretek mi nejde. Skor o take prekonanie sameho seba, to ma laka.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 6:49

Mna ani tak, vobec, nevidim v tom zmysel. Ja som pohodovy clovek :heh: ja utekam len ked musim :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod elfinka » Pia 17.05.2019 8:55

České ultramaratony mávajú aj kategóriu so psom. Kolegovia to behavaju pravidelne (bez psov)
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pia 17.05.2019 8:56

tak mne by bol moj pes jednoznacne na pritaz :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Pia 17.05.2019 9:00

vsak to je taky trochu tazsi long dogtrek. a to ti, co sa tomu venuju, davaju bezne za menej ako 24h... tym nechcem povedat, ze to je pohodka :lol: je to fakt brutal vykon, toto odbehnut. ja len ze ma to neprekvapuje.

ja budem rada, ak to vobec prejdeme, nieto este si davat nejaky casovy limit :joint: ale sa nam to posuva, chceli sme ist v juni, dala som si dovolenku, potom priatelovi dovcu zrusili, tak sme to preplanovali na jul, a teraz mu zas povedali, ze nakoniec by bolo lepsie keby siel v juni nez v juli :ach: tak rozmyslame, ci to nedat nakoniec radsej na august, lebo kukam, ze v juni este v noci moze aj mrznut, a zas tak dobre spacaky nemame.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod zebo » Pia 17.05.2019 9:02

mno, cem to skusit prejst co najrychlejsie :ach:

zimna turisticka sezona mi nejak nevysla :no:

na poludnici s maciatkom (dcera) a povodne mala hrebenovka od patrie po prednu bastu, ale sme to ukoncili na malej s opalovanim na patrii :smile:
Prílohy
media-share-0-02-05-475467e32d8eddcfacfd9e92902d35d22b9a11ada49320c8412aad6766ae9c2b-Picture.jpg
media-share-0-02-05-68124d53f305077148ae385387bd770ae11b56542d98c539d05ac516e4550493-Picture.jpg
WP_20180311_002.jpg
Naposledy upravil zebo dňa Sob 18.05.2019 8:13, celkovo upravené 1
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pia 17.05.2019 9:09

joooj, zebo :aaa: :love:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Pia 17.05.2019 16:30

Clupko vy budete v stane ci v utulniach spat? Pokial v utulni tak ti to moze byt sumak, ak v stane, tak by som zvazovala ten august. Ja som zmrzlina strasna v noci :lol: Turistikovat v pohode budem v sandaloch a sortkach pri nizkych teplotach, ale co sa tyka spania, tak ja rada teplo. Preto vzdy obdivujem tie fotky na IG, kde spia len tak v snehu alebo na trave na vrchole bez stanu, to by som raz chcela.
Mam taku prihodu, ze raz sme spali v aute a teplota v noci bola nizka, ale nebolo pod nulou. Pod sebou nafukovaci madrac, deka, spacak do -20, v nom som mala este nohy zabalene v deke, na sebe dvoje termo ponozky, termo spodky, pyzamove frote gate, termo tricko, termo mikina, 2x ciapka (spodna vrstva merino, vrchna termolite), rukavice a mne bola zima! :haha: a spolubojovnik len v trenkach a spacaku, ktory nebol do takej nizkej teploty ako moj :prd:
Edit: Ale tak vraj tucni ludia mozu mat problem s termoregulaciou, tak si to odovodnujem tym :heh:
Ak sa bojis, ze by ti bola v spacaku zima, tak potom existuju take vsuvky do spacaku z termolite materialu, ktore ta zahreju :smile:
zebo, kraaaaasa! :aplause: :ahoj:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 16:43

Vsuvky netreba, staci pes. Vlastna skusenost :joint: Vtedy som si hovorila, ze ten Fry k niecomu je :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Slausa » Pia 17.05.2019 20:56

Ja mam spacak limit -1 tuším a pri cca 5 stupňoch v noci mi bolo teplo v tričku a krátkych leginach, ešte aj rozopnuta spacak som mala trochu
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné