Bežiaci pás

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod Amaguk » Štv 07.01.2010 13:02

on tvrdil, ze ten pes si tam proste vbehne podla chuti a nalady - presne tak ako ten skrecok
ono, netreba zabudat, ze sa jedna o psy, ktore se specialne slachtene na to, aby mali chut behat v krvi, takze nutit ich do toho netreba, maju to v sebe a nejake lenivost tym padom nehrozi :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod zuzka:) » Štv 07.01.2010 13:06

no tomu rozumiem, že to sú psy čo behať proste musia... len som nevedela, že tam chodia kedy chcú...
ale ja byť psom, tak zo mňa majitelia asi nemajú radosť, mňa by to asi nebavilo takto v kolese :lol:
a toho lenivého psa som spomínala preto, lebo wendyke, by to chcela pre lenivšieho psa...
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod Amaguk » Štv 07.01.2010 13:21

inak, tu pise on sam nieco o tom jeho vynaleze: http://www.buserdog.com/faqs.php

a foto Obrázok
"This was an exercise wheel in the dog pens. The dogs will
just jump in this thing on their own and run for a little while."
http://didwells.com/ak0828.html
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod WendyKe » Štv 07.01.2010 21:35

WendyKe píše:neviete náhodou niekto kde sa da taka sranda zohnat. videla som to v dokumente o tažnych psoch, v tom trenuju štenata. nam by sa to zišlo pre našho lenivca :angel:

Ano vyzeralo presne ako koleso pre škrečkv :)) behalo v tom nejake štena a tiež sme sledovali ako odtial vybehne, no ta naša krásavica by zas nemusela trenovat nejake rekordy len tak si pobežkat lebo len tak bezdovodne sa jej nie vždy chce a nie vždy je možnost ist na dlhu prechádzku prípadne ist kj vode ju tam trochu pomordovat :))) ono asi to navrhnem otcovi niečo take zmajstrovat,on ma zlate ruky aj by to snad zvládol,ja som len myslela či sa to neda už priamo hotove niekde objednat. tak dik za príspevky. pekny večer :)) :ahoj:
WendyKe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod niky » Pia 08.01.2010 20:19

A nechces taky beziaci pas pre psa? Som to videla predavat na vystave... nieco podobne ako ludsky, priviazes voditko, das tempo a pes maka... mne to sice prislo trocha divne, najma pre toho psa, ale viaceri to tam skusali so svojimi psami a tvarili sa happy :nwm:
niky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 718
Bydlisko: Bratislava-Petrzalka

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod Offca » Pon 11.01.2010 21:23

http://offca.rajce.idnes.cz/World_Dog_Show_2009_Bratislava/#IMG_0009.JPG :smile:
Happy sme z toho neboli, Tessu som tam šupla len ako dalšiu životnú skúsenosť, ktorá rozvíja jej myseľ a zručnosti.. bola rada, že z toho zliezla. Ale je to samozrejme o zvyku. No osobne by som radšej človeka, čo sa rozhodne toto kúpiť, ochotne a húževnako kopala pred sebou do zadku celé kilometre, nech nehnije doma, ale ťahá so psom do prírody.. lebo pohyb doma na mieste čumiac do steny, to nie je to, čo pes potrebuje :ach:

Nič v zlom, len som sa vyliala :ha:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod niky » Uto 12.01.2010 10:21

suhlasim tiez mi to pride ako maximalna lenivost majitela..no ale niektori to obhajuju ze dobre na nepriaznive pocasie...no ja si radsej kupim prsiplast :jop: dokonca je lacnejsi :heh:
niky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 718
Bydlisko: Bratislava-Petrzalka

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod denyho slniecko » Pia 15.01.2010 17:59

nono to som skusala na normalnom pase pre ludi. postavila som tam denyho, a dala chodzu. uplne pomaly to isloa on sa nehybal. na mna len kukal a isiel dozadu az s toho skoro spadol. jaka sranda. kukal na mna a isol dozadu :haha: ked spadol ta som sa smiala :haha: :haha: :haha:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod dana033 » Pia 15.01.2010 23:35

neviem, ale teda vôbec mi to nepripadá smiešne...skôr do plaču, robiš z neho debila a ešte sa na ňom smeješ :ach:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod Mac Gie » Sob 16.01.2010 0:21

ani mne to moc smiesne nepripada...a cokeby sa zranil ked spadol?? :ach:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod denyho slniecko » Ned 17.01.2010 12:41

joj sak jemu nic nebolo. ani nespadol tak nenormalne velmi len mi prislo smiesne to ze na mna kuka a ne zeby radsej isiel do predu. a este takym pohladom ze preco idem prec. by ste to mali videt.
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: bežiace koleso pre psov

Poslaťod Monca » Štv 28.01.2010 17:06

Offca píše:http://offca.rajce.idnes.cz/World_Dog_Show_2009_Bratislava/#IMG_0009.JPG :smile:
Happy sme z toho neboli, Tessu som tam šupla len ako dalšiu životnú skúsenosť, ktorá rozvíja jej myseľ a zručnosti.. bola rada, že z toho zliezla. Ale je to samozrejme o zvyku. No osobne by som radšej človeka, čo sa rozhodne toto kúpiť, ochotne a húževnako kopala pred sebou do zadku celé kilometre, nech nehnije doma, ale ťahá so psom do prírody.. lebo pohyb doma na mieste čumiac do steny, to nie je to, čo pes potrebuje :ach:

Nič v zlom, len som sa vyliala :ha:



pravda...ale zase ono ak má niekto napr. chrta a chce aby mal riadnu kondičku....(na dostihy) tak mu s tým tu kondičku može nadobudat...ten majitel by musel peeekne dlho behat s tým chrtom aby sa aj ten chrt trochu unavil...alebo by ho musel naučiť lonžovať..... :haha: v niečom je ten pás užitočný, ale aj tak je najlepšia stará dobrá príroda :smile:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Bežiaci pás

Poslaťod honeyaloune » Štv 24.06.2010 18:45

Presne ako bolo poznamenane doba je ,,divna" , ale jedina moznost ako v nej prezit, sa mi zda prisposobit sa.
Ja milujem behanie aj moji psi miluju behanie, ale problem je, ze nemame kam chodit behat. Ak chcem ist na antuku na ihrisko musim chodit o 10tej vecer, aby ma nikto nevidel a nezavolal policajtov, lebo to sa mi uz stalo. (ked som bola so psami- volny pohyb psa je zakazany na kazdom ihrisku aj chodniku!!!)
Do lesa si ja zabehat nechodim, lebo ma to nebavi uhybat sa haluzkam a pod. a tak isto na to nie je cas kazdy den.
A tiez tam hrozi nebezpacenstvo od polovnikov. (Co sa mi uz tiez stalo, ze sa mi vyhrazal odstrelom)

Ja som tiez za udrzanie prirodzenosti, ale ked sa zamyslim, tak mi tie nervy za to nestoja. Urcite si chcem do zimy nasetrit na ten pas a som si ista, ze ho vyuzijeme na 300 %. Samozrejme nenahradi prechadzky a spolocne aktivity, ale na take dobre vybitie nadbytocnej energie je to uzasny vynalez.
honeyaloune
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Bee House » Štv 24.06.2010 19:28

aj ja zdielam nazor, ze beziaci pas je na nieco dobry. Viem si predstavit, ze by som pomocou neho u psa vymakala riadnu kondicku. Ale na druhej strane by sa so mna stala pekna gulka. Mozno som za dobou, a zijem v malomestiackom prostredi, ale ak by som doma spomenula beziaci pas pre psa, tak ma zavru na psychiatriu. :joint:
Ale pocula som, ze je to vynikajuca vec, co sa rehabilitacie tyka, takze ak by som niekedy mala taku moznost, urcite by som si to nenechala ujst.

Offtopic: inak, ak sa mam priznat,ja sama som na pase nikdy nebezala :hi:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Bežiaci pás

Poslaťod honeyaloune » Štv 24.06.2010 20:52

este dodam pre uplnost, ze pas budem kupovat normalny pre ludi. Tie pre psov ako som pozerala su cenovo doost prestrelene a vyuzivat ho budem aj ja... a to tiez neznamena, ze prestanem uplne chodit a budem zavreta len doma a to iste plati aj pre psov...
honeyaloune
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy