Pelech

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Pelech

Poslaťod Ulf » Uto 25.02.2020 13:04

:heh: už to mám! Podložka pod kapre na odháčkovanie :heh:
https://www.okfish.sk/podlozka-starbait ... ing-mat-xl len neviem jak by sa chovali tie guličky, keď na to stúpi pes a keď mu to zašumí a uskočí spod nohy... :prd: on rieši úplne všetko. A skladné to tiež nevyzerá byť
Ale majú aj inú: https://www.okfish.sk/podlozka-delphin-wsb-mt-2 len tam rozmer 70 na šírku je práve trochu málo.
Ešte som to nevyriešila, nakopte ma dakto :heh: a tento týždeň ani nevyriešim, nechcem nič objednávať, lebo ďalšie dni nebudem furt v kancli - problém s kuriérom.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Pelech

Poslaťod Mac Gie » Pia 19.03.2021 14:27

aký je rozdiel medzi ortopedickým matracom a matracom z pamäťovej peny? keď psa bolí chrbát (krížová oblasť) s kĺbami problém nemá, čo je vhodnejšie? alebo je to jedno? jeden ortopedický mám doma a strašne rád tam leží ale rovnako nadšene spával aj v posteli (pamäťová pena) kým mohol skákať na posteľ. chcem mu kúpiť ešte jeden aby som ten čo mám nemusela nosiť z izby do izby. ďakujem
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Pelech

Poslaťod Domca » Pon 29.03.2021 11:05

Mac Gie píše:aký je rozdiel medzi ortopedickým matracom a matracom z pamäťovej peny? keď psa bolí chrbát (krížová oblasť) s kĺbami problém nemá, čo je vhodnejšie? alebo je to jedno? jeden ortopedický mám doma a strašne rád tam leží ale rovnako nadšene spával aj v posteli (pamäťová pena) kým mohol skákať na posteľ. chcem mu kúpiť ešte jeden aby som ten čo mám nemusela nosiť z izby do izby. ďakujem


Žiadny rozdiel v tom nebude si myslím...len niekto to nazve ortopedický matrac a niekto že je z pamäťovej peny :yes: Ja som mala dva s presne týmito dvoma rozdielnymi názvami a v oboch tá pena bola :yes: len napr v jednom mi moja ležala radšej než v druhom ale to asi preto, že ten druhý bol vyslovene len matrac s koženým poťahom, bez opierky.
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Pelech

Poslaťod Mac Gie » Pon 29.03.2021 20:00

Domca už som na to prišla :hi:
Venovala som tomu 2 dni miesto práce :piskot: :heh:
Už je matrac doma a zožal úspech :lol:
Prílohy
IMG_20210329_205957.jpg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Pelech

Poslaťod Domca » Uto 30.03.2021 7:09

Vyzerá extra spokojne :ha:

Presne tento som mala aj ja pre Kiku :yes: len nie ten matný ale ten druhý kožený. Mal obrovskú výhodu, že pri starom psovi kde sa už stávali nehody sa to len umylo a vydezinfikovalo a nebolo to teda treba vkuse prať.
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Pelech

Poslaťod Mac Gie » Uto 30.03.2021 7:32

okrem toho, že z toho lesklého koženkového nemali túto veľkosť bola táto vaianta ešte v akcii :ha: nestálo to ani 30€ :hi: ale rozmýšľam že kúpim koženku a poprosím tetu aby ušila nový obal práve kvôli tomu čo hovoríš, plus on momentálne ešte stále kvapká :ach: už nie vždy ale extrémne sa to nezlepšilo :ua:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Pelech

Poslaťod Cathy » Štv 02.09.2021 8:49

Mac Gie píše:okrem toho, že z toho lesklého koženkového nemali túto veľkosť bola táto vaianta ešte v akcii :ha: nestálo to ani 30€ :hi: ale rozmýšľam že kúpim koženku a poprosím tetu aby ušila nový obal práve kvôli tomu čo hovoríš, plus on momentálne ešte stále kvapká :ach: už nie vždy ale extrémne sa to nezlepšilo :ua:


MacGie mohla by si prosím napísať aký to je pelech? Vyzerá dobre. :smile:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Pelech

Poslaťod Mac Gie » Štv 02.09.2021 8:55

Cathy píše:
Mac Gie píše:okrem toho, že z toho lesklého koženkového nemali túto veľkosť bola táto vaianta ešte v akcii :ha: nestálo to ani 30€ :hi: ale rozmýšľam že kúpim koženku a poprosím tetu aby ušila nový obal práve kvôli tomu čo hovoríš, plus on momentálne ešte stále kvapká :ach: už nie vždy ale extrémne sa to nezlepšilo :ua:


MacGie mohla by si prosím napísať aký to je pelech? Vyzerá dobre. :smile:

je to tento
https://www.zoohit.sk/shop/psi/pelisky_ ... ami/166203
každý pes ho miluje a aj Shel sa páčil :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Pelech

Poslaťod Cathy » Štv 02.09.2021 9:09

Vďaka, akurát som ho pozerala :smile: dúfam, že aj môjmu sa bude páčiť :hi:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Pelech

Poslaťod clupko » Uto 25.07.2023 14:20

macka nam ostala pelech z pamatovej peny :ach: a pozeram, ze tie ceny su dost brutal. kebyze kupim v jysku matrac s pamatovou penou, nechcel by niekto polku? rozmer by bol cca 80x100x16, a cena okolo 70 eur.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Pelech

Poslaťod hmka » Str 31.01.2024 14:27

Máte niekto reálnu skúsenosť s lehátkom na von?
Toto by mi vyhovovalo rozmerom, len spoje plastové... mám 38 kg suku. Či to po roku nerupne ...
https://www.zoohit.sk/shop/psi/pelisky_ ... t=543565.1

EDIT: tak asi skôr niečo takéto.
https://www.alza.sk/pet/shumee-pelech-t ... WsQAvD_BwE
hmka
Nováčik
 
Príspevky: 35
Bydlisko: Martin

Re: Pelech

Poslaťod clupko » Str 31.01.2024 14:55

to lehatko zo zoohitu mame, ale vnutri, takze vplyv pocasia neviem posudit. pes cca 33kg, zo zaciatku sa mu to moc nepacilo, ale zvykol si, a lehava tam casto. drzi to velmi dobre - tych spojov by som sa vobec nebala. skor mam pocit, ze povoli sitie nez ten plast a kov. mame ho 3 roky, zatial bez akychkolvek poskodeni. je to fajn hlavne na mokreho a spinaveho psa, lebo sa vetra aj zospodu a spina sa preoseje pod lehatko.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Pelech

Poslaťod pigie » Str 31.01.2024 18:47

Ja mam od tejto pani nizsie z linku. Dala som si vyrobit na mieru, nerezove. Neverila som nejak tymto lacnejsim (hlavne kvoli nosnosti) a tiez som potrebovala inu velkost i vysku. Spoje su plastove, ale bytelne. To vydrzi veky, nie je ani rozhegane a to mam 70kg psa, ktory to pouziva denne okrem leta. V lete tam ide len mokry. Pouziva ho cca 2.5 roka a ako pise clupko, odvetravanie a prepad spiny je jeho najvacsia vyhoda :jop:
https://www.facebook.com/Vladiknovakova/
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pelech

Poslaťod hmka » Štv 01.02.2024 8:16

Zoohit ma láka len kvoli cene, zároveň mám kvoli cene pochybnosti :lol: .
Pigie ďakujem za tip, pozriem.
hmka
Nováčik
 
Príspevky: 35
Bydlisko: Martin

Re: Pelech

Poslaťod clupko » Štv 01.02.2024 9:36

ten zoohit ma tiez iba spoje plastove, a je to fakt hruby, tvrdy plast. neviem si predstavit, co by tam muselo lezat, aby to konstrukcia nevydrzala. ked, tak jedine to sitie - spoj medzi sietkou a latkou - by mozno mohol rupnut. ale tak tazkeho psa nemas, osobne by som sa toho nebala.
navyse, za tu cenu - ak vydrzi kratko, kupis lepsie.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy