[D] Psy, pomocníci človeka

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[D] Psy, pomocníci človeka

Poslaťod Dasty » Ned 02.09.2007 16:05

No tak dúfam, že táto téma nebude zavadzať. Týka sa seriálu Psi pomocníci, ktorý býva každú nedeľu na STV 1. Pozerávala som to pravidelne až kým neprišli prázdniny aj vy ste, alebo to ešte pozeráte? Sem môžete písať čo vás dokázalo úplne od úžasu vytočiť, čo tam dokázali psy, alebo ... no prosto všetko okolo toho... :smile:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 02.09.2007 16:12

ja to pozerávam..niekedy to býva super :ha: ale vždy to nestíham,lebo ak je vyhovujúce počasie,tak som so psom vonku..ale inak je to fajn seriál a sú tam super psíky :no: ani dnes som to nestihla.... :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Dasty » Ned 02.09.2007 16:16

mna to napadlo zalozit tuto temu ked som to dnes dopozerala...bolo to dnes celkom fain...kto dnes kukal? ja som dnes na to nezabudla ..KONECNE!! davali o dakom havkacovi kt. vo vode mal rozne ulohy napr. priniest to a to...prosto praca vo vode bola to fenka uz neviem akeho plemena daky vodny alebo aky pes...prosto bolo dobre :cool:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 02.09.2007 16:18

a čo ešte dnes dávali??minule bolo tuším jak psíka tlačil delfín na surfe.. :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Dasty » Ned 02.09.2007 16:26

Lenka.Buddy píše:a čo ešte dnes dávali??minule bolo tuším jak psíka tlačil delfín na surfe.. :ha:


este bolo o dakom asi o dakom australskom honackom psovi k nie o takom tak podobne plemeno a jeho pan bol klaun a zabaval s nimi ludi ze napr. sa zohol a pes na nho skocil a akoze ten pajko spadol do blata a tieto blbosti...mal 5 psov a s nimi vystupoval....a 3 pes bol belgicky ovciak detektiv...mal rozlisovat pachy ... boli dobrovolnici a ich pach bol na kovovych tyckach a jeden z nich bol podozrivy...a ten pes mal tycky s pachom podozriveho najst-.--.-----no a tak ... mozno z toho vela nevies ale ja neviem dobre vysvetlovat taketo veci pisanim :heh:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod petka_akim » Ned 02.09.2007 19:58

ja to tiez pozeravam ked stiiham ale ked nestiham tak co narobim??? ale inak je to super serial
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 02.09.2007 20:09

inak nedá sa to pozrieť niekde na nete?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod MisheliQ » Ned 02.09.2007 20:13

Dasty píše:mna to napadlo zalozit tuto temu ked som to dnes dopozerala...bolo to dnes celkom fain...kto dnes kukal?


ja som to dnes čírou náhodou poterala, ale len začiatok, potom som musela ísť škrabať zemiaky, peknééé :jupi:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 10.09.2007 10:53

ja som to aj dnes pozerala..opakovali zo včerajška..pozerali ste niekto??? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod katarina » Pia 28.09.2007 22:14

pozerali ste ked davali maremanskeho ovciaka Valina, krizenca Edieho a bernardina co darovaval krv volal sa tusim Sir Lancelot
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod Dasty » Pia 28.09.2007 22:49

katarina píše:pozerali ste ked davali maremanskeho ovciaka Valina, krizenca Edieho a bernardina co darovaval krv volal sa tusim Sir Lancelot


jaj nie bohuzial ja na to vzdy zabudnem do pekla....skoda...jaj ze to nemam na kazete ale pri najlepsom na CD...heh snivam ja viem :heh: ale je to super
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Re: TV seriál- Psi pomocníci človeka

Poslaťod Diandra » Pia 03.04.2009 18:41

Ja som to tiež pozerávala keď to ešte chodilo. Super seriál. Veľmi by som chcela aby bolo viac takýchto seriálov o psoch napríklad každá časť o určitom plemene a všetko o ňom alebo o psích športch a pod. Ale super škoda že to už nechodí :lol:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: TV seriál- Psi pomocníci človeka

Poslaťod margot » Pia 03.04.2009 18:42

aj ja som to voľakedy pozerávala.. bývalo to fajn, človek sa dozvedel niečo nové..
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: TV seriál- Psi pomocníci človeka

Poslaťod Swifty » Pia 03.04.2009 20:01

Myslím, že raz som jednu časť videla, ale už si ju nepamätám... músim to začať pozerať!!
Haf haf!
Naspäť z Viedne!
Swifty
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: mt

Re: TV seriál- Psi pomocníci človeka

Poslaťod meraja » Pia 03.04.2009 20:03

Swifty nepozorne čítaš,už to skončilo!
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Ďalší

Späť na Filmy a Literatúra