Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod bajuss21 » Ned 18.08.2013 11:55

aj my sme začali chodiť do Martina a som nadšená :yes: prístup, pomáhanie psovodovi, proste super :smile: aj krpcovi sa páči. úprimne, keď sme šli prvý krát bála som sa, pretože je dosť temperamentná a čakala som, že sa nezmestí do kože a bude len zle robiť, ale tam jej dali všetci na frak :lol: ale bola vychválená, som na ňu pyšnáá :hi:
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod bajuss21 » Ned 03.11.2013 10:40

idem tu znovu písať...takže chodili sme do Mt, spokojná, len v zime nám to nebude vyhovovať z dôvodu autobusových spojov...tak ma napadlo, má niekto skúsenosti s Turanmi? :smile: škoda, že výborné cvičáky ako aj v kľačanoch sú tak, že sa tam nemáme ako dostať :ua:
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Pati Kiki » Pia 29.11.2013 17:35

Ahojte mám fenku Kiki. Má 19 mesiacov a ešte stále nevie poriadne privolávačku. Potrebovala by som troška pomôcť aj s privolávačkou aj s tým, že je pri niektorých situáciach dosť nesústredená. Máte nejaké rady? Ďakujem :)
Pati Kiki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod bajuss21 » Ned 08.12.2013 14:44

Pati Kiki píše:Ahojte mám fenku Kiki. Má 19 mesiacov a ešte stále nevie poriadne privolávačku. Potrebovala by som troška pomôcť aj s privolávačkou aj s tým, že je pri niektorých situáciach dosť nesústredená. Máte nejaké rady? Ďakujem :)


skúšala si privolávačku učiť so stopovacím vodítkom? :smile: my sme sa to tak naučili, síce to ešte nie je 100%né, ale pomáha nám veľmi aj cvičák, kde sa učí priamo medzi psíkmi :smile: zožeň si nejaké 10metrové vodítko a choď s ňou von, zaveľ ku mne a keď nič, tak si pomôž práve tým vodítkom :smile: šklbni ju, nech sa pekne kukne na teba a potom zopakuj a veeeeeľmi chváľ keď ide k tebe a keď dojde, riadne sa s ňou pohraj, nech sa teší k tebe :smile: potom jej daj voľno a znovu :smile: keď to budete cvičiť bez vodítka, nikdy keď ju privoláš ju hneď nepripínaj na vodítko, spojí si to s tým, že príde a ty jej pokazíš zábavku...takže dojde, odmena, voľno a znovu :smile: aspoň mi to tak robíme a je to úspešné :smile: čo sa týka tej nesústredenosti...motivuj ju jej obľúbenou hračkou, pamlskom, hraj sa s ňou....aby vedela, že je s tebou super, že keď budeme cvičiť a budem poslúchať tak príde hra :smile: my máme tak že 15 min tréning, poslúcha maximálne, lebo vie, že potom bude kopec srandy a zábavy :lol:
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Enigma » Pia 07.03.2014 15:48

Ahojte, ja môžem odporučiť výcvik psíka v ZA aj KNM. http://www.l-dog.sk/ Super prístup a narábanie so psom, a aj cena je fajn. S mojou fenkou NO (1rok) máme veľký problém so socializáciou, veľmi sa bojí všetkého nového a najviac iných psov. Chodíme tam už mesiac a robíme pokroky, strach sa zmenšuje a začína budovať sebavedomie :jop:
Enigma
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Kysuce

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Pati Kiki » Štv 13.03.2014 14:37

Ahojte je to tu asi trocha mimo. Nebýva niekto blízko pri Kamennej Porube? Potrebovala by som trocha viac zoznámiť moju fenku. Má za chvíľku dva roky. Nemala by nič urobiť. Len začne štekať.
Ak tak prosím len ignorujte :ua:
Pati Kiki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod kika123123 » Pon 28.07.2014 16:58

Poznáte nejaké cvicisko na Kysuciach najlepšie blízko Turzovky /Čadce? Ak áno prosím O info. :)
kika123123
Nováčik
 
Príspevky: 42

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Pati Kiki » Uto 02.09.2014 15:42

Ahojte. Aké výcvikové stredisko v Žiline je podľa vás najlepšie. alebo na aké chodíte?
Ďakujem :smile:
Pati Kiki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Enigma » Štv 04.09.2014 19:40

Ahoj ...dá sa cvičiť v Žiline v Bánovej. Cvičiteľ sa poctivo a s výborným prístupom venuje každému psíkovi. S mojou fenkou NO chodíme - robíme poslušnosť a obranu. Vrelo odporúčam! http://www.l-dog.sk/ Dá sa v pohode prísť hockedy pozrieť na priebeh a sama usúdiš či sa ti páči alebo nie :no:
Enigma
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Kysuce

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Pati Kiki » Pia 05.09.2014 11:13

Ďakujem :lol:
Pati Kiki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod zvsj » Uto 16.12.2014 21:27

ja cvicim v žiline :smile: celko sa to da
zvsj
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod halo » Štv 17.12.2015 22:31

Na ozivenie.
Potrebujem poradit kam ist s malym belgicakom na cvicak. Idealne nech ma vela prekazok a tiez nech robia obranu. Mam teraz 3 dni volno tak kludne by som obehol aj viac cvicakov.
Poradte teda kde a kedy sa v najblizsie dni konaju skupinove treningy v okoli Ziliny.
Dakujem
halo
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod ecc » Pon 28.02.2022 16:10

Vie niekto poradit niekoho v Martine pre labradora?
ecc
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Nisus » Pon 28.02.2022 16:35

ecc píše:Vie niekto poradit niekoho v Martine pre labradora?

Martin to síce nie je ale tak týchto poznám a odporúčam
Zuzana Veselovská (Ružomberok)
Marek Ďurka (Žilina)
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Nisus » Štv 03.03.2022 20:11

Teraz v nedeľu má Zuzka tréning v Liptovskej Štiavnici tak by sa ti mohla povenovať. Tu nájdeš info: https://www.facebook.com/workingretrieversk

V apríli majú tréning v Martine, odporúčam sa tam ísť pozrieť, či by sa ti také niečo páčilo: https://fb.me/e/1IP51MvJw
Na prelome apríla a mája organizujú vo Vrútkach súťaž: https://www.facebook.com/events/5031954 ... f=newsfeed
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Predchádzajúci

Späť na Stredné Slovensko