Dovolenka bez psa

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Dovolenka bez psa (kto mu poskytne satrostlivosť?)

Poslaťod Oprasti » Štv 20.01.2011 19:04

Silvuch, Montpellier :no: prečooo? :ha: zorganizujeme dogforácky venč pri mori? :ha:
Oprasti
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229
Bydlisko: Francúzske Alpy

Re: Dovolenka bez psa (kto mu poskytne satrostlivosť?)

Poslaťod Silvuch » Pon 24.01.2011 9:01

ano, juchú.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod ada.h » Pon 10.09.2012 7:30

ja tiez mam plnu hlavu ze nechavame prvy krat nasu fenku doma. Bude doma a suseda co spolu vencime tiez ma psa sa bude o nu starat. Uvidime ako to zvladne.
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod Retuska » Uto 11.09.2012 11:13

zial aj mne je luto ked idem rpec a musim svojich nechat doma,ale predsa ked idem k moru autobusom zvierata sa brat nesmu :/ a na poznavacky tiez nie.max do tatier prip do hor ale to som este neskusala,foxy je dost placha tak musim pomaly :D
sice ked som bola pri mori,mamka mi musela hlasit kazdy den ci su vsetci v poriadku a co robia(uz soom si obcas pripadala ako blazon,ze sa bojim o nich jak o deti,ale v podstate ich tak beriem :hi: )
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod ada.h » Uto 11.09.2012 20:34

No nam sa to uz blizi,suseda ma instrukcie :no: ale aj tak kazdy den sms musi bit :smile:
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod ada.h » Uto 11.09.2012 20:35

Retuska píše:zial aj mne je luto ked idem rpec a musim svojich nechat doma,ale predsa ked idem k moru autobusom zvierata sa brat nesmu :/ a na poznavacky tiez nie.max do tatier prip do hor ale to som este neskusala,foxy je dost placha tak musim pomaly :D
sice ked som bola pri mori,mamka mi musela hlasit kazdy den ci su vsetci v poriadku a co robia(uz soom si obcas pripadala ako blazon,ze sa bojim o nich jak o deti,ale v podstate ich tak beriem :hi: )




Aj to niako pocituje ked niesi doma :no:
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod JANULIK2008 » Štv 11.10.2012 19:22

my sme spravili trošku chybu že keď sme šli do CZ tak sme ju nechali doma. avšak celý júl a ten kúsok augusta na začiatku pred odchodom do CZ sme boli skoro celý deň v altánku. a keď sme odišli odrazu mala Tammi ticho. starala sa o ňu suseda a aj keď písala SMSku tak hovorila že Tammi čaká pri bráne a že prvé dva dni ani nejedla a potom ju to prestalo baviť a začala aj jesť aj piť.
aj som za ňou plakala pretože mi bolo smutno, ale tá radosť keď sme prišli ako ma oblízala ani nevedela čo má robiť od radosti. :)
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek.
Obrázok
JANULIK2008
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Košice-Šaca :)

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod Monika & Parsonky » Štv 11.10.2012 19:57

Ja som bola na 100% rozhodnutá, že cez leto pôjdeme do Chorvátska bez nich. Keď som však vyberala kam, tak si vravím, juuuj tam by sa im páčilo. A už lámem priateľa, aby sme ich zobrali so sebou. Uvidíme, lebo chceme ísť na 2 týždne a to ubytko nie je najlacnejšie, ale mladšiu fenku aj tak nemáme, kde nechať a 2 týždne sú dlhá doba, dlhá.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod Luuu » Pon 12.11.2012 13:00

Ja nanešťastie chodím na dovolenku bez svojho miláčika :ua: nemôžem ho brávať so sebou ale vždy ho nechávam so zodpovednými ľudmi a s ľudmi, ktorých poznám ja aj môj pes... :ua:
Obedience- moja záľuba
Obrázok
Luuu
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod ivikleto » Pia 14.06.2013 7:57

my máme westika, a v rámci Slovenska ho berieme vždy so sebou, či v lete alebo v zime na lyžovačku, ubytovanie vyberáme podľa toho či sú tam psy vítaní, ale keď ideme celá rodina v lete do zahraničia chodí k jednej panej na dedinu, a musím povedať, že je veľmi spoľahlivá a náš pes sa správa akoby sme sa nevideli jeden deň, jeden týždeň v roku si od seba oddýchneme a potom sa zase tešíme, že sme spolu
ivikleto
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 20.12.2013 13:12

Vie mi dať niekto dobrý typ na dovču v Chorvátsku, kde by sa dalo aj niečo pochodiť, mimo miest a pláži? Teda nejaký kopec, kde je výhľad na okolie a pod.? Tento rok sme boli na Dugi a faaakt sa nám páčilo.
Zvažujem Korčulu, pozerala som aj Vis, ale fakt neviem.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod MiRy » Pia 31.01.2014 13:07

Milá Monika, skus kuknut ostrov Losinj. Moj prispevok o tomto ostrove najdes v sekcii ostatne "dovolenka so psom" tu: viewtopic.php?f=16&t=2436&start=1230
"Pes bude v skutočnosti dávať pozor iba na chladničku a špajzu."
MiRy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: Dovolenka bez psa

Poslaťod Liana » Sob 01.02.2014 14:13

ja v vramci slovenska psov beriem so sebou, ale dovolenku pri mori si s nimi neviem predstavit :nwm: uz tak dost zle znasaju aj slovenske leto, vencenie cez den u nich nehrozi, vlecu sa ako zuvacka. proste slnko a viac ako 25 stupnov pre nich nie je. neviem si predstavit ako by vydrzali na plazi aby to pre nich nebolo trapenie. nie som sice ten typ co cely den lezi a nic nerobi ale tie 3 hodky denne na plazi stravim. do vody sice chodia ale tiez su nestastne ked ja idem plavat a ony musia cakat vonku. a zas neviem si predstavit nechat ich v apartmane alebo hoteli a ist von. zblaznili by sa tam v cudzom prostredi. takze ja ich nechavam bud u mamy alebo u babky s tym, ze mama ich chodi vencit. pripadne podplacam bratranca :ha: a kamaratkam zase strazim psov ja. a nie je s tym ziaden problem, mam pocit ze majitelia psov to prezivaju horsie ako psy samotne. nestalo sa mi, ze by nejaky pes nechcel zrat a bolo na nom vidiet ze je smutny, staci s nimi venc v lese, pri jazere alebo bicykel a po jedle o nich viac neviem :zz:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť