Dermatofytóza

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Dermatofytóza

Poslaťod Buchťa » Štv 31.07.2014 23:29

petra b píše:
Buchťa píše:Offtopic: Peti, mám Tě ráda :pusa: :hih: :hihi: , :smoke:

nevim, jak tam dáváte off topic, ale ahoj :smile:


Offtopic: Zaklikneš, když odesíláš odpověď, vpravo nahoře (třetí od konce) - OT - a máš to :yes: .
Byla jsem na hafouškách a zvládla jsem to - nádherně napsáno :poklona: - a nezapomeň na slib, co jsi tam dala :smile: - budu Tě kontrolovat :ach: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Dermatofytóza

Poslaťod petra b » Pia 01.08.2014 0:09

Offtopic: dík, Buchťa
petra b
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 523

Re: Dermatofytóza

Poslaťod janulina » Pia 01.08.2014 10:45

petra b píše:
janulina píše:
takze inymi slovami, jednoducho pozriet pod mikroskop a tam sa ukaze? lebo volnym okom je to skoro rovnake :no:


no, mě to tedy nepřipadne vůbec stejné, ale veterinář by to měl vyřešit na místě - vyloučí demodex a může pokračovat v určení další diagnozy, každopádně můžu říct jediné - neotálejte s jeho návštěvou


dakujem pekne. Nastastie s tym osobnu skusenost nemam, ak mam volny cas, rada si citam o ochoreniach. Info o demodexe som mala, no vcera som nahodne natrafila na "ringworm" v obrazkoch, zdalo sa mi to velmi podobne priznakmi demodexu, v niektorych clankoch v AJ sa dokonca pise, ze niekedy tazko rozoznat, preto som sem zasla, ze sa opytam mudrych ludi :smile: takze len teoretizujem, nastastie :no:
janulina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 96

Re: Dermatofytóza

Poslaťod janulina » Pia 01.08.2014 10:47

Buchťa píše:Offtopic: Janulina, to je co :oo: = pani Buchťa :ach: a vykání :pac: .
Vím, že matičku Zemi již otravuji více, jak padesát let, jen poprosím, zústaňme u Buchti :smile: a u tykání, ju :yes: .
A vím, že jsi to myslela v dobrém :lol: a rozesmála jsi mě v tento dnešní :censored: den. :ahoj: (jo a ráda stínuji :jazyk: a to hlavně svýho muže :haha: ).


Offtopic: :ahoj: ja radsej vykam, nie kazdy ma rad tykanie, tak aby som nikomu neublizila. pekny den :no:
janulina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 96

Re: Dermatofytóza

Poslaťod petra b » Pia 01.08.2014 12:12

to janulina:

tak s to je prima, nechť se s tím ani nikdy osobně nepoznáte v budoucnu
petra b
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 523

Predchádzajúci

Späť na Choroby