Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Wejka » Sob 04.08.2012 20:37

aha no pekne teda
Home is where the dog is
Wejka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Michaella » Sob 15.09.2012 8:17

Čaute, chcela by som sa spýtať či niekde v Trnavskom kraji (ale bolo by najlepšie okolie Piešťan a Trnavy) je cvičák kde sa cvičí služobná kynológia? ..alebo niekto kto cvičí?.. lebo všetko tu po okolí je len šport. Tak či náhodou o niečom neviete :smile:
Michaella
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod bibi25 » Str 24.10.2012 7:29

Poznáte niekto pani Mat. z Piešťan?? Cvičí psov. Chcela by som vedieť aká je, aké má metódy... Ak máte niekto o nej nejaké info alebo priamu skúsenosť (napr. pomohla Vám s výcvikom psa) budem vďačná ak mi napíšete.
Ďakujem moc :smile:
Naposledy upravil bibi25 dňa Pia 26.10.2012 17:43, celkovo upravené 1
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod wer » Str 24.10.2012 7:44

Michaella píše:Čaute, chcela by som sa spýtať či niekde v Trnavskom kraji (ale bolo by najlepšie okolie Piešťan a Trnavy) je cvičák kde sa cvičí služobná kynológia? ..alebo niekto kto cvičí?.. lebo všetko tu po okolí je len šport. Tak či náhodou o niečom neviete :smile:


oficialne sa to necvici asi nikde :no:
ono samotna cesta k profesionalom (ci uz v sportovej, alebo sluzobnej kynologii) je narocna a chce to cas a trpezlivost.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Cassienka » Štv 25.10.2012 14:27

Ja poznam pani Matejovu, cvicila rodicom rotwajlera, zobrala si ho na tyzden, mozno viac (bolo to pred 10timi rokmi) a nadrilovala ho povely. Posluchal, ale on bol vdacny, vedel sa naucit vela a rad chodil na prechadzky a ona so psami teda prejde kusisko.
Potom som k nej prisla s mojou koliou, ale ta ju ignorovala. Cassie je zavesena na mne a jej nedoverovala, potom som prisla na to, ze ani ja jej neverim. "Autoritu" si u psou vydobijala bitkou :( vacsina psou bola u nej bez majitela, takze si to asik "mohla dovolit". Ja som len zo zaciaku potrebovala poradit, ze co a ako, ale totok nebola dobra rada.
Potom som tam bola este s pozicanym psom, kvoli socializacii, ale keby som jej ho tam nechala, aj so mnou, tak by ho zlomila, bol to uzasny aktivny pes, ktory si svoje miesto v svorke proste vykrical a vyvrcal, nezvykol sa pobil.
Videla som par krat ako zmlatila mladeho psa, ktory k nej nechcel prist na zavolanie.
Ale inac, psy ju posluchali ako baterky, niektore ju milovali, ako som videla, ale ja by som jej psa uz do ruky nedavala.
Cassienka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod bibi25 » Pia 26.10.2012 17:07

Dakujem za info. Bo ja ju casto vidavam so psami... ona vzdy sadne na bike a psov ma na voditku pri sebe. Raz som ju videla s Basenjim (ona na biku a pes na voditku pri nej). Pes (basenji) zbadal druheho cudzieho psa a zacal sa obzerat a spomalovat. Ona ho zdvihla za voditko do vzduchu tak ze mu viseli predne laby a spustila na neho krik, ze co to robi, nech prestane a vyhrazala sa mu ze ho zas zavesi... (asi za voditko do luftu...neviem). Vtedy mi to bolo cudne. Preto sa na nu aj pytam ci som mala dobre tusenie. Ale zas co casto vidim, tak ona sa psom dost venuje. Stale je s nimi vonku a tak.
V bytovke mam susedu - maju jack russela, ten bol neposlusny a potom ho vodili k tejto pani. Od vtedy ich pes pocuva na slovo. Ale zas ti moji susedia nemaju problem toho svojho jacka tiez zbit! Takze im to asi takto vyhovuje, neviem. Ale zas ten ich pes ich od vtedy pocuva a poslucha ako hodinky. Takze asi ho vycvicila dobre.
Hladala som niekoho v PN kto by mi mozno trosicku pomohol alebo ma naviedol na spravny vycvik psa, ale ona to asi nebude...
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Cassienka » Sob 27.10.2012 11:01

Skus sa spytat tu na fore Luciik, ak sa nemylim, mne pomohla aspon pisomne, a toho casu bola aj v Piestanoch.
Matejova to so psami vie, ja som s nou chodievala na prechadzky s dvoma psami, moje nie, ale tie ostatne ju naozaj posluchali a celkom sa z nej tesili. Ja osobne uz jej psa nedam.
Raz jej dala pani maleho yorksira, ze chce, aby ten psik za nou pekne cupkal, posluchal ju aj bez voditka, len maly bol velmi vylakany z tolkych psov, skoro sa obesil na flexine, asik sa viac zlakol ako nieco naucil.
Dr. Cestes ma v ambulancii inzerat, psi hotel a vyuka psov v Moravanoch nad Vahom, nemam na to ziadne referencie, skus sa tam pozriet a zavolat.
Cassienka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod bibi25 » Ned 28.10.2012 12:23

Dakujem za info :smile: Skusim teda este hladat a zistovat. Moj pes je velmi tvrdohlavy a bojim sa, ze by kvoli tomu na neho pri vycviku vztiahla ruku a to by som teda nechcela...
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Sob 03.11.2012 20:26

sluzobna sa udajne cvici vo vkst v tt
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod sarach » Ned 18.11.2012 13:10

Neviete niekto o vycviku v Mostovej? Mal by to viest Ladislav Turcek, ktory ma aj chovatelsku stanicu NO TUR-LAD. Zaujimali by ma nejake Vase skusenosti. Alebo ci to vobec este funguje....?
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Abbyna » Štv 31.01.2013 18:53

bibi25 píše:Poznáte niekto pani Mat. z Piešťan?? Cvičí psov. Chcela by som vedieť aká je, aké má metódy... Ak máte niekto o nej nejaké info alebo priamu skúsenosť (napr. pomohla Vám s výcvikom psa) budem vďačná ak mi napíšete.
Ďakujem moc :smile:


pani Mat.? celé meno a možno ti pomôžem
Abbyna
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Piešťany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod raky » Štv 31.01.2013 19:07

Je to určite pani Matejová... :joint:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re:

Poslaťod vivuška233 » Štv 13.06.2013 19:25

Lenka.Buddy píše:a chystáš sa ho navštevovať??? :no:



ja viem, že píšem dosť neskoro ale chystáme sa tam ísť o všetkom informovať nevie niekto o koľkej ktoré dni sú tréningy ?
Jediné stvorenie, ktoré ťa ľúbi viac než seba je pes :** psovi, ktorému dávaš jesť a staráš sa oňho si ťa váži viac ako človek, ktorému si pomohol alebo zachránil život.
vivuška233
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod dana033 » Uto 02.07.2013 12:10

Mal by niekto záujem o výcvik psa u pána Hamerlíka v Jablonici?
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Lucia » Štv 19.09.2013 19:03

Ahojte, viete mi niekto odporučiť cvičák v TT, kde trénujú športovú kynológiu a psa mi kvalitne pripravia na skúšky a preteky? podľa medzinárodného SP. taký, kde majú skúsenosti aj s inými plemenami ako NO a ku každému psovi majú osobit. prístup.
osobné skúsenosti? kontakty? kedy sa cvičí?
vďaka :)
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko