Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod weron » Pon 26.09.2016 20:45

Kedze to bolo od teba,vedela som ze tam bude tvoj "sleng" tak bolo jasne ze to bude prudko citatelne :heh: Aj ked toto je asi cenzurovana verzia, viem si predstavit necenzurovany zdokumwbtovany vystup na choč :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Aris » Pon 26.09.2016 20:56

Ja som bola taká rada, že ma Nisus došla kuknúť :hi:
Report prečítaný :jop: My chceme ísť budúce leto tiež na trip po Slovensku ale vlakom. Dík za inšpiráciu :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pon 26.09.2016 20:59

Aj ja som to dorazila uz :heh: No pekne, takze planujes uz dalsi buduce leto?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Pon 26.09.2016 21:05

weron píše:Kedze to bolo od teba,vedela som ze tam bude tvoj "sleng" tak bolo jasne ze to bude prudko citatelne :heh: Aj ked toto je asi cenzurovana verzia, viem si predstavit necenzurovany zdokumwbtovany vystup na choč :haha:

To nechceš počuť :haha: Ver mi :heh:

pigie, neplánujem nič, keďže Dadko :ua: Veď aj tento trip mi spontánne napadol v júli, v auguste som poobvolala známych a reálne kontúry dostal pár dní pred odjazdom (a to som dva dni pred odchodom bola rozhodnutá, že nikam nejdem, keďže Dado dva krát zapišťal pri zmene polohy). Neviem čo bude o týždeň, mesiac, rok, veď vieš :plac:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Kulunuru » Pon 26.09.2016 21:56

No, uz som doma. Teraz mam dve moznosti. Bud sa teraz unaveny a hladny pustim do citania, kym sa mi Kottbullar upecu alebo si to necham pekne na rano ku kavicke. Asi ku kavicke, nech si to vychutnam naplno a v uplnej pohode. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nyssa » Pon 26.09.2016 22:34

Nisus, parádny report

a aj ja som rada, že si sa stavila za mnou, videla teba aj Daduška naživo, aj keď sme boli len na parkovisku :ua:
Btw., ten pokec bol hodinu 15, ako som kukala neskôr, ale fakt aj mne to prišlo ako chabých 15 minút. však s tebou aj celý deň stráviť a človek ani nevie, ako mu to zbehne :aaa:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pon 26.09.2016 22:45

Offtopic: Nisus, dobre viem... Ale skor som myslela tak, ze raz snad bude dalsi. Ide o to, ci sa to tebe zapacilo.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Uto 27.09.2016 8:36

Nisus. To si musím nechať do vlaku. :D keď prdol cernobyl, v Bohuniciach zachytili zvýšenú radiaciu a mysleli si, ze im sa daco pokazilo, zakazali nam zbierat plodiny na záhrade u babky.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Kulunuru » Uto 27.09.2016 9:06

No, idem na to. Kavicka uvarena, pustam hudbu a idem citat. :aaa:

...

Takze, najprv vyzdvihnem zabavne a mile hlasky a potom dojmy.

Hlasky: :lol:

"ltt som ubrzdila pred zábradlím a dedko za mnou skoro skolaboval"
"Dado hlavný grilmajster nasával vôňu klobások a mäska"
"Sračky nesračky, bolo mi to jedno" :lol:
"prešla som okolo cigánov, samozrejme zamknutá v aute s jednou rukou na plynovej pištoli" :haha:
"no a keď sme zbadali veveričku, tak kamoš len že no do pi*i, to zas bude trvať"

"Nech si to plesnive jazero strcia do riti!" - Tato uz bude asi pamatna, skoda ze neda pouzivat denne :lol:
"väčšinou som si pripadala ako niekde pri Modre"
"jak ten začal vrešťať v tom kufri" :heh:
"A hovorím si ,,Nisus, ty si pani!" :ha:
"tak mi povedala, že ona robí najlepšie halušky a že mám ostať
" :jop:

Teraz dojmy z clanku. :lol: No, je jasne ze toto je na Dogforum uplne vynimocna vec. Nie ze by ini dogforaci nemali radost z vyletov, tripov ci akychkolvek akcii so svojimi psikmi. O tom niet pochyb. Ale ze to niekto spise do cieleneho reportu do ktoreho vlozi emocie, naladu a enrgiu pricom z toho clanku je to naozaj citit, to vynimocne je. :yes: Uplne perfektne si to napisala, radost citat. Velmi sa mi paci, ako prezivas radost zo spolocneho casu s Dadom a ako empaticky prisposobujes cely trip jeho potrebam, zvyklostiam: "Po ceste dole začal Dado pišťať, akoby vedel, kde je, vyžadoval si vybratie z auta. Tak som to struhla na jednu z lúk a on sa mohol vyváľať v tráve presne tak, ako to má rád." :lol: Celkovo tvoja radost z toho tripu je uplne nakazliva a velmi pozitivna. Strasne mi imponuje to, ze kde ini by nariekali ze sa musia trmacat cestami pofidernej kvality po slovenskom vidieku a castokrat to ani nepovazovali za dovolenku, ty si to uzivas a mas z radost z posedenia na "obycajnej" luke. :jop: Uplne tie pocity chapem a zdielam. Parada, tesim sa ze sa vam vylet vydaril, pacilo sa vam a ze Dadoman ma taku super panicku. :smile:

A este k DF bulvaru. :lol: No, skoda ze toho nebolo viac, cakal aspon tak zo 10 DF members obehnes. :lol: Ale to nie je dolezite, dolezite je ze si obehla aj inych kamosov. A skoda tej Aris ze nevysla, som cakal ako to dopane, zvlast ked som mal od teba echo o chystanej tajnej akcii. :lol: Ale po tych vsetkych foto co si priebezne pocas tripu davala na forum sa Aris necudujem ze ta spoznala. :lol:

Inak som sa smial pri tom ako si sa plazila k okraju tej skaly. :ha: Uplne som si predstavil seba, po :kak: by som bol uplne rovnako. :heh:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Uto 27.09.2016 10:49

pigie píše:Offtopic: Nisus, dobre viem... Ale skor som myslela tak, ze raz snad bude dalsi. Ide o to, ci sa to tebe zapacilo.

Jasné, to nepochybne :yes: Teraz to bolo len také prvé kolo, také oťukávacie. Ale už teraz viem, že nebol posledný a pomaly ukladám do zadnej pamäte tipy, kam ísť nabudúce :lol:

Nyssa píše:a aj ja som rada, že si sa stavila za mnou, videla teba aj Daduška naživo, aj keď sme boli len na parkovisku :ua:

Offtopic: A my sme sa už raz videli, akurát neviem, či si ty vedela, že som to ja. :heh: Ale raz, keď bola výstava v Nitre, tak sme bývali v rovnakom hoteli (ty si bola s Gaiou) a sedeli sme pri raňajkách síce pri iných stoloch, ale boli blízko seba :aaa:

Silvuch, he?? :haha: Nerozumiem reči tvojho kmeňa :lol:

Kulu, nemám slov na tvoje dojmy z môjho reportu :hi: Tak len také skromné ďakujem :smile:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Kulunuru » Uto 27.09.2016 11:00

Niet za co. :smile:

Inak na tom Cernobyle sa aj ja bavim, tiez neviem k comu to je. Silvuch: generator tematicky nahodnych postov? :lol:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 27.09.2016 11:07

Ja som spominala Cernobyl :heh: Silvuch dala len svoju pripomienku a spomienku, tak ako som dala ja.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Uto 27.09.2016 11:16

Jo. :D
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Kulunuru » Uto 27.09.2016 11:17

Ano, uz som nasiel, tak sorry Silvuch, nie si ziadny generator tematicky nahodnych postov. :lol:

Nabytkarsky priemysel velmi nesledujem ale myslim ze je co dohanat, v nasich podmienkach urcite. Ale kazdy si vyberie.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 27.09.2016 11:22

V Ikea.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné