[K] Libuše Pečen: Sport psích spřežení od A do Z

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[K] Libuše Pečen: Sport psích spřežení od A do Z

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 19:02

Libuše Pečená: Sport psích spřežení od A do Z.
Veľmi ma potešila správa, že v češtine máme k dispozícií knižku o mushingu. Knižka je úplne super, poskytuje podľa mňa základný, ale komplexný návod, od ktorého sa dá veľmi slušne odraziť. Zhutnené informácie sú podané sídce jednoduchým, ale čtivým spôsobom a nájdete tu všetko čo potrebujete vedieť, keď s týmto špotrom chcete začať.
Kniha sa volá Sport psích spřežení. Ak si tento názov dáte do googla (použite aj diakritiku) a dáte hľadať stránky po slovensky, zobrazí sa Vám virtuálna predajňa ..., kde si knižku môžete objednať. Btw. v predajni boli ohromne milí, dokonca pol dňa po zaslaní objednávky mi jedna teta volala, že to prijali a hneď posielajú. To sa mi ešte nikdy nestalo. Celá sranda ma vyšla 219 Sk.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Pon 20.08.2007 23:10

myslim, ze cast tej knihy bola publikovana aj tu: http://horse-shop.cz/clanky/clanek.php?id=2325&roc=15
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 21.08.2007 12:47

hej, mam to v oblubenych strankach na pc, ale ja nerada citam na obrazovke, mam radsej knizky :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: psie záprahy

Poslaťod Amaguk » Pia 08.02.2008 11:39

"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty


Späť na Filmy a Literatúra