[D] Buď ja alebo pes

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 10.11.2007 18:24

tak som dnes uspesne kukala ten serial, a co ja viem.. bol tam pes co sa bal - utocil na psov, lebo ho v mladosti nejaky potrhal.
Teta mu v telke pustala stekajucich psov a davala mu dobroty a vonku mu nacapila halti ohlavku a to bolo akoze riesenie problemu.
Ale ze ako sa chova pesik na volno a v skupine psov, to tam moc neriesili, co sa mne nelubilo.
Mne to pride nejake divne. Ale mozno sa mylim.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Pon 12.11.2007 17:21

Pozerali ste niekto vcera? ja som nestihla...bolo tam nieco zaujimave?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod yuyacho » Pon 12.11.2007 23:31

ahoj, opakuju to zajtra o 17.45, alebo v sobotu poobede, ale tiez si to pozriem az zajtra, zasa budu dakoho kastrovat...
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod mimi » Štv 06.03.2008 11:57

teraz to davaju na spektre vzdy od 18:20 a idu dva diely za sebou
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 11:57

ktory den?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Shellinger » Štv 06.03.2008 12:15

Ludia, tak dnes rano to bola bomba. Som cumela.....Rodina v anglicku mala 2 labradorov. Totalne psycho.......Ale ani sa necudujem, popri tom, ako sa k nim spravali, ziadna autorita, vyvarali im jahnacie kotletky a podobne.... Strasne ako niekto vie dodrbat psa.
Jestli psi po smrti nejdou do nebe, pak chci jít tam, kam oni.
Shellinger
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Pezinok

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 12:19

Kedy to zase chodi?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Silwuska » Štv 06.03.2008 12:19

Ja taketo relacie ani nemozem pozeravat...je mi s toho blivno...napriklad jak toho yorksira odnaucali stekat a vrcat na chlapa...ja by som ho chmatla a smarila s tej sedacky do kuta...a ne ze musi k nemu cuvat :pac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod mimi » Štv 06.03.2008 12:24

ty labradory boli fakt dobry oni dostavaly jahnacinkua ty ludia jedli polotovary nexhutne
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod yuyacho » Štv 06.03.2008 12:33

Pojde to dnes o 18.20 hod, dnes ráno opakovali o 7.00 staré časti a večer pôjdu nové. Ale je to tá istá séria, ktorú už dávali.
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 12:34

Diki :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Ivanka.P » Štv 06.03.2008 12:41

yuyacho píše:Pojde to dnes o 18.20 hod, dnes ráno opakovali o 7.00 staré časti a večer pôjdu nové. Ale je to tá istá séria, ktorú už dávali.


Aj ja som to pozerávala teraz mi tie časy moc nevyhovujú ale tých dvoch Labradorov si pamätám. A ešte sa mi páčili také krásne čierne N.Dogy ktoré vláčili pánečka doslova po ulici.

A tých minipsíkov kolko je vodcami celých rodín :nie:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Lili » Štv 06.03.2008 16:08

včera a predvčerom to išlo od 18:40 alebo 18:50 a idú dve časti :no: tento týžden som to začala pozerávať, predtým som si to vôbec nevšimla...
včerajšia časť s tým huskáčom bola fakt brutal, ako ten pes mal 9mes. a žiadnu autoritu... on úplne útočil, nie žeby omylom kusol, ale fakt útočil... mno nezvládali ho... a ten bischon tiež nemal chybu, ale to nebolo až také hrozné..
proste majitelia to v každých dieloch robia tie isté chyby, všetky zvieratá poľudštujú a rozmaznávajú... a raz im niečo dovolia a potom im to zakážu, no proste sú potom z toho zmetené a neviedia ako sa majú potom chovať, tak nech sa nečudujú ľudia, si to sami zapríčinuju....
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Ivanka.P » Štv 06.03.2008 16:47

To je pravda, sledovala som to pravidelne a opakovali sa tie isté chyby.
Ten Husky bol strašný, on tú babu úplne terorizoval až sa ho bála. A keď sa ich Victoria pýtala, prečo kúpili Huskyho tak odpověď bola, lebo je krásny ako medvedík :pac: tak ak to je všetko, čo vedia o plemene, tak potom jasné :ua:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Kača » Štv 06.03.2008 18:34

Nenormálne!!!
Budem to musieť niekedy kuknúť
Naposledy upravil Kača dňa Str 29.04.2009 15:10, celkovo upravené 1
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra