Skúsenosti s e-shopmi

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Problem so 4 labkami...

Poslaťod Silwuska » Štv 29.11.2007 8:37

Tak a co stul?? V piatok 16.11.2007 som si zo 4 labiek objednala tovar za 1500 korun...bolo mi divne ze na objednavku nikto nereaguje tak som reagovala ja...mailamy, telefonatmy aj esemeskamy...nikto nic...proste ani vidu ani slichu po ziadnych labkach...no hlavne ide o tom ze som tam mala objednany ten Trainer, ktory sa tu hodnoti ako jeden z najlepsich a teraz nemame doma ani kuska granule a chystame sa na chatu...to znamena ze mu zas musim kupit nejake granule ktore su volne dostupne, a to sa mi zas nepaci...

Ide mi o to ci s tymto nakupom cez inet nemate skusenost...ci mi to mozu doviezt az neskor (na stranke bolo do 7 dni) a ked to dovezu ci to mozem odmietnut, pretoze mi to vlastne dovezu o minimalne tyzden neskor (ak to este dovezu) ...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 29.11.2007 9:33

skús prekutrať ich obchodné podmienky, lebo ak tam nemajú defiované, že čo sa stane, ak to nedovezú, tak to je potom na dohode, či ti dajú nejakú zľavu, alebo čo.
Ja som si raz kupovala, tuším to bolo v maxipes.sk ..? niesom si istá, ale tam sa mi tiež ako moc neozývali, ale potom to doniesli až pred dvere a odkonca si šiel chlapík do banky rozmeniť prachy, lebo ja som mala len "Štefánika".

ale osobne si myslím, že ak nemajú v o.p. definované, že čo ak do garantovanej doby nedonesú, tak im to kludne môžeš hodiť o hlavu. S tým, že to nedoniesli a kúpila si si inde.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 29.11.2007 9:37

No ved to ze tam maju ze dovoz do 7 dni...a ze ak by to bolo dlhsie tak ze o tom zakaznik bude informovany...ale oni nic...idem to prekutkat co sa dozviem...dik
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 29.11.2007 9:42

Tak držím palce. Je to nepríjemné, ja osobne strašne nerada takéto veci riešim. :ua:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 29.11.2007 9:44

K akceptovaniu návrhu na zmluvu zo strany prevádzkovateľa dôjde potvrdením elektronickej objednávky

Prevádzkovateľ dodá tovar kupujúcemu čo možno v najkratšej dobe po prijatí elektronickej objednávky, zvyčajne 7-14 dní. Doba pre dodanie tovaru môže byť vo výnimočných prípadoch dlhšia, o čom bude kupujúci včas informovaný prevádzkovateľom.

Tot vse...ale problem je ze oni nijake potvrdenie objednavky neposlaly...ani nezavolali nic...znamena to potom ze nebola akceptovana a nic mi nepride?? lebo ked ano tak to je v pohode...ja si objednam z ineho shopu...ale ide mi fakt o to aby som ja neobjednala ine a za tyzden mi to vylozia pred dverami a budu ziadat peniaze... :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 29.11.2007 9:47

Tak vzaté do dôsledku, keďže ti neprišla potvrdenka, tak sa nič akoby nedeje. Problém skôr vidím v tom, že nemajú určenú dobu za ktorú príde potvrdenka a následne od toho tých 7 - 14 dní.
Zachádzajúc do extrému, potvrdenku môžu poslať aj za mesiac.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 29.11.2007 9:57

:ua: No ved to je haluz...a co ja teraz spravim ked poslu potvrdenku?? to by malo mat urceny nejaky cas nie?? ale to uz sa im potom na to mozem vyprdnut, pretoze ja tie granule musim objednat co najskor...teda nie musim ale chce,ze :smile: ...hlavne ze na stranke maju napisane ze do 6 hodin sa da objednavka zrusit...ale ako asi, ked sa im nijako neda "dobuchat" :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 29.11.2007 10:01

Skús im napísať mail, poriadne im vynadaj a skrátka zruš objadnávku. napíš, že sa nedajú kontaktovať, že ti nič nedošlo atď. Šak to sa sakra nerobí. Teraz ako ty nemôžeš nič robiť, lebo oni sú nedostupný... grrr :hmm:
A ja by som sa im vyhrážala SOI-kou. :cool:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 29.11.2007 10:05

No ja sa skusim opytat ocina jedneho kamosa...on v soike robi totizto...lebo fakt som sa teraz na tom zasekla...a neviem ci objednat mam alebo nie (uz samozrejme z ineho sopu) a tymto teda...nemas nejaky overeny net shop?? lebo na toto ja nemam nerva...teraz tam nervozna kazdy den vyvolavam a nic...zvoni ale nikto nezveda... :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 29.11.2007 10:09

no maxipes.sk by mohol byť ok, len neviem, či tam majú trainera.
ale ja som si ozik neni istá, či som si objednala z maxipsa, alebo pesamacka :smile:
ale ozaj overený shop by ti spoľahlivo odporúčil možno niekto iný.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 29.11.2007 10:12

Mi sme si z lusy objednavali z baron.cz a tam to fakt ficalo...do 7 dni sme to mali na slovensku...ale to zas je priliz drahe postovne predpokladam...a zadara by bolo az postovne nad 2500 :ua:

Blbe labky, akurat mam s toho stres...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod schnauzee » Štv 29.11.2007 10:51

ja pravidelne objednavam na 4labkach a zatial som nemala problemy. Viem, ze obcas sa tam vyskytol prblem so serverom a pod., mal byt zmeneny provider. Chyba sa mohla stat na roznych miestach, viem, ze raz im ani maily nedochadzali a pod. Ozaj nerozumiem, co sa stalo teraz.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Poslaťod Silwuska » Štv 29.11.2007 11:28

Schnauzee

Ale ani maily...ani telefon...ani spravy...nic..to uz je mi pride hoodne divne..
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod schnauzee » Štv 29.11.2007 14:00

hm, no ozaj neviem, co sa stalo :( ja som nikdy problem nemala, a to objednavam relativne casto a vzdy som bola velmi spokojna
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Poslaťod Amaguk » Štv 29.11.2007 14:15

hm, v poslednom case sa stazovali viaceri. :ua:
som si od nich scela objednat, tak teraz neviem...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Potreby pre psy