kúpanie v jazere resp. ako chrániť uši?

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

kúpanie v jazere resp. ako chrániť uši?

Poslaťod Jaja7778 » Str 11.06.2014 10:12

ahojte, moj hafan doslova MILUJE kuoanie sa/plavanie a aportovanie v jazere je to naj zábavka v lete ale chcela by som sa poradiť je vhodne ho vobec do jazierka pustiť ak ma dlhodobo kvasinky v uchu? je mi strasne luto ked sa ideme prejst tak rad by si skocil do vody no bojim sa ho pustit lebo by sme zas potrebovali veta :( neviete ci exzistuje nieco co by ho ochranilo co ja viem nejake štuple do uši alebo plávacia çiapka....alebo neviem co nech si aspon trosku zaplava :/ dik za kazdu radu.
Jaja7778
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Bydlisko: Rimavská sobota

Re: kúpanie v jazere resp. ako chrániť uši?

Poslaťod Lindchen » Str 11.06.2014 10:35

Môj máva kvasinky často, vet kúpanie vyslovene zakázal. Uvažovala som nad vatou do uší, ale tak tá voda sa tam dostane, vata nasiakne a tá vlhkosť tam bude. Navyše by dobre nepočul.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: kúpanie v jazere resp. ako chrániť uši?

Poslaťod wendy1 » Str 11.06.2014 11:10

Ja som citala, ze dobre je urobit preplach s octovou vodu, asi 3-5% octu a zvysok voda po kupani, poriadne vytriet do sucha. Alebo doporucuju dat olivovy olej napr.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice


Späť na Starostlivosť