Výbavíčka pre Vášho pesana

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 12:49

Mám trochu neobvyklú otázku. Koľko vecí(obojky, vodítka, misky, hračky, pelechy...) ste už kúpili svojmu psíkovi??? :lol:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Rika » Uto 21.08.2007 12:52

No teraz neviem - vééééľa, musela by som to ísť zrátať :heh: :hi:

Už mám:
Obojky 5 (1 antiparazitný), postroje 3, vodítka 7 ( 1"amortizér", 1 výstavné, 1 stopovačka), pelechy 3 a 1 skladací domček, 3 deky, hračkiek 31 (okrem toho sa jej dá vždy prázdna pet fľaša), misky 4 (1 skladacia - cestovná), obleky 2, kefy 4, 1 nožnice na pazúre, 2 náhubky,.... no koľko z tých vecí som kúpila neviem, pretože dosť sme povyhrávali.
Naposledy upravil Rika dňa Str 22.08.2007 9:59, celkovo upravené 3
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 21.08.2007 12:57

obojky 4 (pouziva 1), pelechy dva (pouziva oba) miska na vodu - hrniec (velmi sa mu paci), miska na zradlo sa mi vcera rozbyla, kupila som novu, voditka 5 (pouzivane 2), postroje 3 (pouzivame 1, obcas tu druhu) snuru na bike, termo oblek na zimu (dufam ze bude aspon -20 ked uz som ho kupila). Hracky 6, pouziva vsetky :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 13:09

Uff...taakže obojky 5(používa 1), flexi vôdzka(najčastejšie používaná), 3 nylonové a 1 reťazové vodítko, 10m stopovačka :lol: (nepoužívam..neviem ani kde je...:-D), 1 postroj, 1 plastový pelech pre stredne veľkého psa :lol: , búdka, 3 deky, 3 vankúše, 3 misky(nerez, plast, keramika), obyčajná kefa, štetinová kefa, riedky a hustý hrebeň, zatiaľ len 2 mašličky(obe stratené), prenosná taška a hračiek má.....ehm...22...to sú tie, čo má v pelechu....ďalšie sú zrejme rozvláčené po byte:-D a hrá sa asi s troma:-D
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 21.08.2007 13:10

moj hafan má strááášne veľa hračiek..je ako šteniatko.. :ha:
obojky má 4 alebo 5 ale zo zdravotných dôvodov používame postroj..vodítka má 3 a používame 2..misky má tiež 2
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Mima » Uto 21.08.2007 13:23

2x miska
1x obojok (niekde ma aj postroj, no ten je mu uz maly)
4x voditko (flexi, 2x nylonove, stopovacka)
1x pelech
1x vankus do pelechu
2x sampon
granule apod. nebudem ratat
nespocetne vela hraciek
1x hreben
1x kefa
1x prenoska
1x bundicka (na zimu)
Naposledy upravil Mima dňa Sob 09.08.2008 15:40, celkovo upravené 2
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod peťo » Uto 21.08.2007 13:50

no moj ma 3 voditka 2 misky hracky hreben
peťo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Poslaťod petka_akim » Uto 21.08.2007 16:08

thaaaakze : HRACKY: veeelmi vela je to nase male babo
VODITKA : mal 5 -momentalne 3 (stopovak,voditko na prechadzky, a kratke na cvicenie)
KEFY:3 momentalne 2 jednu rizhryzol(1-obojstranna (normalna+stetinova) 2 na chvost hreben
MISKY: na vodu doma na vodu vonku na zradlo doma na zradlo vonku alen na zradlo ma panvicu :D:D taku este zeleznu co bolo(ostatne misky sa mu posuvali alebo ich znicil)
PAMLSKY: doma ich ma nespocitatelne vela
A TAK...
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Amaguk » Uto 21.08.2007 23:30

:smile:
obojok 2 ks (treti stratil)
voditko (4 ks, z toho 3 vlastna vyroba vratane skj/trekk, flexinu sme zahodili)
pelechy (3 ks starych diek, pouziva ich len na obhryzanie pet flias, kosticiek, kelimkov...)
hracky (vela, ale naradsej ma uzol na tahanie a plysakov, ktorych vykucha a necha tak, obcas piskacie kuracie stehno - na to sa smeje, ze mu to piska, plus vascie mnozstvo kosticiek a paliciek v roznych stadiach pouzitia)
postroj sled (1 ks)
misky 4 (2 cestovne)

asi tak...
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod BIGBOSSS » Uto 21.08.2007 23:51

*3ks obojky (dva pouzivam)
*5ks voditka (tri pouzivam)
*4ks misky
*hracky vela vsetko co je na dvore .....ma plysakov ale najradsej vsetko co je cervene
*2ks deky
*2ks paplony
*2ks matrace
*1ks kefa
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod Tibor88 » Str 22.08.2007 10:01

Môj má 4 vodítka spojené do jedného , náhubok , 2 hrebene , 1 kefa a 1 obojok .
Tibor88
Nováčik
 
Príspevky: 45
Bydlisko: Na štadióne

Poslaťod Mininka » Štv 23.08.2007 9:19

orfik ma 1 obojik,1 voditko kratke a idem kupit navíjacie,2 misky, a par hraciek.... zatial tak poskromne ale prikupime :)
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Poslaťod janka » Štv 23.08.2007 16:21

Môj má 2nylon.obojky,škrtidlo :ua: ,stopovacie vodítko,samonavíjacie 5m vodítko-už druhé lebo prvé pokazil- :ha: 1,2m vodítko a hračiek má do bludu...plyšovú,potom kostičky,činku na aportovanie,4disky,loptičky,lanká...ale najradšej vytiahne nejakú starú handru a s ňou sa baví.A samozrejme hrebeň,kefy,kliešte na pazúry,2 kliešte na vyberanie kliešťov,masážne rukavice a ešte veľa iných už menej potrebných vecí.
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod p.j.jack » Štv 20.09.2007 19:11

Moja ajda ma
3 obojky,2 voditka,pruteny pelisek,madrac,vankus,paplon,hracky jeeej nespocetne,kefu,hreben,noznice,strojcek na strihanie.2 nerezove misky,1 umelu misku a 1 keramicku misku.Jedno kreslo v obyvacke:o))),auto-deku.
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Larra@dogs » Štv 20.09.2007 21:09

Náš australák má spolu s dvomi NO:
VODÍTKA: 6 kusov /1 flexi, 1 stopovák, ostatné klasické nylonové/
OBOJKY: 9 kusov /2 retiazkové, 3 koženné, 2 nilónové, 1 ostňák - nepoužívaný, 1 záchranársky/
POSTROJE: 4 kusy /2 nilónové, 1 koženný, 1 záchranársky/
NÁHUBKY: 2 kusy
PELECHY: NO majú búdy /domáca výroba - zateplené/, australák najradšej spáva pod našou posteľou a tam sa pelech nevojde... za pár mesiacov sa tam nevojde už ani on. :lol:
HRAČKY: 4 loptičky na šnúrke, loptičky bez šnúriek, kúsacie laná...australák zbožňuje šlapky, botasky /hlavne čerstvo zakúpené/, rohožky /trstinové, gumenné, textilné/ :hmm:
VÝCVIKOVÉ POMôCKY: 2 kusy rukáv, 3 kusy pešek na výcvik obrany, 2 kusy drevenné aporty.
KEFY A HREBENE: 4 kusy
MISKY: 9 kusov /hliníkové, plastové, cestovné/
..... po tomto namáhavom sčítaní začnem uvažovať nad otvorením chovproduktu.... :lol:
Naposledy upravil Larra@dogs dňa Ned 30.08.2009 14:14, celkovo upravené 1
Larra@dogs
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 232

Ďalší

Späť na Potreby pre psy