Ochrana pred útokmi psov

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod Bibiana » Sob 16.08.2008 18:22

Offtopic: Ten kto tu nepochopil je niekto iný :no:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

"Zlé psy"

Poslaťod Poca » Pon 18.08.2008 14:03

Kazdopadne... kupit sa to da v armyshope, a u nas aj v galanterke a lesnickom obchode.


// Témy rozdelené, príspevky presunuté do témy "Zlé psy"
/ Bibiana
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod energitc » Sob 23.08.2008 15:41

bibiana,neber osobne ked sa nevyjadrim pozitivne o nasich petrzalskych bojovych plemenach.,tu kde ja byvam nema okrem jedneho jedineho psa taketo velke teliatko nikto vycvicene a nechaju ich behat,skakat na teba,tvojho psa a podobne.ak mas velkeho psa,ktory je poslusny a nerobi si co chce,pokial bezdovodne nenapada ine psiky a nezabavas sa na tom,tak proti takemuto velkemu hafanovi akejkolvek rasy nic nemam.uz sa chapeme?ci furt nie...?
a armyshop v ba?kde sa nachadza?
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod rouba » Pia 12.09.2008 23:04

dnes davali v telke, že nejaka pani šla so svojim yorkom vonku (bolo to v cechach) a yorka napadol orol a zabil ho. bolo to v lese a orol si ho pomylil so zajacom. Ten orol utiekol nejakemu sokoliarovi a volal sa Veronika :ua:
neviem či by si ten slzák použila aj na zakonom chranené zviera... je to riany masaker čo?
ešte že nemam yorka lebo často chodíme do polonín :prd:
Naposledy upravil rouba dňa Sob 13.09.2008 15:09, celkovo upravené 1
Každý z nás je pro svého psa Napoleonem. Proto jsou psi tak oblíbení.

Aldous Huxley
rouba
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 205
Bydlisko: Humenné, Bratislava a niekde medzi tým

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod Rauke » Sob 13.09.2008 12:56

aj my :hi:
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod rouba » Sob 13.09.2008 15:10

ano a kam? my sme mali ist aj dnes ale akurat davame pipetu na kliešte a pocasie sa strieda takze nechceme zmoknut :dancing:
Každý z nás je pro svého psa Napoleonem. Proto jsou psi tak oblíbení.

Aldous Huxley
rouba
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 205
Bydlisko: Humenné, Bratislava a niekde medzi tým

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod Rauke » Sob 13.09.2008 16:03

Sninsky kameň, Morske oko, a tak po lese behame. na morskom oku som bola len bez havy, ale na kamen sa vytrepala uplne az pod tie schodiky co vedu hore...
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod Silwuska » Sob 13.09.2008 16:33

:offtopic: :police:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod sunko » Sob 14.02.2009 17:30

ak vam smiem poradit tak existuje aj sprej na psov.samozrejme na zlych ktory vam chcu ublizit .
anti hund

Obrázok
sluzi na obranu pred utociacimi cudzimi psami.
pouzitie:
sprej po stlaceni vystriekne asi na dosah metra mozno metra a pol sprej ktory mam overene ze v uplnej tme je vydno dany roztok ktory ma velky rozptil.cize netreba sa bat ze trafit sa ako tu pisal dany uzivatel zlemu utociacemu psovy do oci je nemozne.tento roztok posobi tak skvele ze nepriatelsky pes ktory vas ohrozuje alebo nedajboze bezi oproti vam po vystrieknuti a zasiahnuti sprejom okamzite zostane stat na mieste v soku a prestane na vas utocit.slabsi psici okamzite zacnu utekat spet, iny zase ostanu v soku a nevsimaju si vas.vyhodou dokonca je ze ak nepriatelsky pes uz vam zakusol do dakej casti tela nebojte sa on po pouziti toho spreja prestane pusti vas nemusite sa bat ze vas dokuse viac.osobne som ho pouzil asi cca 20 mozno 30x a nikdy ma nesklamal.1x ma zachranil pred priamim napadnutim ineho psa pocas prechadzky vo vecernych zimnych chodinach po tmavej neosvetlenej ulice kde bola uplna tma pretoze to bola ulica oproti vahu.je to velmi dobra vec da sa kupit v polovnicstve cena je:100sk.chodim so psikom na prechadzky a akonahle sa z dakeho domu namna vyruti pes mojmu dam povel k nohe zostan.on stoji vedla mna a ja len cakam na utociaceho psa akonahle je na dosah sprej stlacim a je klud.ak pes nejde prec stlacim znova zakricim daco nahlas ako ides domov a pod a potom si idem dalej.na zvierata v lese hore da kupit v polovnicstve aj sprej na zvierata.a podla najnovsieho tusim aj kombinovany na zvierata a psy.pokial viem sprej obsahuje take latky ktore neublizia ociam psika ale asi ho dako zacnu drazdit.
sry za pravopisne chyby pisem bez diakritiky dakujem
---
PS:hlavne musite zostat v klude ziadna panika nebat sa a stlacit v klude sprej.
sunko
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod yloveyou10 » Ned 03.01.2010 17:11

