Psík, mesto a obchody

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Offca » Str 22.12.2010 15:49

A potkaní moč na plechovkách RedBullu? :lol: Bola taká aféra, že ludia pochytali nejaké pliagy z toho.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Mackie » Str 22.12.2010 16:11

isto tu je tema o nechavani psa pred obchodom, kto ju najde dostane odo mna male bezvyznamne plus
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Jannka » Str 22.12.2010 16:16

Mackie píše:isto tu je tema o nechavani psa pred obchodom, kto ju najde dostane odo mna male bezvyznamne plus


ja ja ja!
http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?p=18015#p18015

a nemozem radsej namiesto toho plus dostat "akciovy zeton" ????
Offtopic: prosim pekne akciovy zeton sluzi na to, ze jeho pouzitim mozem udelit BAN hocijakemu cloveku na tomto fore na 1 den...alebo radsej navzdy :lol:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod ZdenulkaM » Str 22.12.2010 16:30

ja by som mojho psa nikdy nenechala pred ziadnou budovou :fizel: ale na postu do lekarne..ak je to surne beriem ho na ruky a zatial sa nik nestazoval :no:
dnes v domacich potrebach som ho mala tiez na rukach a pani predavacka povedala ze ho mozem dat kludne na zem :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Mackie » Str 22.12.2010 16:30

Jannka aka sikovna :jop:
tak akciovy zeton ti mozem kludne dat, ale zatial bez definovanych moznosti pouzitia a nieco uz vymyslime :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Jannka » Str 22.12.2010 16:38

Mackie, dik :lol: :jop:
Mna najviac prekvapilo, ze som mohla so psom na "Okresné riaditeľstvo Policajneho zboru"
ked som si bola vyzdvihnut novy obciansky preukaz. Planovala som psa nechat pri presklennych dverach,
kedze okienka su hned za nimi, ale vsimla som si, ze tam nie je zakaz vstupu so psom, tak som teda skusila.
A nikto nic nenamietal, bola som milo prekvapena :ahoj:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Mackie » Str 22.12.2010 16:50

ja som isla so psom nahlasit priestupok a tiez v pohode.. kym neprisiel iny policajt a nevyhodil mi ho vonku (potom musel ten co mi to dovolil nechat cakat vonku aj svoju priatelku/manzelku, tiez so psom :heh: ) takze verim ze je to o ludoch na akych narazis
ale do verejnych (ci akych) institucii je zakaz vstupu so psom definovany v zakone, nemusia byt oznacene znackou
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Akami » Str 22.12.2010 18:24

ZdenulkaM píše:ja by som mojho psa nikdy nenechala pred ziadnou budovou :fizel: ale na postu do lekarne..ak je to surne beriem ho na ruky a zatial sa nik nestazoval :no:
dnes v domacich potrebach som ho mala tiez na rukach a pani predavacka povedala ze ho mozem dat kludne na zem :jop:

Lenze ty mas maleho psika. Vies si predstavit ako ja idem do obchdu v nasej beznej zostave /to jest dve decka po svojich, tretia v nosici na chrbte/ a na rukach by som mala 2 bordery? :heh:

Apropo ak sa teda niekam nesmie do obchdu, nech tam nepustaju ani panicky s tymi kabelkovymi verziami. Ked ja nemozem do TESCA so psom /co mimochodom plne akceptujem/, nech vyhodia aj damu co si s kludnym svedomim v nakupnom voziku vozi aj svoju civavu. Ked ja nesmiem do kaviarne so psami, nech tam nepustia ani sexi slecnu s jorkom ktoreho si necha dokonca lezkat priamo na stole. Ved aj male psy su psy!
Naposledy upravil Akami dňa Str 22.12.2010 18:53, celkovo upravené 1
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod katkariinka » Str 22.12.2010 18:31

Akami, presne tak :jop: Som proti diskriminacii psikov podla velkosti - bud kazdy, alebo ziadny.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod iwd » Str 22.12.2010 19:26

No pytal som sa presne preto, ze ake riziko je tam ... Uz mi neraz ukradli nelacny bicykel a kedze pes je financne nenahraditelny, tak by som neviem co robil ak by sa niekto pokusil o nieco nepekne :)
No sice viem co, ale to nemozem nikde napisat :)

Nevsimol som si tu dlhu temu o tomto, co tu uz je :)
ups, sorry a dik ... tak idem si to precitat :D
iwd
Snoopy
 
Príspevky: 146

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod ochrankina zvierat » Ned 26.12.2010 21:45

ja by som kludne dhokolvek obchoduovolila psovi do obchodu napr. taka praha tam mozu psi do akeho kolvek obchodu
:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
ochrankina zvierat
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: lipt. mikulas

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod Lucka&Ronny » Ned 26.12.2010 21:48

Offtopic: Pomaly s tými smajlami :no:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod zeane » Pon 27.12.2010 10:37

ochrankina zvierat píše:ja by som kludne dhokolvek obchoduovolila psovi do obchodu napr. taka praha tam mozu psi do akeho kolvek obchodu
:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:


Netáraj - celkom určite nesmie pes do žiadnych potravín a Čechy celkom určite nie sú žiadna výnimka z hygienických predpisov. Tesco má celkom určite jednotné predpisy v celej Európe, takže hneď máš výnimku z tvojho úžasného tvrdenia. Do hypermarketu môže len a výlučne asistenčný pes sprevádzajúci postihnutého, inak by mali hypermarkety značné problémy s hygienou. (No jo, ja viem, že nezodpovední idioti svoje čivavy do hypáčov pašujú len aby si dokázali že oni môžu - ale malo by to fungovať tak, že ak toho dotyčného nahlásite zamestnancom ochranka ho vyhodí. Keby tam takéhoto idiota nachytala kontrola z hygieny hádajte kto by dostal pokutu...)
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Do obchodu aj so psom ?

Poslaťod tera » Pon 27.12.2010 14:42

*nemôže si ochrankina zvierat zmeniť nick aby bol spisovný? veď to bije do očí :oo:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Psík, mesto a obchody

Poslaťod enzi55 » Štv 30.12.2010 2:09

Ja osobne by som nikdy psíka nenechal pred obchodom, neriskoval by som - nechať ho bez dozoru. Kam sa dá, ide so mnou na vodítku, prípadne pod vetrovkou, že mu trčí alebo netrčí hlava (podľa toho či spí). Vrámci socializácie asi treba psíkovi ukázať aj rušné ócéčka a davové podujatia..
Indy je kavalier španiel x yorkie. Vďačný, múdry dobrák, ktorého veľmi ľúbime
Jeho fotky: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Indy
a videá: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Videos
enzi55
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné