Wc pre psov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Wc pre psov

Poslaťod pigie » Str 13.03.2019 12:17

A len vyhradit priestor na to urceny? Ja ked psa pustam von, posielam ho najprv vyvencit na jeho miesto, tam spravi potrebu. A dokonca to ani moc nesmrdi, som cakala, ze to bude smrdiet, ale ked bude uz pustena voda, tak to bude podla mna uplne super, splachnem pri polievani kvetov a je. Teraz to zmyva len dazd. Ale chodi tam len par krat do tyzdna a viac ani neplanujem. Resp. pred odchodom z domu ho pustam este na cik, ked som ho tesne predtym nevyvencila.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Wc pre psov

Poslaťod wer » Str 13.03.2019 12:22

neviem, lebo on znackuje aj stromceky. :ach: resp miesto si nasiel dost nevhodne - v skalke... budem to musiet riesit nejak..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Wc pre psov

Poslaťod pigie » Str 13.03.2019 12:25

Si mala skor zacat, ked uz znackuje je to tazsie :ua: Ja som nasich vsetkych musela u nasich ucit, aby sa vencili len na iste miesto v zahrade, takze mam v tom prax, ale ani jeden este neznackoval vtedy :heh: Moj este pricupuje a chodi stale na to jedno a to iste miesto. Ja neviem, ci sa vobec pohne o viac ako pol metra od neho. Si vybral tam trs travy a proste sa vycura na ten. A kludne ho moze aj ocurava so zdvihnutou nohou. Ten to uz aj tak ma za sebou jeho pouzivanim. Snad vydrzi dlho, pripadne tam vysadim novy trs :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Wc pre psov

Poslaťod wer » Str 13.03.2019 12:27

vsak preto som dufala, ze ho stlp inspiruje.. :lol: bola som leniva, priznavam :ach: ani teraz sa mi to moc nechce riesit - rano otvorim dvere a idem si svoje robit a psa neriesim...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Wc pre psov

Poslaťod pigie » Str 13.03.2019 12:33

Tak to uz teraz budes mat ale aj tak pracnejsie. Ja uz znem plody svojej prace, tiez otvorim a poviem pisipisi a neriesim :heh: Ale je fakt, ze tak zo 2 mesiace to take nebolo. A trvalo by to podstatne menej, keby som ho tam pustala kazde curanie... Ale ja som z tym zacala az ked zacal vypalovat travnik a uz som ho vencila aj mimo dvora, bo predtym bolo prednejsie aby necural doma :heh: Ale naucil sa fakt pomerne rychlo :yes: Ale Hugo sa ucil tak isto a ten u mamy nohu nikdy nezdvihol, proste inde ostaval ako maniak, ale u mamy pekne na fenecku, Hugo aj u nas detto, pricupil, nic neznackoval. Fry detto a Lyo snad bude rovnaky.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Wc pre psov

Poslaťod wer » Str 13.03.2019 12:34

tak pax sa nevencil na zahrade nikdy. a vobec som ho to neucila.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Wc pre psov

Poslaťod pigie » Str 13.03.2019 12:37

Bo si nemala zahradu. Ja som u nasich chcela vencit na zahrade, tak som ucit musela a prenieslo sa to potom aj na nasu. Akurat, ze Hugo sa tuto zacal vencit az hodne neskoro, v podstate len v noci... Uz nevydrzal :ua: Alebo ked bol starsi a prisla navsteva. Ale ten len cural, pripadne hnackoval. Bobky mi tu nikdy nehodil.

No, proste ked uz znackuje, tak to budes mat ovela tazsie. A hlavne ak si uz vybral svoje miesto.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Wc pre psov

Poslaťod Margita » Str 13.03.2019 13:10

A keď das niekde nejaký kus skaly?alebo kolík zabit do zeme,ebo aj aj,nech furt necura Na to iste :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy