Pešek

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Pešek

Poslaťod Stafík » Sob 14.07.2012 14:29

Ahojte :smile:

Potrebovala by som od vás poradiť. Chcela by som svojmu stafordíkovi kúpiť pešek, ale mám ten problém že je hrozní kazisvet takže všetko čo sa mu dostane do papulky zničí :pac: Tak som sa chcela spýtať aké máte vy s tím skúsenosti a keď dobré tak kde ste ho zohnali ( najlepšie by bolo cez internet ) ... Ďakujem vám predom :no:
Stafík
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Re: Pešek

Poslaťod wer » Sob 14.07.2012 14:32

ako to moze znicit..? :ach: to mu nesmies nechat, nech si to okusuje. :pac: pesek je na ucenie zakusov - s tym, ze to drzis v ruke ty (alebo teda figurant). akekolvek prekusovanie je chyba.
su z roznych materialov a roznych hrubok a velkosti - podla vyuzitia.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Stafík » Sob 14.07.2012 14:37

No ja som ešte peška nemala žiadneho, len viem čo sestra má bulteriera tak tá ho zničila. Preto by som chcela poradiť akého by som mala kúpiť a kde by som ho na nete zohnala :no:
Stafík
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Re: Pešek

Poslaťod wer » Sob 14.07.2012 14:41

hocikde. ale skor sa rad, ako sa s tym ma hrat a na co vlastne sluzi.. :ha: :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Stafík » Sob 14.07.2012 15:01

No kedže viem že tie pešky sú s rôzneho materialu tak som chcela poradiť ktorý by bol najlepší a s akou firmou ste spokojní. Použiť ho chcem nato aby som ho lákala ked môj staffik ťahá záťaž a ešte aby sa na nom udržal ked bude visieť vo výške a aby sa neroztrhal alebo aby ho neprekusol. :no:
Stafík
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Re: Pešek

Poslaťod CraObs » Sob 14.07.2012 15:16

len tak sa neroztrhne žiaden, ale takisto nebude navždy..
je to úplne jedno ktorú značku kúpiš, veď to začína na 3€ :pac:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Pešek

Poslaťod wer » Sob 14.07.2012 15:20

napr. gappay. to je kynologicka pomocka, nie hracka. :no:

najtrvacnejsi bude urcite z poziarnickej hadice - ale ten je taky klzky a tvrdy - psy maju ovela radsej taky klasicky jutovy. samozrejme, ze sa casom znici, ale vydrzi dost. len ho nesmies nechat psovi na trhanie
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Stafík » Sob 14.07.2012 15:29

Dobre ďakujem za poradenie :no: A kupovali ste ho v chovatelských potrebách alebo v polovnickych či cez internet ? :hi: Pretože zatial čo som sa v polovníckych a chovatelských nato pýtala tak na mna pozerali :oo: že čo to je :lol: Tak som sa aj dosť natom pobavila :lol:
Stafík
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Re: Pešek

Poslaťod Margita » Sob 14.07.2012 15:45

jutovych peskov maju aj v petcentrach
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pešek

Poslaťod extreme » Sob 14.07.2012 16:46

No zničiť sa to dá veľmi rýchlo, zabudol som ho len na 10 minút a pešek bol roztrhaný komplet. Teda tá juta bola roztrhnutá a celá tá výplň rozkúskovaná po celom dvore. :ha:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Pešek

Poslaťod zebo » Sob 14.07.2012 21:06

wer píše:hocikde. ale skor sa rad, ako sa s tym ma hrat a na co vlastne sluzi.. :ha: :no:


:smile: bull plemena sa hraju inak s peskom :no:

http://www.youtube.com/watch?v=45bGJDsa ... e=youtu.be
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

Re: Pešek

Poslaťod wer » Sob 14.07.2012 21:09

viem, ako sa hraju bull plemena s peskom. :no:

to, co peska nici najviac je, ze ho nechaju napospas osudu, nech ho pes rozcupuje. :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod zebo » Sob 14.07.2012 21:19

hm, cokel na peskovi visi aj hodinu ked ho to bavi a pri tom "sejkuje" - mozes mat sebelepsieho peska aj tak nevydrzi dlhsie ako tyzden. bud sa ti odtrhne ucho, alebo je premohnuty od slin a povoli..... nech by si nehala peska na pospas osudu asi by nevydrzal 2min. :no:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

Re: Pešek

Poslaťod Bára » Sob 14.07.2012 21:45

Hm. Ja mám malinký ringový Z Polytanu, rúčka drží (no dobre, bola prehryznutá, ale zašila som späť), inak neporušený. Na ďalšom tiež len rúčka prehryznutá. Čo ja viem. Je to na hru, zákusy, preťahovanie. Určite nenechávať a nemyslím si, že by ho za týždeň rozobral :nwm:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Pešek

Poslaťod Stafík » Ned 15.07.2012 8:58

:lol: Od začiatku som chcela vedieť či to ten pešek vydrží keď zo svojím staffikom budem trénovať tie športy a ked áno tak asi koľko. Pretože čo som mu zavesila všetko do výšky tak visel na tom pár minút a už to bolo cele dotrhané ( čo tak s tým mixoval :aaa: ) A až teraz po niekoľkých komentároch som sa to vlastne dozvedela :hi: Ďakujem vám za rady :yes: Rozhodla som sa že mu teda niaky kúpim ale ešte by som potrebovala poradiť ktorý :hi: :

http://www.sixfeet.sk/vycvikove-pomocky ... dummy.html

http://www.webareal.sk/www-pethappyshop ... -41-x-8-cm
Stafík
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Ďalší

Späť na Potreby pre psy