Náhubok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Náhubok

Poslaťod sarach » Ned 08.09.2013 20:09

No napr. tento ... http://www.majpet.sk/sk/eshop/Chovatels ... OPRUH.alej


http://nahubky-pro-psy.heureka.sk/?ca_s ... 3godKz4APw ... náhubkov je veľa. Určite aj v chovateľstve niekde v tvojom okolí ich majú ...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Náhubok

Poslaťod luss_zrzka » Ned 08.09.2013 22:36

hej je ich veľmi veľa, ale drvivá väčšina je pre psy s nosom, ktorý my nemáme :lol: no u nás nemajú nič také čo by sa nám hodilo, preto sa pýtam tu či niekto nenašiel niekde v e shope alebo tak..
luss_zrzka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Náhubok

Poslaťod sarach » Pon 09.09.2013 9:31

Tak potom ten popruhový z majpet. To je taký čisto len na predpisy, a aj na malý nos by určite vyhovoval. :no:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Náhubok

Poslaťod Rehssi » Pon 09.09.2013 10:01

na mopsa asi najlepšie ušiť/ nechať niekde vyrobiť na mieru. Takéto niečo nie je problém spraviť doma http://pes.zvieratadoma.sk/nahubky/popr ... pruhovy-1/ Spojiť nitami, lepidlom na textil, klasicky zošiť alebo proste spraviť uzlíky. Aj kovový sa dá spraviť doma, stačí vhodne vytvarovať pár drôtov...
Odporúčam kontrastnú farbu voči psovi, už sa mi pár krát stalo že za mnou šofér mhd utekal dozadu lebo béžový plastový náhubok na béžovom pudlovi nebolo vidno.

na beznosé psíky som našla http://pes.zvieratadoma.sk/nahubky/koze ... -buldocek/ akurát buldoček je kus väčší pes :nwm:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Náhubok

Poslaťod sarach » Str 11.09.2013 8:13

Nám včera dorazil náhubok. :lol: Kto by mal záujem, predám (je v téme "Predám"). Je na fakt veľkých psov s veľkou papuľkou. No nič, budem musieť pekne pomerať, a kúpiť niekde v kamennom zoči voči.
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Náhubok

Poslaťod jurm » Štv 12.09.2013 9:48

Ahojte,

konecne mam nahubky, ktore chalanom rozmerovo presne sadli. Mam ale problem, ze si ich vedia relativne rychlo stiahnut, kvoli tomu, ze nemaju stredove remienky od kosika pomedzi oci na hlavny upinaci remen za hlavou. neviete mi proadit, kde sa daju objednat, kupit taketo "stredove remienky"?

Vdaka :ahoj:
jurm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128

Re: Náhubok

Poslaťod luss_zrzka » Pia 13.09.2013 12:34

objednala som mu tú veľkosť sedem na buldočka... na nos sedi len ten "popruh" okolo hlavičky je trochu väčší, takže to dosť "chodí", rozmýšľam že by som to upravila len neviem či mu ešte hlava narastie :D aj keď v 10 mesiacoch sú už tieto krpce viac menej dospelé.. vyzerá v tom síce ako hanibal, ale asi sa mu to páči lebo ani dole mi ho nechcel dovoliť dať :D
luss_zrzka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Pomoc

Poslaťod AdoBeno » Ned 10.11.2019 20:02

Ahojte. Potrebujem kupiť koš na stredoazijskeho ovčiaka ale nemôžem ho nikde najsť. Nepoznáte prosim vas nejaku stranku kde by som ho mohol zohnať?
Vopred ďakujem
AdoBeno
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Náhubok

Poslaťod Margita » Uto 12.11.2019 19:48

Skus mihor.sk
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Náhubok

Poslaťod Slausa » Uto 12.11.2019 19:54

Na kaukazaka alebo podobne plemeno by nesedel?
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Náhubok

Poslaťod hriva » Str 05.08.2020 18:30

Tu to moc nežije ale možno niekomu raz pomôže
Mám nahubkoveho psa, aj Nero bol ale ten nosil kovový a až na moje otlcene nohy nebol problém.
Bigu mám trištvrte roka a bez náhubku ju nepustím nikdy, v meste alebo dedine má náhubok aj na voditku. Stále som od kovového dotlcena, kožené a látkové sú naprd, plastový na prd. Nehovoriac o tom že po vypustení z voditka ona si všetky tieto typy nahubkov vedela dať dole. Nech boli zatiahnuté ako chceli.
Už dlhšie som pokukovala po tom nahubku baskerville, som bola kuknúť v zoodome ale skoro 50€ za to chceli. :pac:
Tak som našla na nete jej veľkosť kde ma vysieľ 16€. Celkom rozdiel.
A musím povedať že som fakt spokojná. Je ľahký nevadí jej, mna to neboli, a čo je základ nevie si ho dať dole. Ešte by má zaujímala bezpečnosť kebyže sa reálne ide pobiť, ale si pamätám že keď sa mi to stalo s Nerom a Briou tak mu ten kovový odletel ani neviem jak. Nechcem to radšej vedieť :joint: ale pre nahubkovych psov je toto podľa mna super riešenie. Pohodlne aj pre psa aj pre majiteľa fajn.
Ešte jej ho dotvarujem podľa návodu. Nech je širší a menej hlboký
Prílohy
8482221C-DC91-492E-BA9F-3801A73B9026.jpeg
8482221C-DC91-492E-BA9F-3801A73B9026.jpeg (41 KiB) Zobrazené 4187 krát
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Náhubok

Poslaťod wer » Str 05.08.2020 19:34

A to je plast? Spredu sa to neda zmacknut? Asi nebude vediet psa chmatnut naplno, ale dake parance cez to asi urobi..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Náhubok

Poslaťod hriva » Str 05.08.2020 19:59

To je kaučuk, je to tvrdé neohybne. Dá sa to tvarovať keď sa to vloží do 80 stupňovej vody, potom v studenej vode to stvrdne naspäť. Je to úplne iné ako tie plastové.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Náhubok

Poslaťod wer » Str 05.08.2020 21:08

Super. Nevidela som este
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Náhubok

Poslaťod Elis » Str 05.08.2020 21:13

vsak tohle se roky prodava na zoohitu :angel:
https://www.zoohit.sk/esearch.htm#q%3Dbaskerville
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy