Padnuté ucho, postavenie uší

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Padnuté ucho, postavenie uší

Poslaťod Aris » Pia 01.07.2016 23:55

No mne sa nezdá, že toto môže stáť :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

uška u yorka

Poslaťod 23kikinka23 » Štv 23.02.2017 23:11

ahojte
Mam jednu otazku precitala som si velmi vela veci ohladne usiek u yorkov ale predsa s odpovedou ma moju konkretnu otazku som sa nestretla

moj psik (york) mal velmi velke tenke uska, zverolekar, kadernicka v psom salone a velmi vela ludi co ho videli mi tvrdili ze sa mu uska nepostavia nikdy, ked som citala ze moze mat problemy so zapalmi usiek a ine veci tak som si povedala ze mu ich skusim podlepit (ma 4mes.)
podarili sa mi mu ich postavit ALE akoby len do polky a nema ich uplne vztycene
chcela som sa opytat ze ak mu stoja ale cudne sa mu roluju mam ich niak specialne podlepit? videla som ze niektori davaju do vnutra uska akoby oporu aby boli vystrete mate s tym niekto skusenost?
23kikinka23
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Padnuté ucho, postavenie uší

Poslaťod Vikiki22 » Pia 24.02.2017 7:27

Ahoj, kikinka. V prvom rade- máš toho yorka s PP, či bez? Ak je bez PP, tak si uvedom, že toto šteňa NIKDY nebude ako yorky s rodokmeňom z riadnej chovateľskej stanice. Teda ak má padnuté ucho, tak to je väčšinou dedičné a tomu už nič nepomôže. Keby si si vzala yorka s rodokmeňom po overených rodičoch, tak by bolo veľmi pravdepodobné, že by si mala yorka takého, aký má byť. Nuž, sama si si vybrala... Ak máš yorka s PP, tak by ti v tomto mal pomôcť v prvom rade chovateľ.
Inak ohľadne postavenia uší a nájdeš príspevky v tejto téme.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť