Presťahovanie

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod ZooM » Str 29.07.2009 11:46

nooo moj hafan je dost splaseny ked ho vyberem z klietky ale chapem ho ja by som tiez nevydrzal byt v klietke skoro cely den ale ked po neho pridem najprv je splaseny beha po luke vsade ale po 10 min. je vsetko uz inak, beha okolo mna sem tam pojde do lesa a tam nahana lesnu zver :heh: ... ale je to polovnicky pes takze ten instinkt lovu ma v krvi... :yes: ...
ZooM
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod Sunny » Str 29.07.2009 11:57

:nie: Aby ti ho nejaký polovník kvôli tomu "polovnému inštinktu" nezastrelil. Moje husky majú lovecké pudy povedala by som ešte silnejšie, ale zver im naháňať rozhodne nedovolím.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod ZooM » Str 29.07.2009 12:25

no ja ho neberiem do velkeho lesa ... ja ho beriem na luku a tam je les velky mozno 5x5 metre...a to vsetko je oplotene aj luka aj ten maly les takze nema kam utiect .. neboj sa polovnik do takeho lesa nechodi :heh: on nahana iba zajace na luke a potom ide znimi do lesa v podstate sa len hraju ,... este som ho ani v takom velkom lese nemal ani to neplanujem... :no:
ZooM
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod Sunny » Str 29.07.2009 12:32

Hrajú? :oo: To nemyslíš vážne dúfam... :pac: Pre toho zajaca je to "hra o život", on nevie či sa s ním ten dravec(=pes) chce pohrať alebo si ho dať na večeru. Skús sa nad tým zamyslieť aj z tejto strany prosím. Nehovorím, keby vedľa nás vyskočil zajac, s veľkou pravdepodobnosťou by moje baby po ňom vybehli, ale určite by som ich vedome nenechala naháňať zajace s tým, že sa s nimi len hrajú. To je vážne, promiň za výraz, blbosť na tretiu.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod leuska » Str 29.07.2009 12:44

Zoom pre tie zajace je to stres,aj ked tebe to pripada vhodne,ze sa tvoj pes takto zabava :ua: Toto by som fakt nedovolila :nie: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod ZooM » Str 29.07.2009 13:02

ale vy ma nechapete moj pes sa z nimi hra doslovne fakt...uz viac krat som ho vydel ako on lezal a oni okolo neho obskakovali...nahanaju sa iba tak ked ich najde niekde v kriku tak ich nechce zjest ale iba sa z nimi byt ... pochybujem zeby ziedol zajaca a tie zajace su mojej tety takze su to domace ....
ZooM
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod leuska » Str 29.07.2009 13:08

Offtopic: Tak druhykrat napis,ze su to domace,to je nieco ine samozrejme :smile: Su na neho zvyknute.Myslela som,ze plasi dive zajace :no: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod ZooM » Str 29.07.2009 13:25

nie nie cosi...su to domace a raz za cas si ich poziciam...keby leo vedel hovorit urcite by si ich nevede vynachavlit... :heh: :heh:
ZooM
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod Sunny » Str 29.07.2009 14:04

Domáce zajace sú samozrejme niečo iné :smile: Treba sa vyjadrovať jasnejšie, zjavne nie len ja som to pochopila ako zajace poľné :no:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod ZooM » Str 29.07.2009 18:31

no dobre uznam si chybu lebo som napisal ze nahana lesnu zver.. :heh: ...a poradili by ste mi este ze ake sampony,kondicionery alebo nejake uzitocne veci pre starostlivost kokrov by boly dobre?...
ZooM
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod Sunny » Str 29.07.2009 19:22

Kuk v plemenách tému o kokroch a skús sa opýtať tam :no:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod ZooM » Str 29.07.2009 21:44

tam uz som hladal a neviem ci tam bolo nieco o starostlivosti srsti...ja iba chcem vediet ze aky sampon alebo balzam je dobry aby mal peknu hladku srst.. :no:
ZooM
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod leuska » Str 29.07.2009 21:50

Zoom, Sunny ti neradila hladat ,ale mas sa tam opytat majitelov kokrov na tieto veci,mozno ich este nerozoberali :no: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Rocny pes do bytu

Poslaťod ZooM » Str 29.07.2009 22:10

no ved to viem ... :lol: ...
ZooM
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Prestahovanie sa z bytu do domu

Poslaťod ariel » Pia 08.01.2010 16:00

prosim vas, mate niekto skusenost so stahovanim sa z bytu do domu? mame 5 mes. psika a planujeme sa na jar-leto stahovat, moment. ho mame v byte, je na nas dost fixovany, vlastne sam este ani nebol, max. 1 hodku, teraz ide o to, ci je mozne psika bytoveho, naucit zit vonku, mame 3 moznosti:
1. dala som mu vyrobit specialnu budu, zateplenu, bude ju mat na mieste, kde nefuka, nebude tam prsat, nesnezi
2. dom je podpivniceny, pelech mu urobim aj v kotolni, zkratka v prizemi domu
3. moznost je aj taka, ze bude zkratka s nami v dome a budeme ho len vypustat na chvilu,cez den, nebudeme ho trapit, teraz so mnou spava v posteli :hi:
my sme tiez na jeho neustalu pritomnost zvyknutí, neviem si predstavit, ze sa mi nebude motat pod nohami neustale, napiste vase skusenosti, ako tuto zmenu znasali vasi hafani a aj vy
ozaj a mame weimarskeho stavaca, cize na noc a pri velkych mrazoch by bol samozrejme vnutri
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť