Centrálny register spoločenských zvierat

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod misha.421 » Pia 10.05.2013 20:15

Tak ja som si dnes hodila do registra nasho fafika a som :hmm: ako to ze nieje vobec zaregistrovana??? nakolko je zacipovana v ceskej rep odtial sme ju priniesli k nam na Sk,a nieje nikde !!! ani v CZ a ani u nas a ani v europskom registri !!!! NO za prve k comu to je !!! ak sa psik strati a potom ho niekto najde no kto to ma vediet ze je napr. z Ciech a myslim si ze kazdy sa na to :kak: aby patral v ktore danej krajine je vobec zaregistrovany a hladal kadejake registre zvierat .... Podla mna mal by byt jeden register a kazdy by tam mal byt registrovany.....inak to cipovanie je uplene ale uplne na :kak:
Akoze nas pes nestala par € a o to ani nejde ale spoliehala som sa ze ak nahodou by sa nam stratila tak mame cip...teraz som zistila ze na dve veci ho mame na Ho... :kak: a na nic!!!!
Moj pes je mi clen rodiny,moje dieta moje vsetko... Jak ja naletim v pondelok na veterinu tak nech si ma :nie: :nie: :nie:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod Lenicca » Pia 24.05.2013 18:15

Mám úplne rovnaký problém na ktorý som prišla dnes, môžem sa spýtať ako si to vyriešila?
Lenicca
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod misha.421 » Pon 09.12.2013 22:58

Lenicca píše:Mám úplne rovnaký problém na ktorý som prišla dnes, môžem sa spýtať ako si to vyriešila?

Ahojky...isla som priamo za veterinarom a ten mi ju zaregistroval /vete.je znamy z rodiny/ :hi:
musis o to poziadat ,aj ked je to hlupost kazdy vet.ktory cipuje by to malo byt automaticke..ved na to ten cip by mal sluzit...ci nie ? :lol:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod Mackie » Uto 10.12.2013 0:57

uz asi nie nadlho :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod AlicaGGG » Uto 10.12.2013 8:16

hm, moja nebola zaregistrovana 6 rokov :ach: no comment radsej, hlavne ze ma vet strasne presviedcal, nech jej dam cip...
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod AndreaT » Str 11.12.2013 10:37

Keď chcem urobiť nejakú zmenu ( napr. tel. číslo) tak to musím tiež veterinárovi či som schopná to nejako spraviť aj sama???
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Bratislava

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod AlicaGGG » Str 11.12.2013 12:49

vetovi treba ist
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod AndreaT » Str 11.12.2013 14:44

aj som si myslela, každopádne ďakujem za odpoveď :smile:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Bratislava

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod bibika » Str 11.12.2013 15:20

Andrea, ty ako nevet máš prístup iba na čítanie, aj to nie všetkých vecí. Upraviť číslo, plemeno alebo meno ti môže iba vet čo to do systému nahadzoval. :smile:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 748
Bydlisko: Banff, AB

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod pigie » Str 11.12.2013 16:01

Tak ja zase dufam, ze hocijaky vet :oo: Inak by to bolo dost odveci.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod Amy01 » Str 11.12.2013 19:30

Určite áno. Mne Mandy nahadzoval vet z útulku v PN a menili mi to už v BA.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod AndreaT » Str 11.12.2013 20:19

Tak aj ja dúfam, že hociaký vet, keďže sme veterinára menili a pôvodné údaje nahadzoval iný. V podstate len chcem, aby mi tam doplnil ešte jedno telefónne číslo.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Bratislava

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod zuzka:) » Pia 13.12.2013 8:50

určite to može zmeniť hociktorý vet, ako aj amy píše, ked si vezmeš psa z utulku, tak ti udaje zmení hocikto
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod PsySanah » Ned 15.03.2015 13:38

Tak ma napadá, ak dokáže údaje v CRSZ zmeniť akýkoľvek veterinár, nie je to na jednej strane nebezpečné? Koľko veterinárov pomáha množkám, vydáva falošné očkovacie preukazy, zamlčuje napr úhyny zvierat a zlú starostlivosť, či týranie. Ja by som sa bála, že ak by môjho psa našiel človek, ktorému by sa hodilo nechať si môjho psa, vezme mi psa ku hocijakému veterinárovi, ktorý môže preregistrovať čip na seba a ja som tým pádom bez dôkazu, že pes patrí mne. :plac:
PsySanah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 67

Re: Centrálny register spoločenských zvierat

Poslaťod Margita » Ned 15.03.2015 13:43

psySanah ano vsetko je mozne,vsetko je o ludoch,ak by bol veterinar poctivy tak zavola a overi ako to ma byt,a po dalsie mne osobne sa este nestalo,ze by niekto u veterinara riesil totoznost mojho psa ,alebo prikald ze by siel k veterinarovi neikto iny s mojim psov,ci by riesili v akom su vztahu a tak
jedine dat pri strate psa echo vsade mozne,ze sa ti pes stratil,aj na vsetky mozne vet ambulancie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné