Postroj

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Postroj

Poslaťod Aris » Ned 24.03.2019 17:35

Odkiaľ objednať Zero DC? Z ich českej stránky? Mne sa marí, že bol aj slovenský, nie? :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Postroj

Poslaťod Margita » Ned 24.03.2019 18:10

Veď tato margot má nejaky eshop aj do zero vecami
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Postroj

Poslaťod Aris » Ned 24.03.2019 18:36

Mne stránku zerodc.sk blokuje antivirák, našla som trochu málo na ťapke, ale tak po jednej veľkosti a inak nikde nič :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Postroj

Poslaťod kellee » Ned 24.03.2019 19:57

Aris píše:Mne stránku zerodc.sk blokuje antivirák, našla som trochu málo na ťapke, ale tak po jednej veľkosti a inak nikde nič :nwm:


slovenska stranka nejde:

Ospravedlňujeme sa za dočasný výpadok našich webových stránok
Produkty si môžete objednať prostredníctvom mailu: info@zerodc.sk
alebo na našich facebookových stránkach
https://www.facebook.com/zerodc.sk/
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Postroj

Poslaťod margot » Ned 24.03.2019 21:23

Aris píše:Mne stránku zerodc.sk blokuje antivirák, našla som trochu málo na ťapke, ale tak po jednej veľkosti a inak nikde nič :nwm:

aris, vylepšujeme web a mali sme tam nejaké komplikácie. Museli sme na deň - dva vypnúť. Pondelok/utorok by už mal štandardne fičať. Napíš mi prosím na FB zerodc.sk, kellee (ďakujem :hi: ) ti sem dala tuším aj link. Rada ti s výberom poradím. :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Postroj

Poslaťod Aris » Ned 24.03.2019 21:36

Ďakujem, napíšem :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Postroj

Poslaťod wer » Pia 24.05.2019 5:35

Kedy dat susnovi usit postroj..? By som chcela uz faster, len neviem, ci este neporastie... :nwm: Na obrany ma uz davno kozeny, ale ten je nastavovaci a na vylety zatial pouzivam taky obyc z hornbachu. Inak sa uz fakt cca od 9 mesiacov nemeni. Aj retiazka mu je stale dobra ta "docasna" :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod pigie » Pia 24.05.2019 5:44

Ja by som este pockala... Nevyplni sa este? Akoze Hugo mi rastol do 3 rokov. Viem, ze NO je ine, ale rok mi tiez pride malo na "hotoveho" psa.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Postroj

Poslaťod Elis » Pia 24.05.2019 6:37

wer píše:Aj retiazka mu je stale dobra ta "docasna"


Offtopic: tak to u nas je to s krkem podobne -kolem krku dobre sedi i dorostenecke obojky -ale přes ten kybl uz je nepretahnu. :lol:

taky bych ještě počkala.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Postroj

Poslaťod wer » Pia 24.05.2019 8:33

tak pockam este. ale teda nemeni sa moc - aj ten postroj na obrany mu je stale trochu velky :ha: neviem, kde ma tych 40 kil :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod clupko » Pon 27.05.2019 8:54

a nonstop dogwear? ked sa mu krk uz moc nemeni, tak tam problem nebude, a hrudnik je nastavitelny, aj dlzka.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Postroj

Poslaťod Liana » Ned 01.03.2020 13:41

Pripojím recenziu na rukka comfort air postroj: https://www.rebeldog.cz/pes/obojky-a-vo ... 74-438-111. straaasne si nadávam že som za to vyhodila peniaze, krúžok na chrbte je nasity na pohyblivej časti, takze akonáhle pes ide do strany, posúva sa mu to a začne ho to ťahať za nohami. Pre nás absolútne nenositelny tým pádom lebo pes ide všelijak len nie rovno predo mnou. A to som ho prosím pekne ešte skúšala v predajni a fakt mi to nedoplo :pac: inak materiál a strih všetko fajn.
Chcem namiesto neho objednať rogz explore: https://m.alza.sk/pet/rogz-postroj-expl ... 615583.htm
Má ho niekto?
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Postroj

Poslaťod clupko » Str 04.03.2020 13:40

nie, ale vyzera podobny ako hurtta dazzle (alebo ako sa ten model teraz vola). ten sme pouzivali roky a bol super, vymenila som ho v podstate len z marnivosti :lol:
ale jedna kamoska ho mala v modrej farbe, pre ovela mensieho psa, a jej praskli po kratkom case viacere plastove suciastky. tak neviem, ci zly kus, alebo co. ale ten nas vydrzal fakt vela, a nic nepovolilo.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Postroj

Poslaťod Liana » Pia 06.03.2020 20:53

objednala som, podla rozmerov co mali na stranke a nesedel :heh: a navyse ta nasa truba sa tvarila ako keby mala na sebe brnenie, lebo to bol trosku pevnejsi material ako ten predchadzajuci. takze sme ho vratili.
frajer zbehol do obchodu co mame najblizsie a kupil obom toto: https://postroje-pre-psov.heureka.sk/ferplast-hercules/
bez skusania, bez merania a sedia, proste odbornik no :joint:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Postroj

Poslaťod Radoslavka » Uto 21.07.2020 8:22

Zdravím, měli jste někdy pejska, který odmítal nosit postroj? Máme Jacka Russella z útulku, takže na to nebyl nejspíše zvyknut od mala a odmítá ho nosit. Zkoušeli jsme mu to i na volno, nijak to neupínat a i tak prostě odmítá. Na procházku nepůjde dokud mu to nesundáme a připneme normálně za obojek. Pokud máte nějaké tipy, jak jste to pejsky naučili budu moc ráda.
Redaktorka magazínu Provlas
Radoslavka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy