Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Lindchen » Ned 22.05.2011 11:07

Zakladám túto tému, hoci viem, že máme dve príbuzné témy: Dovolenka so psíkom, kde sa ale rieši zahraničie a potom Tipy na výlet, kde sa skôr riešia zaujímavosti, kde je čo pekné. Ja by som ale rada od vás získala nejaké tipy na ubytko. Chystám sa s Arisom na dovolenku na SK.

Chceme ísť niekam, kde:
- sa dá turistikovať, kuk nejaký hrad, priehradu, kopce, čokoľvek, nemusí byť nič špeci, proste turisticko-prechádzkovo zameraná dovča - nejaké vyššie položené miesto, kvôli počasiu;
- nebude v chatke vadiť pes, t.j. môže byť so mnou na izbe (nevyhnutná podmienka);
- cenovo prijateľné (nechcem tam nechať za pár dní pobytu 200 éčok za ubytko);
- ako-tak dostupné z BA (nemám auto);
- čo mi ešte napadne, dopíšem :no: .

Máte nejaké overené ubytko?

Ďakujem všetkým ze referencie. :poklona:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Kača » Ned 22.05.2011 11:22

:lol: :smile: No, mne "napadla" Chata Kamilka: http://www.kamilka.sk
S dostupnosťou je to trošinku horšie, no jedná o dosť známe stredisko Veľká Rača-v Oščadnici. Ale nie je to nijaký druhý koniec sveta. + Za psa sa neplatí (treba naňho dopredu ale upozorniť a dohodnúť sa)
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Lindchen » Ned 22.05.2011 11:58

Kača, vďaka, pozrela som to a vyzerá to veľmi dobre. Cena veľmi príjemná, spojenie super, len na jeden prestup v Žiline (ešte sa musím dopátrať, kde vlak stojí, nieže pojdem hodinu a pol pešo :hih: ).

Supiš, toto píšem do zoznamu zvažovaných. Nejáke ďalšie návrhy? :lol:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod katkariinka » Ned 22.05.2011 13:31

Odporucam Bansku Stianvnicu, penzion Prijemny oddych. http://www.prijemnyoddych.sk/www/main.p ... st&lang=sk
Penzion je uzasny, dycha historiou, uuuplna krasa. No a samotne mesto a okolita priroda su :jop:

K tej Oscadnici - ak chces ist len vlakom, tak tazko. Od stanice ku chate Kamilka by ste mali poriadnu prechadzku. Tam skor potom nejaky bus.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod AlicaGGG » Ned 22.05.2011 13:44

mne sa zatial najviac pacilo tu: http://www.dovolenky.sk/ubytovanie/Hore ... /10-DO105/
za psa sa tusim neplatilo, pozemok je sice neoploteny, ale je dost daleko od ostatnych domov a cesty (po kt. prejdu 3 auta za den), jediny problem mozu byt izby na poschodi - do jednej sa ide cez druhu, ale dalo sa to prezit :no:
kupelna bola sice trosku stiesnena, ale aj to bolo v pohode (akurat po sprchovani bol vzdy cely zachod mokry :ha: ), a kto by chcel luxus tak pojde do 5hviezdickoveho hotela... na fotkach to sice nevyzera najlakavejsie, ale naozaj to tam bolo perfektne... (za chatkou rastu cucoriedky a hriby :joint: )

tu bolo tiez vyborne: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/cha ... ca-smizany
so psom bez problemov, len mi dost vadilo, ze chatka sa nachadza v chatovej oblasti, takze sme museli byt stale v strehu, kde mame psa, aby nebehala kade-tade cez ostatne chatky
(inak sranda, ze my sme boli v Slnecnici asi 3 roky dozadu a chatka vyzerala zvonku uuuplne inak :oo: )
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Lindchen » Ned 22.05.2011 13:54

Alica, ďakujem, ale tieto nebudú pre mňa. Jednak kvôli minimálnemu počtu nocí a druhá vec, minimálny počet ľudí. Ja idem sama, za 4 platiť nebudem :ua: . Ale vďaka za snahu :smile: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod calwen » Ned 22.05.2011 13:57

Sice som priamo tu nebyvala ale vyzeralo to sympaticky :yes: Len neviem ako to je keby si sla sama :nwm:
http://www.penzionkrpacovo.szm.com/index.htm
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Kača » Ned 22.05.2011 14:10

katkariinka píše:K tej Oscadnici - ak chces ist len vlakom, tak tazko. Od stanice ku chate Kamilka by ste mali poriadnu prechadzku. Tam skor potom nejaky bus.

Áno veru od stanice by to bola minimálne hodinka pešo ku chate. Ale normálne chodia busy-až ku chate.
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Lindchen » Ned 22.05.2011 14:17

calwen, to vyzerá dosť dobréé. Vážne nad tým uvažujem :jop: . Takže ďalšie miesto na wishliste :yes: . Aj keď stále verím v Starý Smokovec, možno na to zlomím Kaču :hih: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod calwen » Ned 22.05.2011 14:34

No ja osobne by som do VT ee - moc vela ludi na moj vkus :angel:
Ak by si sa rozhodla pre to Krpacovo tak neolutujes :smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod AlicaGGG » Ned 22.05.2011 14:50

lindchen: jaaaj, ty ides sama :ua: my mame teraz problem najst chatu pre 3, kedze segra s nami uz nepojde, a neviem si predstavit, ako sa hlada chata pre 1 :ach:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod calwen » Ned 22.05.2011 18:53

katkariinka píše:Odporucam Bansku Stianvnicu, penzion Prijemny oddych. http://www.prijemnyoddych.sk/www/main.p ... st&lang=sk
Penzion je uzasny, dycha historiou, uuuplna krasa. No a samotne mesto a okolita priroda su :jop:

Dakujem za link :aaa: Uz pozeram v diari kedy mam cas :prd:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod mint_blossom » Pon 23.05.2011 12:44

Tak my ideme vyskusat toto: http://www.penziondiplomat.sk/sk
Poplatok za psa/noc je 5€, su okej aj s cuvacom (vraj nie je problem ked je normalny) :lol:
Mozes si doobjednat ranajky, prip. polpenziu, za celkom v pohode ceny....

Takze uvidime a budeme informovat :smile:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod lila.claire » Pon 23.05.2011 17:09

Lindchen, Stary Smokovec? kde sa tam da v pohode ubytovat so psom? posledne roky, ked sme sli do Tatier, boli sme ubytovani u znamej v PP takze nemam prehlad..
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 23.05.2011 18:49

My sme asi dva roky dozadu sa mi zdá boli v Štrbe ubytovaní aj so psom, ubytko bolo sa mi zdá za 10 € na osobu a 2 € pes. Nepamätám si však presne názov, no bolo to u nejakého pána Chudý sa mi zdá. Veľmi sa nám páčilo, izbu sme mali docela veľkú, čistú, akurát, že nás tam vtedy bolo viacej, takže sociálky aj kuchynka bola spoločná. Skúsim to pohľad na nete a hodím link, ak sa mi podarí nájsť. :smile:

tak našla som: http://www.tatry.5u.com/
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Ďalší

Späť na Ostatné