Psík, mesto a obchody

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Psík, mesto a obchody

Poslaťod mika » Uto 18.12.2007 16:11

Beriete psa do mesta? Odvazite sa ho uviazat pred obchod? Alebo vam ho majitelia obchodu povolili vziat do obchodu?

My sa centru radsej vyhybame, Dino nema rad davy ludi (pokial to nie su jeho obdivujuce davy :lol: ). Ja ho obcas beriem na menej frekventovane miesta. Pred obchod ho uviazem, ale iba ked nan vidim. Ale do niektorych obchodov nam povolili ist (dokonca ho aj pochvalili, ze je kludnejsi nez deti, ktore vonku vrieskali :no: )

Raz som ho uviazala, dostal "lahni". Potom som ho pozorovala cez vyklad. Chvilu stekal na dakeho okoloiduceho psa, ale potom sa ulozil presne ako som ho nechala. :ach:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod bielyhavko » Uto 18.12.2007 16:17

ja si svojho psíka berem do vesty odtial mu len trčí hlavička a kuká sa je strašne zlatý a do obchodov ho berem a aj na úradi skoro všade kde nás pustia ale nás pustia všade lebo je malá a strašne chutná! :heh:
bielyhavko
BANNED
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Na dolinách

Poslaťod Iwka » Uto 18.12.2007 16:20

do mesta obcas beriem, pred obchod neprivazujem, vsak by mi niekto meggy smajzol
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.12.2007 17:03

ja mojho brávam len tu na dedine keď idem do potravín..čaká vonku,lebo dnu by ho nepustili :smile: a plánujeme niekedy keď budeme v Modre ísť do obchodu s časákmi..s tou pani si tam vždy pokecáme o psíkoch a hovorila že v pohode tam môžem prísť aj s ním :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Bendy » Uto 18.12.2007 18:09

Kedze byvame v meste, obcas ju bravam so sebou, ale na prilis nevhodne miesta nie, vtedy musi pockat chvilu v aute alebo doma. Nenechavam ju dlho, mam stastie, lebo si uz sama doma zvykla a je dobrucka. Do supermarketov psy nesmu, preto ju tam nebravam, ale do malych potravin ano. Niekedy ju musim nosit na rukach, napriklad v nakupnych centrach.. No velmi casto ju tam nebravam.
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Aris » Uto 18.12.2007 20:15

Do mesta psa neberem iba keď ideme veterinárovi. U nás na dedine som ich zo začiatku brávala, ale potom sa všetci sťažovali, že moji psy za mnou plačú tak ich radsej neberiem a navyše niem, že by mi donho niekto kopol :plac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Domča » Uto 18.12.2007 21:48

Ja brávam do mesta len Atosa, Ajda sa nevie správať...... :plac: ...... ale s Atosom v pohodke...... niektorý ľudia sa nás síce boja, aj niektorý fízli :lol: ale no čo už....... pred obchodom sa ho bojím nechávať, lebo naši "spoluobčania" sú nevyspitateľný a stávalo sa, že práve veľkých psov s náhubkami kradli spred obchodov a potom ich zjedli :plac: :nechutne: takže keď ide somnou do mesta tak len vtedy, keď ideme kúpiť niečo fajné pre pesiky, alebo na "návštevu" do chovproduktu.......a ešte vtedy keď sa mám stretnúť s kamošmi/kami :jupi: ...... toto leto som ho mala zo sebou v krčme :o) vonku na terase..... čašník sa k nám bál prísť pritom mu bolo x krát vysvetlené že to malinké 40 kilové čudo nič nerobí..no nakoniec sa skamarátili :o)
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.12.2007 21:52

ešteže bývam na dedine..tam náhubok netreba...ale aj tak sa bojím..šak jeho ukradnú aj bez neho :D inak napr do Tesca sa môže so psom??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod p.j.jack » Uto 18.12.2007 22:02

Ja chodim s Ajdou do mesta a aj na postu a urady,ale preto ze nas poznaju,dokonca aj do pizzerky,ale inak ked ideme do obchodu pocka v aute,alebo s muzom cakaju vonku....
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.12.2007 12:25

Jasné, Korzo, AuPark, obchody, neni problem, kde nás pustia tam ideme. Keď nepustia, tak záleží, ak to je na krátko tak ho priviažem. Väčšina ludí sa ho bojí, tak hádam ho nikto nešlohne. Alebo počká v aute.
Ale takto nechodíme často, tak možno raz za dva mesiace.
Ale do našej krčmoreštaurácie chodíme na terasu v lete veľmi často. dnu nie, je tam nahúlené :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod MisheliQ » Str 19.12.2007 18:12

tak ja beriem sem-tam Caesara so sebou, keď idem do obchodu, lenže potom tŕpnem, či mi ho tam nikto neukradol...minule som tak bola v DM-ku aj s nim pričom on štekal, takže som vedela, že tam je..no odrazu bolo ticho, žiadne štekanie..tak mi srdce rýchlo bilo, že som rýchlo zobrala šampón na vlasy, vyberala som si medzi troma..a padala som platiť..no a potom vyjdem pred obchod a tam Caesarik živí a zdraví..uf...si asi viete predstaviť ako mi odľahlo...a do mesta ho často neberiem, lebo to my vždy v meste ideme niekam sadnúť..a on by tam nemohol ani byť..
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Silwuska » Štv 20.12.2007 8:02

Leni do tesca nemozes zo psom :ua: ja som tez chcela...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod mairi » Štv 20.12.2007 10:20

bravam sade kde sa da (do skoly to nejde ale skusala som) vcera som mala krpanu v praci a tiez nedopadlo velmi slavne, no sous,
malu Coru sa bojim privezovat, odkedy mi do nej jeden ***** kopol, ale nachvilku ju necham pred obchodom, jazveca zaviazem bez problemov, toho by sa nikdo neodvazil odviazat.
raz som ju nechala pred obchodom a ked som sa vratila bola prec. ale nezlakla som sa bo som vedela ze ona by sa cudziemu cloveku nechala odviest tak maximalne zakusnuta do jeho zadku.
no tak som zasla za najblizsi roh a tam sa sulal od smiechu moj oco a brat, ze ha ha stratil sa ti pes. hm
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 20.12.2007 16:04

Silwuska píše:Leni do tesca nemozes zo psom :ua: ja som tez chcela...


zmrdi jedny :ach: a si sa ich pýtala alebo to tam majú niekde napísané??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Štv 20.12.2007 16:18

no vyhodi ta hned na kraji sbskar... :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Ostatné