Plávacia vesta pre psa

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Lindchen » Pia 09.03.2018 13:32

Majka, nenašla som cenu, koľko to stojí? Aj mne by sa hodilo, s tou Nobby už nie som zrovna spokojná.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 09.03.2018 16:58

Lindi, 114€ :prd: Nebyť tej ceny, beriem to hneď, ale posledné mesiace ma finančne vyčerpali a dajak ma čakajú ďalšie vyššie výdavky, takže neviem no. Na druhú stranu ale vestu využívame fakt niekoľkokrát týždenne, takže asi by sa to oplatilo.

V čom nie si spokojná s Nobby?
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Lindchen » Pia 09.03.2018 17:21

Nesedí dobre. Hoci na pevnine je dobre uviazaná aj uložená, zodpovedá dĺžke psa, ale je akoby nevyvážená či ako to povedať. Psa to kláti na jednu stranu, pretáča ho to a nechce v tom byť. Namiesto toho, aby mu bola oporou, destabilizuje ho.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 09.03.2018 17:23

Fuha, tak to nie je žiadna výhra. Radšej ozaj dáku inú. Rubči sedela superne, plávala v nej pekne, správne, len to zapínanie je už nanič.
Tak zvažujem, či kúpiť tamtú drahú alebo každý rok novú lacnú Nobby :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Lindchen » Pia 09.03.2018 17:26

A nechceš tú moju? (ak by bola dobrá)
114 eur je dosť, do kelu, ale asi ju budem musieť aj ja kúpiť. Tie "lacnejšie" sú aj tak do cca stovky.

Offtopic: Ešte aj granule mu zdraželi, ten pes ma chce zničiť :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 09.03.2018 17:35

Diky Lindi, niee, my ju zas skoro zničíme. Ruby sa tam fakt motajú chlpiská a dlho nám to nevydrží. Radšej ju predaj/daj niekomu, kto ju hneď nezničí.
Ale si zlatá, díky :hi:

Tie lacnejšie práveže vedia byť tak za 38€-75€, tak dajak, to mi príde kus lepšie. Na druhú stranu ale táto nonstopácka má fakt super zapípanie, neriskovala by som , že sa nám pri tých ostatných stane to isté šo s Nobby a budeme musieť kupovať ďalšiu. Snáď teda.

Offtopic: Jj tie naše psíky vedia byť riadne drahé. Tento rok už na nich padlo pár stovák a to ešte nie sme ani v polke marca :prd:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Snezienka123 » Pia 09.03.2018 23:47

Ak je vesta dobrá, len ti nedrží suchý zips, ja by som dala nie našívacie, ale nabíjacie cvoky...tie kúpiš v galanterke a bývajú tie väčšie naozaj pevné, takéto nejaké:

Snímka.PNG
Snímka.PNG (676.41 KiB) Zobrazené 6272 krát

Ja som tak mojej prebíjala nový cvok na vestičke, lebo jeden po tých rokoch používania nevydržal, a drží super
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod hriva » Uto 26.06.2018 19:10

Od akého veku začať dávať psovi na plávanie vestu? Dávať vôbec alebo nedávať ?
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Uto 26.06.2018 19:49

To spoznas, ze ten pes ma menej istoty. Ja som zacala davat, ked sa Hugo v otockach zacal zanarat alebo ako to napisat. Proste som videla, ze uz ma obcas problem. Kym nemal problem, tak som nedavala.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Uto 26.06.2018 23:32

Hriva, ja dávam fenke od 7 rokov, nie však kvôli veku, ale zdrav.stavu :smile: Zdravému psovi by som pravdepodobne vestu nedávala ani vo vyššom veku, dávala by som vestu len takému psovi, u ktorého by som sa z nejakého dôvodu obávala akéhokoľvek problému.
Plus dala by som vestu mladému psovi, ktorý dlhšie sa bojí plávať; psovi, ktorý má príšerný plavecký štýl, padá mu zadnica a "topí sa" , alebo aj zdravému psovi-dobrému plavcovi, ale v náročnejšej vode (more/vlny; dlhšie plávanie, splav a pod). Inak by som vestu nedávala.
Každopádne ak máš obavu, že by sa niečo mohlo vo vode udiať, vestu radšej daj, bez ohľadu na vek :yes:


Inak, nedávno som sa tu pýtala na skúsenosti s NONSTOP vestou. Rozhodla som sa po dllhom váhaní ju kúpiť. Kamoška ju kúpila fenke a moc si ju pochvaľuje, takže ideme do toho aj my :jupi: (skrachujem raz kvôli tým psom :ach: )

Offtopic: Keby to náhodou niekoho zaujímalo, kamoška má blog a spravila také malé porovnanie niekoľkých vestičiek, možno niekomu pomôže :yes: tu: http://sopsomnatripe.sk/2018/06/04/plav ... p-dogwear/
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod hriva » Str 27.06.2018 0:50

Kondične je v pohode, ona je super plavec, ani sa mi nezdá vo vode neista vekom, len je kardiologicky pacient, preto som nad tým rozmýšľala.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Str 27.06.2018 6:27

Tak to by som asi pouzila. Na to som zabudla. kardiakovi asi nikdy netusis, co sa moze stat.
Inak, co sa tyka pouzitia vesty pri zlepseni stylu plavania. Inak zmylila som sa, na padajucu rit nepomaha, hoci to prislo logicke, ale viaceri maju opacnu skusenost. Pes s vestou plava dobre, bez vesty opat zle... Proste on ma svoj styl a nezmeni ho, len vesta mu pomoze, ak ho ma na sebe plavat inak. Radsej psa ucit spravny styl nadnasanim, kedy on sam pochopi, ze sa mu tak plava lepsie a zacne nohy tak aj pouzivat. S vestou si vymysli aj uplne ine plavecke styly, pretoze mu to vesta dovoli, napr. prestat plavat alebo len prednymi menit smer :joint: Uci ho flakat :joint: Takze ako pomocka pri uceni nevhodne. Ako naozaj zachranna pomocka super.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Str 27.06.2018 6:28

To asi Bria, že? Ako laik to moc neviem posúdiť, ale tak pocitovo ja by som asi kardiačke dala vestu, zvlášť ak mala teraz i problémy s tou achilovkou a nemá ju ešte úplne ok. Pre istotu :yes:

pigie, môže byť, psy sú potvory prefíkané :lol: u nás ale vesta pomohla: Ruby plávala vždy smerom za loptičkou hrozne (ponáhľala sa, aby jej ju nik nečmajzol) - so zadkom nadol. Akonáhle čapla loptičku a šla nazad, plávala krásne s rovným chrbátikom. Odkedy má vestu, pláva krásne rovno tam i nazad :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Str 27.06.2018 6:31

No, ale bez vesty plava ako? Proste ako pomocka na nacvik je to na nic. Len ako trvala ortopedicka pomocka to vypada, ze je...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Str 27.06.2018 6:33

aktuálne neviem, bez vesty nepláva už dva roky :lol: (teda ak to bola otázka na mňa, nie na hrivu :smile: )
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy