Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod besnota6472 » Pon 22.06.2009 13:42

YaNuShQa píše:je cvičak pod taborom je to kK 1, je tam super :jupi: dojdtie vniektorú nedelu od 10-do cca 11 je výcvik rôznych plemien a potom sa ostáva na obranu to tiež možu rozne plemena :) ked dostanete prihlašku a zaplatite členske možte tam chodiť každý den, nieje to časovo obmedzene.. :) kedy hej kedy nie.. tak držim palce pridte nas pozrieť :)

aj aj chodím na tento cvičák je tam super!prídte nás pozrieť a podporiť :no:
besnota6472
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Mackie » Uto 23.06.2009 11:43

dakujeme, boli sme, privitanie "a vy ste kto, co by ste chceli" nas odradilo :ahoj:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod YaNuShQa » Uto 23.06.2009 12:30

hm no stane sa aj taký ľudia sú... a možno sa len pýtali, každý ma nato subjektívny pohľad ale nam s benostkou sa tam páčii a sme mu vernéé :D :D :jupi:
YaNuShQa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Orava/Východ

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Mackie » Uto 23.06.2009 15:07

niekto zbada bojazlive csv, tak ta radsej oslovi takto, ved co keby sa nam tam zapacilo a este by sme s tym aj chceli cvicit a ukazalo by sa, ze na to nemaju :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Bára » Uto 23.06.2009 18:46

j0si: Ahoj, cvičák je v smere z mesta na Podsadok za zberňou surovín pri moste. Vraj funguje každú nedeľu o 14:00 a podľa plagátikov, ktoré som videla sa venujú obrane(nečakala by som však super úroveň, lebo v zozname kvalifikovaných figurantov na ZŠK som žiadneho zo SL nenašla, tak bohvie na koho kúšu :ach: ), majú tam však aj nejaké agility prekážky, takže je to mix :smile:
Chystám sa volať pánovi Plučinskému, či by sa tam nedalo chodiť na občasné tréningy, keď budem s fenou doma, tak som zvedavá aký je tam systém :ahoj:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Stará Ľubovňa - MVDr. Slavomír Truska

Poslaťod zpcola » Pia 03.07.2009 15:56

Pozdravujem psíčkarov zo Starej Ľubovne,

:aaa: situácia s Kynologickým klubom ĽUBOVŇAN reálne taká vypadá asi takto. V priestoroch klubu pri železničnom nadjazde smer mestská časť Starej Ľubovne nazývaná Podsadek sa cvičí každú nedeľu od 17.00 má to na starosti pán Kinsky - na týchto strenutiach je možno sa prihlásiť za člena. Radi by sme sa podielali na oživení práce klubu, ktorá umožní častejšie sprístupnení cvičného priestoru nielen pre čle a tak budeme jednať v nedeľu 5. júla 2009 o podmienkách. Dám vedieť ako sme dopadli hneď v pondelok 6. júla ako dopadla naša misia. Sú školské prázdniny mnoho by sa mohlo odštartovať.

Zdraví Petráš - Pcola :aaa:
0910 598 858
pcola@slnet.sk
www.zdruzeniepcola.org
zpcola
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Dante » Ned 20.09.2009 10:55

k cvicaku pod taborom : prvy krat sme tam boli a vzala si nas do parady jedna mlada slecna, vsetko nam vysvetlila, poradila ..... boli sme nadseni :jop: ale ked sme prisli o tyzden tak mila slecna tam nebola a prisiel starsi pan, a na moje a kamoskine 4 mesacne, zvedave, rozhorucene (august, 10:00 rano da zabrat) stenda kladol podla mna prilis vysoke naroky ze k nohe sadni v pravo bok lahni sadni vlavo bok ......som az pozerala ze co??????a tak isto na mna pozeral aj moj maly.. :oo: .normalka nechapal co ze ten ujo po nas chce ked ja neviem ani co to znamena tak to nas trosku odradilo chcem skusit ist pozriet cvicak do niznej sebastovej ze vraj aj tam je nejaky, lebo stendo rastie, vchadza do puberty a potrebuje kazen.........nevie niekto o tom cvicaku v sebastovej viac????
Dante
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod BasenA » Str 23.09.2009 20:03

Ja tam chodim na poslusnost je stale cez vikendy je to tam super.. :jop: vyskusala som aj tabor(chodila som tam asi pol roka) aj solivar a viem porovnat v AKPROPLAN a je urcite najlepsi pristup a kedze na poslusnost nas chodi malo posledne treningy som bola len ja sama.Tak sa venuje vyhradne len mne co je super. :smile: Skutocne vycvik ako ma byt.Aj ked teraz uz postupne prejdeme na agility mame este nejake 3 treningy.Povies svoje problemy a vsetko sa riesi ,upozornia na chyby... :no: Nie ako inde...
Tento vikend trening v sobotu nebude(kvoli vystave) mozno v nedelu.Skus napisat mail.Najlepsie Nike :no: Ak by si chcela este nieco vediet kludne napis.
Tu je stanka: http://akproplanpresov.webnode.sk/
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Matica » Štv 01.10.2009 15:58

Zdravím,
do Pro planu by sme sa aj my radi prišli pozrieť :hi: a možno aj raz prídeme... :nwm:
Per Aspera Ad Astra
Matica
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 428
Bydlisko: Prešov

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Bee House » Sob 21.11.2009 16:08

Je tu niekto, kto chodi na cvicak do kezmarku? Ak ano, ake mate skusenosti?
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Nyssa » Sob 21.11.2009 16:44

Bee House, bola si sa tam už pozrieť? ľudia sú tam (aspoň boli) celkom v pohode, len neviem, ako ten cvičák funguje teraz, či vôbec funguje atď. nevieš bližšie info? si priamo z KK? čo by si so psíkom chcela robiť?
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Bee House » Ned 22.11.2009 19:37

ja som s tatier, no a na cvicak by som chcela chodit, aby som nabrala nejake skusenosti s vycvikom, pretoze si nie som ista, ci robim vsetko spravne. kedze mala ma iba 6 mesiacov, zatial by som s nou chcela trenovat iba poslusnost. v kk som este nebola a nepoznam nikoho kto by tam chodil, tak som sa chcela informovat.
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Miroslav » Str 02.12.2009 20:46

Lipany?
Miroslav
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14
Bydlisko: ďaleký východ

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod lenusha » Pon 07.12.2009 12:21

Ahojte cvičak v KK stale funguje.Ja som tam večinou v sobotu a nedelu po druhej...ces tižden ako kedy...a su aj treningy r začiatočnikov....kludne dojdite
lenusha
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Prešovský Kraj

Poslaťod Bee House » Uto 05.01.2010 11:01

ok...tak ja niekedy pridem pozriet... :aaa: a nemohla by si mi aspon priblizne vysvetlit, kde sa nachadza?
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Východné Slovensko