Veterinárna škola

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Tiaali » Ned 28.06.2015 19:00

keby som tak vedela nestresovať....vždy sa pred skúškou tak stresujem, že to až zdravé nie je a ak náhodou skúšku nespravím tak ma to doslova položí a to som len v prváku, rada by som s tým vedela len tak prestať, lebo si myslím, že možno kebyže stresujem menej tak už mám skúšky porobené a netrápim sa ešte teraz :ach:
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Veterinárna škola

Poslaťod katarinka124 » Pon 29.06.2015 8:41

:lol: no baby desíte ma a to som len prijatá :oo:
katarinka124
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinárna škola

Poslaťod kives » Pon 29.06.2015 9:07

zvyknete si. na systém učenia, na plánovanie, čo skôr... bude to v pohode :yes:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Vikiki22 » Pon 29.06.2015 9:11

...alebo vám to prerastie cez hlavu a vy :kak: sa na to. Život ide ďalej. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Veterinárna škola

Poslaťod kives » Pon 29.06.2015 11:53

Viki, ja som chcela povzbudiť :heh:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Veterinárna škola

Poslaťod mart.ina » Str 01.07.2015 23:41

Tak ja vyhlasujem prázdniny :) A po ukončení piataku mám presne 49 známok v indexe. Strašne veľa to je. K tomu samozrejme zápočty z predmetov, ktoré skúškami nekončili. Teším sa na trošku oddychu a na stáže :)
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 728

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Bosorka » Štv 02.07.2015 0:00

Ahoj Mart.ina.... ty si v Brne ze? Pocuj jak je to zo stazou na jatkach v piataku? Mame si to vybavovat sami? Potrebujeme nejaky konkretny papier potvrdit? Co tam mame vidiet/robit? Bo na studijnom nam hovorila, ze ak chceme mozme si to uz v lete po stvrtaku odbyt, ale nejak ma to vtedy nezaujimalo, tak viac neviem....
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Veterinárna škola

Poslaťod mart.ina » Pia 03.07.2015 12:33

Bosorka máš SS
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 728

Re: Veterinárna škola

Poslaťod liaju » Ned 05.07.2015 18:26

Ahojte :) kedze som oficialne prijata do brna zacala som riesit ubytko. Spolu s dvoma kamoskami sme sa dohodli ze by sme najradsej byvali spolu na tych kounicovych kolejich v bloku A :) na stranke pisu ze sa da o intrak poziadat od tusim 7.7 neviete ci to plati aj pre slovakov? A dovolia nam vybrat si ze by sme chceli byt spolu vsetky 3?
Uz sa normalne zacinam tesit na september :ha:
liaju
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Bosorka » Štv 09.07.2015 17:25

Su tam vacsinou trojlozaky, dvojlozaky su az na par izieb skoro vsetky rezervovane starsimi studentmi a jj da sa vybavit, aby ste boli spolu, ale treba prist na zapis na koleje uz v pondelok co najskor... (zapis akoze uz ubytovanie v septemri ak budete mat schvalene ubytovanie na kolej na zaklade tej ziadosti co ste si ted posielali) a ak chcete mat na izbe psa tak tym duplom treba prist v pondelok skoro pre istotu nech je volna psia izba... Izby sa totiz daju dopredu rezervovat len studentom co tam uz byvaju, vy dostanete izbu az priamo pri ubytovani... ale nebojte koleje nie su az tak plne... ale pondelok rano to isti :-)

Byvam na koleji uz 4 roky a mam tam aj psa tak keby chces nejake info napis, ale na FB meno ti posielam SS
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Veterinárna škola

Poslaťod werca27 » Str 29.07.2015 20:01

Ahojte :ahoj: :smile: . Nájde sa tu nejaký študent na veterine, ktorý sa tam dostal bez gymnázia? Veľmi by mi pomohlo, keby som sa mohla na pár otázok spýtať.
werca27
Okoloidúci
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinárna škola

Poslaťod bibika » Štv 30.07.2015 9:40

Ahoj, jasne že takí sú :) Ja mam pár spolužiakov co sú zo strednej veteriny, lesníckej a kde kade. Jedine co mali tažšie bolo, že sa museli viac učiť a dobiehať v prvaku napr takú chémiu.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 748
Bydlisko: Banff, AB

Re: Veterinárna škola

Poslaťod werca27 » Štv 30.07.2015 9:45

Tak to si ma potesila, ze nie som jedina, ktora by rada studovala veterinu a je zo SOS :). Dakujem za odpoved. Ozaj, mozes mi prosim objasnit ako to je s internatmi, mozem tam mat so sebou psa? Konkretne sa zaujimam o Kosice.
werca27
Okoloidúci
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinárna škola

Poslaťod bibika » Ned 02.08.2015 16:48

Tazko sa odpovedá na tomto fóre :D hádam ti prisla ss :) Psa na intraku v KE mat nemôžeš, tak ako nemôžeš mat na izbe ani žiadne iné zvieratko (to že sa to robi je samozrejmá vec, ale chodia aj kontroly a tie sú prísne) Psa môžeš mat v kotercoch školy a terarijne zvieratká v akvatera klube.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 748
Bydlisko: Banff, AB

Re: Veterinárna škola

Poslaťod katarinka124 » Sob 29.08.2015 22:55

ahojte :smile: akurat až teraz riešim taký problem chodila som rok na SPU v NR... a odišla som zo školy , s tým že som neurobila skúšky, ale nepodala som nijaky papier ze koncim so školou. Mozem sa vobec zapisat na veterine? :ach:
katarinka124
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné