Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod pigie » Pon 04.05.2015 7:31

Rovno pred chatou na lavicke byval tiez taky schopny na pripojenie :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pon 04.05.2015 8:05

a teda - podla slov pigie - asi to nie je tak uplne samota, ci? ja som na nu aj pozerala, ale teda my hladame skor s oplotenym pozemkom - coz byva mega problem... preto by som brala aj samotu, ale fakt samotu, nieze chata dalsia vedla. lebo ten moj teda tiez strazi a ja chcem mat relax na chate, nie kukat, ci niekto nejde. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod pigie » Pon 04.05.2015 8:16

Tam je opodial, pre mna fakt blizko na to, aby to nazyvali samota (nazyvaju tak obe :heh: ) toto
http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slov ... /23186.htm
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod katkariinka » Pon 04.05.2015 8:54

Nie je to uplna samota,vedla cez potok je to co dala pigie a povyse sa stavia dalsia mala chatka. A ani oplotenie nie je. A raz nam na dvor dobehol nejaky kopov, nastastie boli nase baby vtedy vnutri :pac:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 08.05.2015 18:15

http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slov ... 1.90038646

Vraj vinikajúce. Z rodiny tam boli aj s GR aj s ČSV, bez problémov, je to oplotené, akurát tam chodia k plotu kravy.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod natal22 » Uto 12.05.2015 22:07

Takze my sme boli ubytovani v Oravskom Bielom Pototku tu http://www.megaubytovanie.sk/chata-tadeas. Najskôr pozitiva - chata cela pre nas, 8 eur/os/noc (minim. pocet platiacich osob 6), 2 eur/pes/noc, 2 psy neboli problem, chata bola velmi cista, prenajimatelka mila, cca 200 m od chaty moznost vencit na volno na luke alebo v hore (trochu stupak:). Chata je takmer na konci dediny, za nou je este cca 5 domov, ale teda stale je to v dedine so susedmi, co nas az tak nepotesilo. Pozemok bol oploteny, ale hlavna nevyhoda bola ze chata bola na spolocnom pozemku s domom prenajimatelov chaty, ktory bol prepojeny z troch stran, takze nase fenky boli len v chate lebo inak behali vsade a hlavne Shelly by sa dokazala prepchat aj cez branku, kde bola dost velky priestor. Nehovoriac o tom, ze Sarka hned po prichode pokrstila krasny anglicky travnicek pred domom majitelov:). Napriek tomu ze majitelia mali dom naozaj tesne vedla chaty, nebol problem ze by nas nejak rusili, za cely pobyt sme ich vlastne nevideli. Takze nemozem vyslovene neodporucat ani odporucat, podla toho co hladate. Pokial len miesto na prespatie a start na vylety, myslim ze ubytovanie uplne OK. Pokial chcete sediet pri chate a grilovat, tak to take super nie je, pretoze musite striehnut, kde sa vas peso pohybuje, ci na mini pozemku pri chatke alebo na pozemku u majitelov.
Este aby to bolo kompletne, my sme boli len na predlzeny vikend a stihli sme si pozriet
1. den - Rohacsky vodopad - autom z Oravského Bieleho Potoka - cca 15 km autom k Penzionu Sindlovec (tu sme nechali auto), od Penzionu Sindlovec priamo na Rohacsky vodapad pesi, cca hodka po asfaltke (z oboch stran les) a potom stupak po horskej ceste cca 40 min, vsetko takym lemravym tempom kvôli môjmu tyzden zlomenemu prstu na nohe:( vystup so psami v pohode - nase baby isli vacsinou na volno, ked bolo okolo nas viac ludi boli na voditku. Stretli sme viacero ludi so psami vacsinou na volno. Nikto nas neupozornoval, ze musia byt na voditku aj ked asi mali byt... ale uz teraz v maji tam bolo dost ludi, takze cez sezonu to bude asi ako v nákupnom centre.
2. den sme boli v Muzeu Oravskej dediny v Zuberci (cca 7 km od Oravského Bieleho Potoka), do muzeum mozem vrelo odporucit aj vstup so psami, za psy sa neplatilo, sice baby boli vacsinu casu na voditku, mohli ist vsade aj dovnútra do domcekov. Areal skanzenu je naozaj velmi pekny, nasli sme si tam aj luku na aportovanie:). Takisto tu bolo viac ludi so psami:)))
Prílohy
WP_20150508_08_36_03_Pro.jpg
Chata Tadeas- len na ilustraciu nemam lepsie foto
WP_20150509_13_48_16_Pro.jpg
Múzeum Oravskej dediny
WP_20150509_13_16_42_Pro.jpg
Múzeum Oravskej dediny
WP_20150508_11_43_17_Pro.jpg
Rohacsky vodopad
WP_20150508_11_30_14_Pro.jpg
Vystup na Rohacsky vodopad
natal22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod friday13th » Str 30.03.2016 14:15

Ahojte, existuje vôbec nejaké ubytko pre dvoch ludi plus stredne veľký pes? Mam na mysli skôr niečo ako chata, chalupa, privát alebo aj úplná chyža s oplotenym pozemkom? Viacmenej jedno kde...išlo by sa autom.... Len akosi hľadám hľadám a nikde nič :lol:
friday13th
Okoloidúci
 
Príspevky: 23

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Lindchen » Str 20.04.2016 15:51

Niekto nejaký tip na ubytovanie v Modre, so psom na izbe? :hi:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod lucik » Str 20.04.2016 16:28

ja som raz prespala v Pezinku v nejakej ubytovni (smer Špačince vľavo pri železnici) - už neviem, čo to bolo za akciu v Modre na cvičáku a na druhý deň v BA a nechcelo sa mi lietať domov, tak som hľadala a našla toto, síce najskôr sa psovi bránili, ale iba trošku, ubezpečila som ich, že iba prespíme a psík je tichý, pokojný.. skoro ráno vrátnička vyvalila oči (iná smena ako večer), že "vy ste tu mali psa? ani počuť ho nebolo" :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod merri » Pon 25.04.2016 10:29

Senkvice Lucik, Spacince tu nemame [emoji38]

My sme boli teraz cez vikend ubytovani v Sklenych Tepliciach, obvolala som toho vela vela v celom okoli, nikde nas so psami nechceli, az kym sa nasla jedina mila ochotna pani, ktora nas bez problemov ubytovala s dvomi 20kg psiskami, a este nam aj zazelala vela stastia na dogtreku [emoji2] http://www.megaubytovanie.sk/zeleny-dom-pri-potoku
Mali sme samostatny apartman na poschodi. Jedina nevyhoda boli kovove mrezovane schody, po ktorych som Roxu musela prvy den nosit lebo je posera, ale potom ked sa uz odvazila to bolo v pohode. Je to tam pekne prerobene, boli sme spoko, aj cena ok.

Odoslané z Lenovo S60-a pomocou Tapatalku
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod lucik » Pon 25.04.2016 13:44

:pac: :yes: ano, to.. šenkvice :lol: dík merri
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod moschino » Pia 06.05.2016 6:46

@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Nisus » Sob 14.05.2016 15:38

Odporúčam všetkými dvadsiatimi! :jop: :poklona: Aj psíky odporúčajú :lol: Samotka, krásne prostredie, pokoj, jazero pred chatou, nádherné rozsiahle lúky, možnosť jazdy na koni, ale hlavne...ten božský kľud! :jupi:
https://www.facebook.com/Chalupa-Jablo% ... 9/?fref=ts
Naposledy upravil Nisus dňa Ned 15.05.2016 14:44, celkovo upravené 1
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod hriva » Sob 14.05.2016 17:04

Nedávaj to sem lebo mi vyfuknu voľne termíny :haha:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Nisus » Sob 14.05.2016 17:08

Neboj, o tvoj termín sa postarám :jazyk:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné