[E,K] Bruce Fogle

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[E,K] Bruce Fogle

Poslaťod petka_akim » Ned 19.08.2007 13:22

kniha JA PES kniha vsetsrannej starostlivosti o psa... je velmi doba je tam mnoho rad ako sa o psika starat a aj na vycvik.... napr my sme si z nej zobrali par napadov ked sme si priviedli akimka domov o ktoprych sme nevedeli ze mu mame dat budik do krabicky ku hlave ze si bude mysliet ze to bucha srdce jeho mamy alebo ze ho mame dat do kufra aj s jeho mamou (ked bol malicky) a zemu to bude pripominat surodencov alebo nieco take :no: ako mne sa velmi paci ta kniha ale su aj lepsie :no:
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 19.08.2007 13:24

tú knihu mám aj ja..je celkom v pohode..mám od neho aj ten vreckový atlas psov
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod janka » Pon 20.08.2007 21:38

Ja mám od neho Encyklopédiu psov,vreckový atlas psov a veľmi dobrá kniha je aj Spoznaj svojho psa a tiež aj spomínaná kniha Já pes-tú som mala vypožičanú z knižnice ale je super. :aplause:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Bára » Pon 20.08.2007 21:43

Ja pes mám aj ja doma už dlho...potom mám aj "trochu" staršiu knihu 400 rád pre milovníkov psov...ale tam sú niektoré metódy trochu divné :ach: Ďalej veľkú encyklopédiu psov(rok 1990 tuším) a v Tescu som asi pred rokom kúpila knihu PES..aspoň myslím že sa tot ak volá---je to viacmenej o plemenách psov....=) Ale Ja pes je podľa mňa veľmi dobrá kniha=)
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod sandra » Uto 21.08.2007 0:15

aj ja mam od neho ten atlas - no mne sa vobec nepaci.. je tam pri plemenach popisanych podla mna mnoho hluposti a zvacsa take ako hmotnost a vyska psov nesadia zo standardom... :ua:
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

[E,K] Bruce Fogle

Poslaťod Sirík » Pia 24.08.2007 22:54

Ja som si tento týždeň kúpila knihu o psoch od Bruce Fogle: Psy a je super vrelo ju odporúčam je tam všetko čo potrebujete o starostilosti, vycviku, spravanie, dejiny, zdravie, dokonca aj plemená psíkov...pripájam foto Obrázok
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Tibor88 » Sob 25.08.2007 8:26

Ja mám tiež knihu od tohoto autora s takým istým názvom , ale je to asi iné vydanie . Pretože ten obrázok mi nič nehovorí .
Tibor88
Nováčik
 
Príspevky: 45
Bydlisko: Na štadióne

Poslaťod Sirík » Sob 25.08.2007 11:19

on ma plno knih mam ale nie som si ista ci je od neho psy a tam su cisto plemena psov taka mala to je polovica z takej velkej ked budem doma tak ju sem pridam...buduci tyzden...teraz som u babky a tuto knihu som si kupila tu
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Vikiki22 » Uto 28.08.2007 21:18

Bruce Fogle ma vela knih, ale vsetky rovnake :lol:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Sirík » Str 29.08.2007 15:12

noooooo aj mne sa zda :lol:
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Bendy » Str 29.08.2007 22:39

Vsak? Mnohokrat aj fotky su uplne tie iste :ua:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Vikiki22 » Štv 30.08.2007 18:49

Nahodou, fotky ma vsade rovnake! Ved to vsetko fotila 1 fotografka...preto uz od neho nekupujem knihy :lol: Mam ich uz akurat dost :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod petka_akim » Štv 30.08.2007 21:06

no ja mam od neho jednu a to mi staci :lol: :lol:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod marian-so » Str 12.09.2007 22:16

AJ ja mam knizku JA-pes je dobra a paci sa mi na nej ze su v nej dobre popisane aj rozne choroby alebo napr.prva pomoc
marian-so
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Poslaťod Martula » Ned 18.11.2007 22:06

Ja som od neho precitala dost kniziek , len skoda ze su tam podobne a rovnake obrazky ako vo vsetkych jeho knihach :smile:
Martula
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Ďalší

Späť na Filmy a Literatúra