Náhubok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Nylonový / kožený náhubok

Poslaťod Ivanka.P » Pia 04.01.2008 14:56

Chcem sa opýtať psíčkarov, čo hovoria na tento náhubok.
Obrázok

Mám aj klasický kovový, ale moja suka sa sem tam aj pobije a jednému psovi ním spôsobila poranenie (tak ho buchla, že pár dní krýval)

Celkom sa mi pozdáva, aj papulu otvorí tak na 2 cm takže odmenu v pohode dám, aj jazyk vystrčí. Niektorí ludia na mňa ale už z dialky vykrikujú, že pes nemá náhubok. A niektorí psíčkari sa zase tvária, akokeby som svojho psa týrala. Ale ona váži 43 kg a keď sa rozhodne tak je fakt silná. Aj figurant má čo robiť keď sa do neho zakusne. Už sa aj stalo, že sa mi nevhodne prihovoril jeden opitý chlapík a s kovovým náhubkom ho normálne udrela, že mal modrinu.
Naposledy upravil Ivanka.P dňa Pia 04.01.2008 15:05, celkovo upravené 1
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Silwuska » Pia 04.01.2008 15:04

ja si myslim ze ten nahubok je uplne v pohode...co hovoria psyckari na to sa vyprd, hlavne ze nikomu neublizi...hlavne aby bol pohodlnny aj pre psaka...ale tento vypada velmi slusne
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Rika » Pia 04.01.2008 15:33

My máme tiež nylonový a ja si myslím, že je zo všetkých najlepší, nie je len pre psa pohodlný, ale vyhovuje aj nám :no: :lol:
Mne sa páči aj to, že ho nemám problém zapnúť, raz-dva ho navlečiem keď rýchlo potrebujem a hotovo.

No taký "psíčkari" kt. s ním nemajú skúsenosti si možno myslia, že čo to má za "handru" cez papuľu a boja sa, že aj tak ublíži im, alebo ich psovi.
Ale je spoľahlivý :smile:

Kašľať na nich... po mne koľko krát kričia, nech si psa zapnem, lebo ho mám na voľno pri nohe a ich pes sa ide rozdrapiť... lenže moja Biggy sa na neho ani nekukne, nie to aby sa do neho pustila - má ho v paži. :heh:
Naposledy upravil Rika dňa Sob 05.01.2008 8:39, celkovo upravené 1
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod lusy » Pia 04.01.2008 15:53

ja som mojmu teraz kupovala taky isty ale vyzera v nom smiesne. on ma totiz tu bradu v tom tak divne a niekde mu vytrca. ho v tom niekedy odfotim a hodim to sem.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Ivanka.P » Pia 04.01.2008 16:09

:lol: no bradáč musí byť fakt komický. A nepokrčí si tie dlhé chlpy?
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 04.01.2008 17:17

co ja viem, ak vravíš, že na 2 cm otvorí papuľu, tak aj to je možnosť na to, aby niekoho drapla za prsty a šeredne mu s nimi potočila, nemyslíš?
Ja som verná klasike, mne sa toto nepáči. Parí sa v tom papuľa, je to celé preslintané, v lete nemôže poriadne ventilovať, v zime to primŕza k chlpom.
POdľa mňa je to dobré na úplne zatvorenie papule, napr. pri veterinárnom zákroku, ale na bežný provoz, úplná blbosť.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Aris » Pia 04.01.2008 18:31

Ulfheiðr píše:co ja viem, ak vravíš, že na 2 cm otvorí papuľu, tak aj to je možnosť na to, aby niekoho drapla za prsty a šeredne mu s nimi potočila, nemyslíš?
Ja som verná klasike, mne sa toto nepáči. Parí sa v tom papuľa, je to celé preslintané, v lete nemôže poriadne ventilovať, v zime to primŕza k chlpom.
POdľa mňa je to dobré na úplne zatvorenie papule, napr. pri veterinárnom zákroku, ale na bežný provoz, úplná blbosť.


jj súhlasím v lete to asi nieje bohviečo a v zime keď to je oslintané može to primrznúť. A môžeš byť rada, že tvoj psík vyštartoval po opilcovi moji sú na ožranov háklivý, ale na normálnych ľudí nie a dnes ma napr. zachránil(Aris) pred opilcom
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod katka » Pia 04.01.2008 18:36

my máme ten istý a ja som s ním veeeľmi spokojná...hlavne, že nemám na nohách modriny ako od kovového a je mäkučký, čo zasa vyhovuje Bakovej papuľke
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Poslaťod lusy » Pia 04.01.2008 20:35

Ivanka.P píše::lol: no bradáč musí byť fakt komický. A nepokrčí si tie dlhé chlpy?


nejake zle ucinky na bradu to snad nema. ja sem zajtra dam foto. uvidite tu malu priserku.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 20:38

Pocula som nieco ze od tohoto roku ma byt uz u kazdeho plemena psa povinny náhubok :plac:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 04.01.2008 21:10

kikula22 píše:Pocula som nieco ze od tohoto roku ma byt uz u kazdeho plemena psa povinny náhubok :plac:

kde? na verejných pristranstvách, alebo ako. ja som to počula o čechách, ale o nás neviem.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Iwka » Pia 04.01.2008 21:51

lusy píše:
Ivanka.P píše::lol: no bradáč musí byť fakt komický. A nepokrčí si tie dlhé chlpy?


nejake zle ucinky na bradu to snad nema. ja sem zajtra dam foto. uvidite tu malu priserku.



Ale nieze ako s Bestcat(ci bielyhavko ci co to je) , ze povies zajtra a dvatyzdne budeme vyckavat a nic :heh:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod kikula22 » Sob 05.01.2008 8:20

kde? na verejných pristranstvách, alebo ako. ja som to počula o čechách, ale o nás neviem.


No mne to vravela kamoska ze normalne ked ides aj psa vencit musi mat nahubok ona ide kúpiť jorkširovy :heh: [/quote]
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 05.01.2008 8:23

:heh: :heh: :heh: keby tu bol smilík ktorý by ukazoval neslušné posunky, tak ho použijem... povedz kamoške, nech neblázni a kúpi mu za tie prachy nejakú kostičku :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod kikula22 » Sob 05.01.2008 8:25

aj ja si to myslim :heh: :heh: ja mojmu nejdem kupit nahubok
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Ďalší

Späť na Potreby pre psy