Skúsenosti s e-shopmi

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod calwen » Štv 11.02.2016 10:37

Noo Moshino dakujem! Hned musim skusit ci Mardiakovi ten Sams field sadne, bolo by to lacne krmenie :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod ivana1 » Štv 11.02.2016 10:48

calwen píše:Noo bolo by to lacne krmenie :jop:
:angel: viewtopic.php?f=4&t=20899&hilit=sams
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod calwen » Štv 11.02.2016 10:51

Jemu postaci bohate :angel:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod clupko » Štv 11.02.2016 10:56

ja vzdy kukam na taketo pekne hracky, ale uz vidim ako by ocicka skoncili pod postelou do 5 minut :lol: asi zbehnem do tesca, kupim mop a dostane len tu handru :angel:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod moschino » Štv 11.02.2016 11:20

tak Marco sprdne asi všetky granule :angel: Beca s Dunčim ich budú mať tiež. A to som rada, že naši nechávajú výber na mňa a nekupujú si sami :angel:

a inak výhoda, že malé psy tie hračky tak rýchlo nezničia. Máme hračky, čo má Baxy od šteniatka. Ale nakupujem hlavne latexáky, to Fr zničí každý tréning min jednu :prd:

inak nad týmito som rozmýšľala pre Becie a Dunča, oni sú ťahací aj ničiaci a ceny dobré
http://www.jkanimals.sk/sk/psy/hracky-pro-psy/z-termoplastickej-gumy/jk-animals/18150-jk-bavlnene-pretahovadlo-s-loptou-modre-6-cm-45954-1.html
http://www.jkanimals.sk/sk/psy/hracky-pro-psy/z-termoplastickej-gumy/jk-animals/18153-jk-bavlnene-pretahovadlo-s-loptou-oranzove-9-cm-45955-2.html
http://www.jkanimals.sk/sk/psy/hracky-pro-psy/z-tvrdej-gumy/jk-animals/17988-jk-lopticka-jezko-6-cm-46212.html
http://www.jkanimals.sk/sk/psy/hracky-pro-psy/bavlnene/jk-animals/18677-jk-bavlneny-3-uzol-2-5x50-cm-45985.html
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod hisham » Štv 11.02.2016 11:47

Presne toto som kupila v chovaku na dlhacoch, ked som sla kuknut stena. Spokojny bol krpec :yes:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod lucik » Štv 11.02.2016 18:43

www.beethoven.sk - chválim e-shop, super komunikácia, ochotná pani pri vybavovaní reklamácie (dávnejšie, nebola to ani ich chyba), teraz som objednávala znovu a opäť spokojnosť :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod ivana1 » Pia 12.02.2016 17:16

moschino píše:musím vyzdielať niekde tento eshop http://www.jkanimals.sk/
Inak k tomu obchodu - fakt spokojnosť aj u mňa :jop: - keby niekto chcel spoločnú objednávku, pokojne napíšte SS a pre BA vypíšem. :smile:

clupko píše:ja vzdy kukam na taketo pekne hracky, ale uz vidim ako by ocicka skoncili pod postelou do 5 minut
:lol: tak nám pri takejto loptičke http://www.jkanimals.sk/sk/psy/hracky-p ... 46040.html vydržalo očko pri Rippke asi pol minútku. Ale nevadí, i tak ich to baví, Rippa si tú loptu phadzuje za nožičky, len to tak lieta vzduchom. :smile:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod tonamie » Uto 01.03.2016 22:14

:ua: zatial velka nespokojnost s petspecial.sk, este si to mozu vyzehlit vybavenim reklamacie, zatial cakam
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod calwen » Štv 17.03.2016 16:47

Ťapka píše:Calwen: Vami reklamovanú vec vyrába na mieru český výrobca Zero DC, sme závislí len od jeho dodávky. Tovar nám chodieva raz do mesiaca hromadne, tovar pre Vás sme u nich objednávali ihneď, ale do prvej zásielky ho zabudli pribaliť a tento týždeň nám dali info, že ďalšia zásielka už je na ceste, čiže predpokladáme, že v priebehu budúceho týždňa Vám bude tovar doručený. Myslím, že kolega s Vami opakovane volal a ste dohodnutí. Zákazníkom sa snažíme maximálne vychádzať v ústrety, napr. Vami reklamovanú vec nám výrobca neprereklamuje (nie je to na reklamáciu), berieme to teda na vlastné náklady...
Ďakujeme za Váš nákup a trpezlivosť, vážime si to a budeme sa snažiť, aby sme Vás v budúcnosti presvedčili o tom, že nám na Vašich objednávkach pre miláčikov záleží. Pekný deň :ahoj:


Mne ide len o to, ze cakam od novembra a jedine novinky sa dozviem, az ked sa sama zaujimam :nwm: To, ze mi Zero tu vec neprereklamuje som doteraz ani netusila, je od Vas ozaj pekne, ze to riesite, ale trva to proste dlho.
Keby som vedela, ze to tolko potrva tak asi ten obojok pouzivame a neriesim to. Chcela som ho primarne na zimu, kvoli reflexnym prvkom, ale celu zimu som ho realne nemala :ua:
Mam rada aj Tapku aj Zero. Viem, ze Tapka je super obchod a nezanevriem nan a takisto viem, ze so Zerom je tazsia komunikacia, ale uz ma to skratka nebavi tolko mesiacov...
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Kikz » Uto 22.03.2016 13:12

Ma tu niekto inu ako negativnu skusenost s obchodom petspecial ? Odpovedat na e-maily zrejme nevedia, nakolko mi od nich v zivote odpoved neprisla, pri veciach kde maju uvedene postovne zadarmo (chcela som objednat postroj za 60€ s post. zdarma) mi prisla faktura s navysenim o 4€ postovneho, neviem si to vysvetlit. Ani nehovoriac o tom, ze stranka eshopu je tak strasne neprehladna, ze nikde neviem pri produkte vycitat ako to s tym postovnym vlastne je.
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Vikiki22 » Uto 22.03.2016 13:15

https://www.hej.sk/
Síce som si zatiaľ objednávala len raz, ale tovar dorazil za 3 dni v pohode. :jop:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Kikz » Pia 29.04.2016 18:11

shopforpets.cz klobuk dolu :klobuk: asi este nikdy som nebola takto spokojna so sluzbami a nakupom cez internetovy obchod. Tovar mi z CIECH ! na SK prisiel skor, ako ked si objednavam tovar zo slovenskych eshopov. V sobotu som sa u nich informovala cez email ci dorucuju aj na SK, takmer obratom mi prisla odpoved, ze zial standardne nie, ale pokusia sa vymysliet alternativu, na to mi o par hodin potvrdili, ze je mozne zadat objednavku. Vacsina eshopov cez vikendy ani neodpoveda, tento eshop mi v nedelu potvrdil zasielku a v utorok uz bola u mna doma :poklona: som naozaj velmi, velmi prekvapena, s promptnou komunikaciou, sluzbami a expresnou dopravou. Doporucujem dalej vsetkymi desiatimi !
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod calwen » Pia 06.05.2016 11:43

Pethome.sk - objednavala Hisham v noci 3.5., 5.5. bolo dorucene :jop:
Bohuzial dodali plesnive susene kacacie hlavy, ale komunikacia super, stacili im fotky na reklamaciu a uz mi aj posielaju naspat peniaze (6.5.), kedze sme tie hlavy vybrakovali :joint:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod majjuna25 » Štv 12.05.2016 18:40

http://www.plnamiska.sk :jop: Objednala som pre šteniatko krásny pelech v piatok v noci, s tým, že nie je skladom, na sklade bude až o 5 pracovných dní. Dodanie som očakávala tak budúci utorok/stredu.
A už včera som dostala info, že pelech posielajú, dnes mi bol doručený :jupi: A je ešte krajší ako na obrázku. Šteňúch môže spať rovno v pelechu, nemusí čakať na dodanie :lol:
Pred nejakými dvomi týždňami som z plnejmisky objednávala frisbeečka a lososový olej -s vyzdvihnutím na akcii - tiež perfektné vybavenie :yes:
Maximálna spokojnosť, super prístup, super komunikácia, moc odporúčam :no: :jop:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy