vrecko na pamlsky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Uto 29.10.2019 11:28

Lebo sa mi to nepaci - ladvinka napr. a ja to nepotrebujem na cvicenie ako take (cize vesta, klit), ja to nosim normalne vsade po vonku, nie na cvicak alebo na luku. Ja potrebujem nieco, co si vezmem aj do mesta s nim, aj na kopce, aj na ten cvicak 2x do roka :heh: Ani henten pamlskovnik mi nevyhovuje Elis, to ma zas len 2 komory, tam nestrcim nic ine :heh: Akoze jeden som uz uplne rozsypala, zostal mi uz len jeden pamlskovnik, preto to nahanam a aj ten je taky, ze no ked nic lepsie neni, je aspon cierny, tak nekrici a ma vrecko na mobil a viem do neho tie dvoje pamlsky dat aj v jednej komore, len je to fakt nepohodlne, ale ako druhy, ked sa bude DOBRY prat, posluzi :haha: DOBRY uz dosluzil, len teda to nebol vobec pamlskovnik, to bola ta taska premastena, kde som furt riesila ako to maso tam ulozit :heh: Ale narvala som do nej uuuuplne vsetko, co som potrebovala, vratane mensich aportov, pamlskov, telefonu, klucov a furt som mala pocit, ze este tam kludne nieco narvem, keby som velmi potrebovala :heh: A pritom malunka na pohlad :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Elis » Uto 29.10.2019 11:51

http://muttandgo.cz/Produkt/27

https://www.fler.cz/zbozi/pamlskovnik-d ... ir-7875264

Offtopic: jinak teda -me nejak blbne zobrazovani prispevku :ua: pulku prispevku tady jsem nevidela
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 29.10.2019 12:06

Obrázok
Toto keby vyrabali nepremokave, tak som spokojna. To ma 3 priehradky, kazda na zips a este 2 male vacky. Nepochopim, ze ked sa to da urobit z bavlny, preco sa to neda urobit z niecoho odolnejsieho. To je presne, co potrebujem :heh: Usijem vsadku zo starej bundy a je :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 30.10.2019 5:54

Oooo, diky Elis :poklona: , o tej poslednej som netusila a ta najviac sa priblizuje mojim predstavam, tam si viem predstavit najlahsiu spolupracu, ze mi urobia aj prepazku, aby to bolo dokonale :aaa: Akurat netusim co na tom tolko stoji :heh: Ale ved vianoce idu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 30.10.2019 7:23

rucni práce :lol:
ale ja hledala něco jiného jeste a nemuzu to najit...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 30.10.2019 8:48

pigie, a k tomu, čo si dala ako obrázok, máš link? Či to je len stiahnuté ako ukážka? Mňa to celkom zaujalo aj nepremokavé.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 30.10.2019 13:15

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 04.11.2019 9:08

Dik Elis, len Lindi, praveze to nie je nepremokave. Keby bolo, tak som spokojna :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 05.11.2019 14:53

A ten sustov pamlskovnik je malý?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Sob 09.11.2019 14:20

How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy