Koterec pre psa

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Koterec pre psa

Poslaťod iDzavo » Uto 21.06.2016 20:11

Ked jej dam jesť do koterca tak si to zje az večer alebo ked odídeme tak rýchlo pride, zje a beží von :D teraz akurát som kúpil kuraciu nohu,'bežala sem hneď :D
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Koterec pre psa

Poslaťod Aris » Uto 21.06.2016 20:15

Nechávas jej jedlo cely den či ako? Ja by som jej dávala zrat v koterci. A ked nezje do 15 minut tak zobrať a dať jesť na druhý den.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Koterec pre psa

Poslaťod wer » Uto 21.06.2016 21:01

Ano, jest tiez pomaha, ale je to slaba motivacia na zotrvanie a citenie s v pohode. Ale pomoze na nacvik povelu "miesto".
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Koterec pre psa

Poslaťod Aris » Str 22.06.2016 7:38

Môj je spokojný tam kde dostane žrať a tam kde vie, ze sa vrátim. Lenže on sa za svoj život musel ohadne tohto stat prakticky bezudrzbovy, inak by tu už so mnou nebol. Ja som cez to išla tak, ze v koterci som casto bola s nim, sedela som s nim na zemi, pamlskovala ho tam, vyhladkavala. On ale nemal na výber, sme dlhú dobu fungovali tak, ze navolno na dvore nemohol byt, lebo tam bol druhy pes s ktorým sa neznasal.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Koterec pre psa

Poslaťod wer » Str 22.06.2016 7:42

Aris píše: Ja som cez to išla tak, ze v koterci som casto bola s nim, sedela som s nim na zemi, pamlskovala ho tam, vyhladkavala.


toto je take klucove... aj ked sa to nezda. pes sa citi dobre tam, kde je majitel. jasne, ze sa neda byvat v kotci... ale ak je to mozne, tak tam travit cas len tak.. urob si posedenie do kotca.. :joint:
a husky je svorkove zviera vyrazne. samotou dost trpi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Koterec pre psa

Poslaťod iDzavo » Str 22.06.2016 11:12

Ona väčšinu dňa teraz v lete aj tak prespí..dneska idem ale prvú noc asi spať vonku, beriem si spacak a deky, uvidíme co to spraví :D Včera ked som tam Bol pri nej, išla ma dooblizovať k smrti
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Koterec pre psa

Poslaťod maribell » Pia 08.07.2016 17:11

ahojte ..preciala som celu tuto diskusiu ale nenasla som co potrebujem :ua: .. ideme stavat koterec pre psa ..podlaha bude vyvysena z fosien ..chcem sa opytat ako ste riesili osetrenie drevennej podlahy? ..teda cim ste drevo natierali alebo napustali ? dakujem :smile:
maribell
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Koterec pre psa

Poslaťod iDzavo » Pia 08.07.2016 17:35

maribell píše:ahojte ..preciala som celu tuto diskusiu ale nenasla som co potrebujem :ua: .. ideme stavat koterec pre psa ..podlaha bude vyvysena z fosien ..chcem sa opytat ako ste riesili osetrenie drevennej podlahy? ..teda cim ste drevo natierali alebo napustali ? dakujem :smile:


Normálne farba na drevo,tatko konkrétne bral Slovlux, ale v obchode ti poradia, ja som to natieral minimálne 3x, lebo to by ti časom sa rozpadlo. Takto to budes mat odolnejšie a kvalitnejšie.
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Koterec pre psa

Poslaťod maribell » Pia 08.07.2016 18:05

iDzavo píše:
maribell píše:ahojte ..preciala som celu tuto diskusiu ale nenasla som co potrebujem :ua: .. ideme stavat koterec pre psa ..podlaha bude vyvysena z fosien ..chcem sa opytat ako ste riesili osetrenie drevennej podlahy? ..teda cim ste drevo natierali alebo napustali ? dakujem :smile:


Normálne farba na drevo,tatko konkrétne bral Slovlux, ale v obchode ti poradia, ja som to natieral minimálne 3x, lebo to by ti časom sa rozpadlo. Takto to budes mat odolnejšie a kvalitnejšie.


aha dobre dakujem za odpoved :-) ..len som chcela vedeit ci by to neslo vyriesit niecim s cim by neskor nebola robota (brusenie) ..cize ziadny lak alebo hrubovrstvova lazura ale skor nieco olejove -..myslite ze by to vydrzalo?
maribell
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Koterec pre psa

Poslaťod iDzavo » Pia 08.07.2016 18:59

maribell píše:
iDzavo píše:
maribell píše:ahojte ..preciala som celu tuto diskusiu ale nenasla som co potrebujem :ua: .. ideme stavat koterec pre psa ..podlaha bude vyvysena z fosien ..chcem sa opytat ako ste riesili osetrenie drevennej podlahy? ..teda cim ste drevo natierali alebo napustali ? dakujem :smile:


Normálne farba na drevo,tatko konkrétne bral Slovlux, ale v obchode ti poradia, ja som to natieral minimálne 3x, lebo to by ti časom sa rozpadlo. Takto to budes mat odolnejšie a kvalitnejšie.


aha dobre dakujem za odpoved :-) ..len som chcela vedeit ci by to neslo vyriesit niecim s cim by neskor nebola robota (brusenie) ..cize ziadny lak alebo hrubovrstvova lazura ale skor nieco olejove -..myslite ze by to vydrzalo?

Jj tatko to natrel aj olejom na konec a je to super :D ja som dosky najprv ohobloval a az potom natrel 3x. Krása
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Koterec pre psa

Poslaťod wer » Pia 08.07.2016 21:11

Ja som myslela, ze riesis, ci to nie je toxicke pre psa.. :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Koterec pre psa

Poslaťod lenli » Pia 08.07.2016 22:14

My sme pouzili lak/lazuru (nepamatam presne) co sa pouziva na detske hracky a neni to toxicke, ked to stena zuzle. Nevyhoda, ze to nie je ochrana proti slnku ale tak u nas je to pod strechou takze to nebol problem.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Koterec pre psa

Poslaťod maribell » Sob 09.07.2016 10:33

samozrejme ze budeme brat taku ktora nieje toxicka :ach: ..len mi ide o to ..ako to mam vysvetlit :lol: .. po case sa kazdy nater zosucha, a treba ho obnovit.. rozdiel je v laku a olejovej (alebo tenkovrstvovej) lazure .. kezde olejovu lazuru staci iba pretriet, ale lak budem musiet pracne brusit, a az nasledne mozem znova natierat :smile: ..olejovu lazuru sme pouzili aj v altanku, kde mame drevennu podlahu, ale ta je kryta, takze tam neprsi ..je to velka plocha na to aby to niekto pri renovacii brusil :ua: .. preto sa pytam skor na tie olejove ci obstoji, a vydrzi aj ked sa tam psik vycika :smile: ..alebo sa mame zmierit s tym, ze raz za dva roky si budeme musiet dat trochu do tela :lol: ..
maribell
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Koterec pre psa

Poslaťod wer » Sob 09.07.2016 10:37

Tak urcite pod lazuru, lak, farbu, cokolvek dat impregnaciu
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Koterec pre psa

Poslaťod lukky1988 » Str 28.09.2016 11:55

Ahojte. Rozhodli sme sa s s priatelkou, že si zriadime "dočaskáreň" pre psiky. Kedze doteraz si musime vziat len drobcov, rozhodli sme sa že skusime poriesit moznost aj pre velke psi, ktore mozu byt vonku.

Touto, teda aj touto cestou teda hladame koterec, volieru, budy... Som z Nemšovej, no prevoz si viem zabezpecit i z Väčsej vzdialenosti. Tak ak možem, chcem vás poprosit o pomoc. Snažime sa pomáhať najmä OZ Trenčianske labky. Ale kedže pracujem v Seredi a denne dochadzam, a ako viete v Seredi je nemálo pripadov, ktoré potrebuju pomoc. Chcem pomoct ako sa len da.

Vopred Vám ďakujeme
lukky1988
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Nemšová (Ľuborča) - na samote u lesa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy