[D] Natural Killers

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[D] Natural Killers

Poslaťod Aris » Pon 07.01.2008 19:15

Je to séria filmov a kníh(vlastne je to taká knižka s 24 stranami a v nej je DVD) o predátoroch je tak cca 6 filmov( tiger, vlk, žralok, krokodíl, ľadový medved, teda aspoň myslím podľa ukážky) a stojí to 199sk. Nám to prišlo na poštu s objednávajúcim listom a na DVD je uvedaná táto adresa: http://www.impoline.sk
Je to akokeby dokument o tom ako sa niekto pokúša natočiť týchto predátorov s blízka(tak sa aj tá séria nazýva). Prvý film Výprava do barín TIGRE prišla ako reklama za dara. Skúste sa spýtať na pošte nám toho došli krabice. Inak je to celkom dobré :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Natural Killers

Poslaťod kikula22 » Uto 08.01.2008 19:04

Nam prislo to vyprava do barin Tigre ci ako :jop:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Natural Killers

Poslaťod Aris » Pia 11.01.2008 18:31

jj aj ja ta mám bolo to také trošku divné, ale objednala som aj iné, lebo sa mi nekonečne lubia vlci :hi:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Natural Killers

Poslaťod katarina » Pia 11.01.2008 21:38

aj nam prisli Tigre ale este som nestihla pozret ..neni casu :hi:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Natural Killers

Poslaťod cora-c » Pia 03.10.2008 18:53

Aj nam prislo ukazkove DVD z tejto serie (tigre - vyprava do barin), objednala som si uvitaci balicek a po zhliadnuti v nej obsiahnutych dvoch DVD (ladove medvede - zajatci ladu, zraloky - podmorska misia) som sa rozhodla tuto seriu, ktora kompletna obsahuje 26 DVD, odoberat pravidelne. Podla mna su to unikatne zabery, ktore sa oplati vidiet!
Obrázok
cora-c
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Bydlisko: Detva

Re: [D] Natural Killers

Poslaťod TaraWillow » Štv 14.04.2011 14:03

DVD sú skutočne unikátne a najnovšie ide o 2 série, prvá obsahuje (ako už bolo napísané) 26dvd a druhá by mala myť okolo 20dvd, no zatiaľ ich je na predaj uvedených len 8 (alebo 10). Niekedy ich ponúkajú v kompletných celých sériách češi na aukre (ceny zvykne byť tak 1500kč, alebo 3000kč, vždy sa to strieda, dá sa to sem tam kúpiť aj na kusy, tak som aj ja kúpila už asi 12dvd- no vyberám si len tie čo chcem- hlavne vlky a pdovité, či mačkovité šelmy :lol: )
TaraWillow
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 731


Späť na Filmy a Literatúra