sunko Prosimta nvies kde sa da zohnat???
Ktokoľvek si môže myslieť , že si nikto, ale tvoj pes vie , že si stredom vesmíru.(Pam Brovn ) Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré ťa miluje viac, ako seba a zarmúti ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba.. (Josh Billings)
yloveyou10
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 148

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod sisinka » Ned 03.01.2010 18:02

sunko píše:ak vam smiem poradit tak existuje aj sprej na psov.samozrejme na zlych ktory vam chcu ublizit .
anti hund

Obrázok
sluzi na obranu pred utociacimi cudzimi psami.
pouzitie:
sprej po stlaceni vystriekne asi na dosah metra mozno metra a pol sprej ktory mam overene ze v uplnej tme je vydno dany roztok ktory ma velky rozptil.cize netreba sa bat ze trafit sa ako tu pisal dany uzivatel zlemu utociacemu psovy do oci je nemozne.tento roztok posobi tak skvele ze nepriatelsky pes ktory vas ohrozuje alebo nedajboze bezi oproti vam po vystrieknuti a zasiahnuti sprejom okamzite zostane stat na mieste v soku a prestane na vas utocit.slabsi psici okamzite zacnu utekat spet, iny zase ostanu v soku a nevsimaju si vas.vyhodou dokonca je ze ak nepriatelsky pes uz vam zakusol do dakej casti tela nebojte sa on po pouziti toho spreja prestane pusti vas nemusite sa bat ze vas dokuse viac.osobne som ho pouzil asi cca 20 mozno 30x a nikdy ma nesklamal.1x ma zachranil pred priamim napadnutim ineho psa pocas prechadzky vo vecernych zimnych chodinach po tmavej neosvetlenej ulice kde bola uplna tma pretoze to bola ulica oproti vahu.je to velmi dobra vec da sa kupit v polovnicstve cena je:100sk.chodim so psikom na prechadzky a akonahle sa z dakeho domu namna vyruti pes mojmu dam povel k nohe zostan.on stoji vedla mna a ja len cakam na utociaceho psa akonahle je na dosah sprej stlacim a je klud.ak pes nejde prec stlacim znova zakricim daco nahlas ako ides domov a pod a potom si idem dalej.na zvierata v lese hore da kupit v polovnicstve aj sprej na zvierata.a podla najnovsieho tusim aj kombinovany na zvierata a psy.pokial viem sprej obsahuje take latky ktore neublizia ociam psika ale asi ho dako zacnu drazdit.
sry za pravopisne chyby pisem bez diakritiky dakujem
---
PS:hlavne musite zostat v klude ziadna panika nebat sa a stlacit v klude sprej.
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod yloveyou10 » Ned 03.01.2010 19:26

sisinka Jezisi ja som slepa. :haha:
Ktokoľvek si môže myslieť , že si nikto, ale tvoj pes vie , že si stredom vesmíru.(Pam Brovn ) Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré ťa miluje viac, ako seba a zarmúti ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba.. (Josh Billings)
yloveyou10
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 148

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod MooosCZ » Ned 03.01.2010 19:39

spis bych dodala ze takova vec detom do ruk nepatri, vetsinou to prodaji nad 18r :vykricnik:
MooosCZ
Hafan
 
Príspevky: 827
Bydlisko: CR

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod yloveyou10 » Ned 03.01.2010 19:59

MooosCZ píše:spis bych dodala ze takova vec detom do ruk nepatri, vetsinou to prodaji nad 18r :vykricnik:

Viem ja sa pytam len imformativne.
Ktokoľvek si môže myslieť , že si nikto, ale tvoj pes vie , že si stredom vesmíru.(Pam Brovn ) Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré ťa miluje viac, ako seba a zarmúti ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba.. (Josh Billings)
yloveyou10
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 148

Re: Ochrana pred predátormi?

Poslaťod Kikz » Ned 14.02.2010 13:08

yloveyou10 píše:sisinka Jezisi ja som slepa. :haha:

Offtopic: Myslim ze skor leniva lebo sa ti nechcelo precitat si cely ten clanok :jazyk:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť