vrecko na pamlsky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod clupko » Uto 29.10.2019 9:03

dogfitness.cz maju velke pamlskovniky, co by mohli splnat tvoje poziadavky, akurat ze teda to je evidentne pamlskovnik, nie taska. ale je to velke, ma to priehradky, aj zipsove aj suchacove aj obycajne, a da sa nosit okolo pasu.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Uto 29.10.2019 9:05

Ano a prave preto ho nechcem :heh: Ja chcem nieco fakt ploche, co vypada ako mala taska.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Margita » Uto 29.10.2019 9:08

Daj si usit a potom daj vediet kde za koľko a aku :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Uto 29.10.2019 9:12

Vies co, uz som to skusala a tiez to stalo zaprd, lebo tie zenicky, ked maju usit prototyp, tak to by som u nich musela stat asi, aby to dopadlo dobre :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Margita » Uto 29.10.2019 9:17

Napr aj ten 4dox alebo neviem ,taki co siju a ze by tí upravili nejako to co maju
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod weron » Uto 29.10.2019 9:19

ja som tiez hlafala dlhsie... bakoniec mam dogfitness ale teda prijala by som vacsi,lebo mobil tam narvem ltt... aj na lopticku by bodlo viac miesta... tiez som zatial nenasla noc co splna predstavy
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Uto 29.10.2019 9:20

Margita píše:Napr aj ten 4dox alebo neviem ,taki co siju a ze by tí upravili nejako to co maju

No ved ja som takych kontaktovala, ale proste nie je to podla predstav, oni upravili svoj produkt ale vrecka urobili navyse nie na pamlsky ale bavlnene :ach: Sa mi nechce uz skusat a pokusat proste... Tak reku ci nahodou niekto o niecom nevie :heh:
To asi urobim tak, ze si dam len vyrobit vlozku do nejakej tasky dvojkomorovu a bude. Len neviem ako ju tam upevnim, aby tam sedela dobre :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Elis » Uto 29.10.2019 11:10

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod wer » Uto 29.10.2019 11:14

preco si proste nekupis vestu alebo aspon ten kilt? :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Elis » Uto 29.10.2019 11:20

nebo ledvinku :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Uto 29.10.2019 11:28

Lebo sa mi to nepaci - ladvinka napr. a ja to nepotrebujem na cvicenie ako take (cize vesta, klit), ja to nosim normalne vsade po vonku, nie na cvicak alebo na luku. Ja potrebujem nieco, co si vezmem aj do mesta s nim, aj na kopce, aj na ten cvicak 2x do roka :heh: Ani henten pamlskovnik mi nevyhovuje Elis, to ma zas len 2 komory, tam nestrcim nic ine :heh: Akoze jeden som uz uplne rozsypala, zostal mi uz len jeden pamlskovnik, preto to nahanam a aj ten je taky, ze no ked nic lepsie neni, je aspon cierny, tak nekrici a ma vrecko na mobil a viem do neho tie dvoje pamlsky dat aj v jednej komore, len je to fakt nepohodlne, ale ako druhy, ked sa bude DOBRY prat, posluzi :haha: DOBRY uz dosluzil, len teda to nebol vobec pamlskovnik, to bola ta taska premastena, kde som furt riesila ako to maso tam ulozit :heh: Ale narvala som do nej uuuuplne vsetko, co som potrebovala, vratane mensich aportov, pamlskov, telefonu, klucov a furt som mala pocit, ze este tam kludne nieco narvem, keby som velmi potrebovala :heh: A pritom malunka na pohlad :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Elis » Uto 29.10.2019 11:51

http://muttandgo.cz/Produkt/27

https://www.fler.cz/zbozi/pamlskovnik-d ... ir-7875264

Offtopic: jinak teda -me nejak blbne zobrazovani prispevku :ua: pulku prispevku tady jsem nevidela
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Uto 29.10.2019 12:06

Obrázok
Toto keby vyrabali nepremokave, tak som spokojna. To ma 3 priehradky, kazda na zips a este 2 male vacky. Nepochopim, ze ked sa to da urobit z bavlny, preco sa to neda urobit z niecoho odolnejsieho. To je presne, co potrebujem :heh: Usijem vsadku zo starej bundy a je :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo


Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Str 30.10.2019 5:54

Oooo, diky Elis :poklona: , o tej poslednej som netusila a ta najviac sa priblizuje mojim predstavam, tam si viem predstavit najlahsiu spolupracu, ze mi urobia aj prepazku, aby to bolo dokonale :aaa: Akurat netusim co na tom tolko stoji :heh: Ale ved vianoce idu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy