Pelech

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Pelech

Poslaťod pigie » Pon 04.03.2024 17:18

Ano. Za dvojnaspbnu cenu to mozes prat na 90tke… ked mas alergika, tak TO je to, kvoli comu to kupujes. A teda je to huste ako 2 drybedy dokopy.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pelech

Poslaťod Mackie » Pon 04.03.2024 17:34

Ok dik. Citam, ze aj tie pogumovane sa mozu obcas prat na 95. Tak porozmyslam. Minimalne paru by som davala urcite. Ved aj na tych co mam, vyssia teplota tej podlozke nijako neublizila.
A super, ze sa k tomu da dokupit obal na pranie, ale ten uz len na 40 :lol:

A nepusta to tolko chlpov hej? :heh:

Prejdem na dalsiu temu, taketo matrace mam
https://www.zoohit.sk/shop/psi/pelisky_ ... t=208950.6

a ta latka sa v spojoch trha, zipsy odchadzaju, mam ludi, co mi usiju novy potah, ale potrebujem tip aku latku na to, chcem nieco pevne, nemusi byt uplne vodeodolne, ale aspon trocha umyvatelne. Napady?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pelech

Poslaťod pigie » Pon 04.03.2024 17:39

Pranim sa ti to oddroli ta guma. Ale mne to bolo na tychto drybedoch jedno, som to vzala proste ako pekny pelech miesto koberca, ale teda uz take nekupujem. A som zistila vdaka tebe prave, ze este urobili vyssiu radu :heh: https://www.gundogstore.sk/gold/vetbed- ... -x-150-cm/
Jaj a pustanie chlpov som ja nikdy nejak neriesila... Pri fundloch, vsetko je nic :haha:
A jasne, umyvatelne latky mam v malicku. Aj pratelne teda a pritom vodeodolne. Mam to na terase... Ale jak sa to vola, zabima neviem. Ale viem, ze to volaju lehatkovina tusim :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pelech

Poslaťod pigie » Pon 04.03.2024 17:45

Jop, mam vonku na zahradnom nabytku, dala som si usit. Nic jej nie je 8 rokov. Lehatkovina-outdoor. Objednavali ju od mabia.sk Utieram to pribezne, periem na zaciatku sezony. Kludne by som to dala aj na pelech, ale nepotrebujem take :heh: Je to ale dost pevne, ale na matrac by to mohlo byt ok. Ja to vlastne na matracoch mam, dali mi na to zips a normalne to vyzliekam. Ale teda pes mi na tom nelezi. My na tom lezime :heh: Ale oprsi to, osnezi to a furt to je dobre :heh:
Toto mam https://www.mabia.sk/outdoor-linen Ale oni toho maju vela.
Inak, ked do tej mabie napises, oni by ti isto poradili, ze co je vhodne podla tvojich poziadaviek.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pelech

Poslaťod Mackie » Pon 04.03.2024 18:43

Super, napisem im. Treba mi aj jedalenske sedenie precalunit, molitany vymenit, dobre dobre.
Dobre sme si pokecali :jop: :ha:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pelech

Poslaťod pigie » Pon 11.03.2024 19:21

K vyvysenemu pelechu - teta co mi ho vyrabala uz pouziva srobovacie rohy. T.j este sa da viac napnut ta lehacia plocha. 3 mesiace po mojej objednavke to zacala pouzivat :pac: precooooo :heh: skoda no :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pelech

Poslaťod pigie » Uto 12.03.2024 16:45

Rozdiel medzi 5 rocnym drybedom a vetbedom. Ale rozdiel najma citit na omak :heh: do vetbedu sa stale ruka zabori.
Prílohy
IMG_1803.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pelech

Poslaťod Mackie » Štv 14.03.2024 18:45

Mna uz ten stary prestava trapit, z jedneho je emental, zvysok ostane asi len do boxu do auta. A nove este musim (zase) oprat a uvidi ich len pri hre alebo vobec.
Ale aspon nieco pochopila.
Prílohy
DSC_9487.JPG
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pelech

Poslaťod wer » Štv 14.03.2024 18:49

Offtopic: to je kraaasny pesik. :love: preco nam nedavas viac foto, haa?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pelech

Poslaťod Mackie » Pia 15.03.2024 0:30

Offtopic: Nemam poriadne fotky, to sa neda fotit, skor videa. Alebo potom taketo tematicke :heh: takto sa trha potah na teraz uz 100 eurovom pelechu.
Prílohy
DSC_9413.JPG
DSC_9418.JPG
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy