Zápach z úst

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Zápach z úst

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 11:00

Okup ho zo samponom a ak nepomoze, tak navstivit vetka a skusit analne zliazky... :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zápach z úst

Poslaťod ivanN » Uto 04.03.2008 11:44

žlazy ma v poriadku, aspon nam to veťo hovoril, ale je to fakt zvláštny zápach. no vyskúšam ten šampón a uvidím, ale niekde som aj čítal, že može pes smrdiet, ak ma vnútorných parazitov...
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: Zápach z úst

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 11:48

Ak je odcerveny tak sa nemas coho bat...este je moznost ze sa ti v nejakej chcanke vyvalal vonku, a ani si to nemusel postrehnut...moj to vie v sekunde, len sa smary, dvakrat suchne a uteka, akoze nic :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zápach z úst

Poslaťod ivanN » Uto 04.03.2008 11:55

prave nebol odcerveny vyse mesiaca, az vcera...a on vsetko vylizuje a ochutnava...cize pri nom je to teraz dost dlhy interval..a nevyvalal sa nikde, to by som si vsimol, mam ho non-stop na očiach. len ten smrad nie je stale rovnako intenzivny niekedy smrdi viac niekedy menej a niekedy vobec, len poslednu dobu je to uz horsie.. vyskusame ten sampon, len potom co ten pach z papule? :nwm:
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: Zápach z úst

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 12:10

ako bolo vyssie pisane...mozu sa mu menit zubky...alebo nejaka strava...nezmenili ste granule?? skus mu davat na hranie jablcko, to neutralizuje take tie huste pachy napr. po sardinkach...teda nie celkom samozrejme :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zápach z úst

Poslaťod ivanN » Uto 04.03.2008 12:13

zuby ma uz davno vymenene :smile: ale este rastu...lenze to je taky isty puch z papule ako mu aj srst smrdi... u nas haraju feny teraz vsade, ci on nevylucuje nejaky hormon alebo ja neviem, čo tak smrdi...podľa mna to bude najaky parazit vnutorny...
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: Zápach z úst

Poslaťod Amaguk » Uto 04.03.2008 12:45

moze to byt zacibajuci zubny kamen alebo stravou
davas mu nieco na osetrenie zubov?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Zápach z úst

Poslaťod ivanN » Uto 04.03.2008 12:49

na ošetrenie ma doma linoleum, rôzne drevene poličky, koberce, klučky, madrace a tak..inak mu nic nedavame :lol:
ma iba 9mesiacou, stafici maju bezproblemove zuby...ale on pachne cely tak, nie len z ust. preto mi je to zvlastne..
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: Zápach z úst

Poslaťod Amaguk » Uto 04.03.2008 12:51

veterinar :smile:
mozu to byt analky (ans ked mal problem na jesen, tak smrdel cely ako tchoro pomstitel, aj z pusy - lebo sa vylizoval pri zadku :ach: ), moze to byt nieco stravenim, moze to byt stravou...pricin moze byt vela
alebo este predtym sku mu dat taku tu kost vyslovenie na osetrenue zubov a uvidis, co to urobi
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Zápach z úst

Poslaťod ivanN » Uto 04.03.2008 12:54

to skor budu žlazy..zadok si nevylizuje, ale vylizuje si stale laby a to je tiez znak, ze so žlazami nieco je, ale veto mu ich cez vikend vytlacal a hovoril, ze je to ok...nieco vymyslim, dik :jop:
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: Zápach z úst

Poslaťod maggie » Uto 18.03.2008 23:48

moja takto smrdela od zliaz a tiez ich mala v poriadku..potom si to este aj olizovala a smrdel cely byt a ze je to puch teda riadny...niekedy sa jej to prihodi,vtedy sa jej snazim dat taku stravu,aby mala tvrdsiu stolicu a tym sa jej zliazky same lepsie vyprazdnili,zvykne ju to prejst.este jej po navrate zvonku vtedy poumyvam zadok a natriem framykoinovou mastou.ale asi teda v prvom rade okup a uvidis ci sa ho to bude drzat.mozno to moze byt aj nejaky ten parazit,mozno aj nejaky kozny,ale to len tak tipujem
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Zápach z úst

Poslaťod Enigma » Sob 26.04.2014 20:35

Ahojte, a je tento zápach z úst normálny aj u 8 týždňového šteniatka? Zúbky veru ešte len rastú, sú krásne biele, aj ďasná sú ok. Granule papáme Eminent puppy, odčervili sme ako trebalo. Ale teda keď na nás dýchne stojí to za to. :blee:
Enigma
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Kysuce

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť