Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod sagitta » Ned 21.09.2014 20:23

Ďakujem za rýchlu reakciu :-) Nero znesie pláštenku, kabátik, ale z paciek by si všetko strhol preč. Potrebuje teplo na chrbát, malo by to na začiatok stačiť. Ale nasadila si mi brouka do hlavy - pozriem aj iné :-D
sagitta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 157
Bydlisko: Holíč

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Snezienka123 » Pon 22.09.2014 12:51

Prosím Vás, je tu niekto, kto má tento hurtta oblečok?
Obrázok

Nikde som nenašla obrázok, kde by to bolo odfotené zospodu (zo strany bruška). potrebovala by som vedieť, pokiaľ siaha ten výrez zospodu, na strane bruška (na pohlavné orgány). Lebo čo som videla video, tak sa mi zdalo, že to bolo vykrojené až po ten sťahovací pás za hrudníkom.
Premýšľala som totiž nad kúpou, keď to tak chvália v popisoch pre dlhosrsté psy do dažďa a špiny...no ak je to tak veľmi vyrezané, tak by to bolo pre moju malú nevhodné a vôbec pre nebalíčkovaných YT ponechaných v dlhej srsti. Tie chlpy by jej od konca hrudníka do pol bruška viseli po zem a nasávali vodu a tak by som jej tým veľmi nepomohla. Niečo podobné doma už mám. :ua: aj keď našťastie lacné a neznačkové.
To by som jej radšej dala ušiť na mieru overal do dažďa.

Neviete mi niekto prosím povedať, či odfotiť, pokiaľ to je zospodu odhalené?
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod Lindchen » Str 24.09.2014 7:32

Nakoniec som zvolila toto http://www.dobra-miska.sk/oblecek-touch ... 2x38cm-kar. Rozhodla cena, vizuál a vetruodolnosť, vyzerá, že sa v tom bude dať dobre pohybovať a asi to nebude nejaké mega teplé, ale ak to nerefúhne a nepremokne, tak by si tam mal udržať teplo. Dám vedieť, ako sa nám to nosí.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Evikulik » Sob 27.09.2014 21:45

Ahojte,

nemate nahodou niekto skusenosti s 4 feet?

http://www.4feet.sk/

Zaujali ma ich oblečky a keďže na JRT moc dobre nesedí Hurtta tak som zvažovala dať ušiť niečo na mieru.
Evikulik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 55
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod amata » Str 19.11.2014 21:52

Snezienka123 ,mozno uz neaktualne, ale prave mi prisei ten overal,od Hurrta.. co si chcela .Kvalitovo super,tenky ale nepremokavy ,vemi dobre prepracovanie, ale strih nam nevyhovuje, ma velmi siroke nohavice, a ten otvor na brusku je tiez viac vykrojeny, ako by mal.. zial preto posielam spat. Inak ma napadlo, ze by uplne pre fenky ten otvor na brusku ani nemusel byt, mohli by vyrabat oblecka zvlast pre psov aj pre fenky.
Nesnivaj svoj zivot, zi svoj sen!
amata
Nováčik
 
Príspevky: 44

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Snezienka123 » Str 19.11.2014 22:48

Ďakujem ti za informáciu.
Keď mi nikto neodpovedal, tak som hľadala a hľadala na nete a podarilo sa mi zhliadnuť nejaké videá, z ktorých mi bolo jasné, že ten výkroj na brušku na 99,9% začína za hrudníkom, za tou sťahovacou gumičkou...tak som usúdila, že to vhodné pre nás nebude, viseli by jej chlpy z bruška na zem a mokli.
Tiež mi napadlo, prečo nevyrábajú verziu pre sučky, kde by to bruško nebolo zbytočne tak veľmi vykrojené. :nwm:

Už mám doma overalík, na mieru ušitý, bruško zakryté, škoda len, že to nie je až tak veľmi nepremokavý materiál, ako tá hurrta (nepremokavý je, ale tá hurrta vyzerá, že vydrží väčší nával vody, teda aspoň na pohľad), ale nevadí, malej bude teplo a srsť jej v ňom zbytočne nenavlhne
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod amata » Štv 20.11.2014 20:27

Vcera som nasla mozno este nieco lepsie, ako tu hurttu co som dnes vratila.Outdoorovy overal nepremokavy aj mirne zatepleny, ked nenajdem nieco v kamennom obchode tak asi kupim tuto, lebo inak zamrzneme. Aj ten kvazi rolak sa mi paci, na tom. uvidime zajtra.

http://www.amazon.de/gp/product/B00EZME ... V950DP6PZH
Nesnivaj svoj zivot, zi svoj sen!
amata
Nováčik
 
Príspevky: 44

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod amata » Štv 20.11.2014 20:30

Skoda ,ze nepoznam kto by sil na mieru, to je urcite najidealnejsie, aj zo zakrytym bruskom,inak uz som aj nad tym premyslala ,ze to tam dosijem.
Nesnivaj svoj zivot, zi svoj sen!
amata
Nováčik
 
Príspevky: 44

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod lucik » Štv 20.11.2014 21:03

kto ste na FB, kontaktujte Anku Bellayovú https://www.facebook.com/anna.bellayova alebo e-mail anna.b8@szm.sk, šije na mieru, tu je jej album https://www.facebook.com/anna.bellayova/media_set?set=a.234612543312316.53137.100002907154515&type=1&pnref=story
overal na jorkáča napríklad tu.. má tam aj na RR, chrtov, rôzne materiály, určite nebude problém s požiadavkou zakryť bruško
Obrázok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod amata » Pia 21.11.2014 19:03

Dakujem za kontakt.
Nesnivaj svoj zivot, zi svoj sen!
amata
Nováčik
 
Príspevky: 44

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Snezienka123 » Ned 30.11.2014 23:15

Ja som doteraz všetko, čo som dala šiť malej na mieru bolo zo stránky "Psia móda"...zatiaľ spokojnosť so všetkým
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hruska » Pia 05.12.2014 16:04

20-30% zlavy na back on track veci
http://www.equick.cz/back_on_track/2
ja sa nevyznam, akurat pisu, ze inak su vsade ceny vzdy rovnake, tak by sa mohlo oplatit
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Monii » Pon 22.12.2014 11:00

Čo za oblečok by ste odporúčali pre mix bíglicu, ktorá zmenila byt za dvor?
Na dvore v zakrytej voliére má zateplenú búdu, no predsalen cez deň sa s mojou fenkou pohybuje na dvore. Bojíme sa, aby neprechladla. Preto hľadám niečo funkčné, hlavne teplé aby jej to zakrývalo chrbát, brucho a kĺby.
A ak vyberiem oblečok, mám je ho nechávať na celý deň aj noc?
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Monii » Pon 29.12.2014 10:18

Máte tu niekto hurtta fleece overal?
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hriva » Štv 01.01.2015 23:33

Ja by som nekupovala nič moc drahé lebo ten pes keď to bude mať non stop na dvore to zničí.
Teda aspoň čo ja mam skúsenosť, aj Gina aj Ugo sa v tom šuchali o steny baraku, o kríky a začalo sa to parat.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy