Podráždený ňufák

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Podráždený ňufák

Poslaťod stanlee » Ned 20.06.2010 15:19

Zdravim, najlepsie bude ak sem nahodim fotku. Moj pes ma nejako podrazdeny, akoby zapaleny nufak, ma to tam uz pomerne dlho takze by som rad vedel ci niekto vie o co ide a ci je to problem. Inak pes nema problemy, neskriabe si to ani nie je nijako nepokojny.


Vdaka

Obrázok
stanlee
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Podráždený ňufák

Poslaťod petra b » Ned 20.06.2010 17:49

Teď jsem se na probného cosi ptala v jiném tématu. Vypadá to jako kvasinková dermatitida, v případě, že přetrvává již delší dobu, jistě sekundárně infikovaná bakteriemi, pravděpodobně betahem. stafylokokem.
Nemá pes rovněž problém na kůži pod pysky v místě, kde kůže špatně větrá a často bývá vlhká?
petra b
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 523

Re: Podráždený ňufák

Poslaťod stanlee » Uto 22.06.2010 9:34

Nikde inde na pysku ani zvysku tela nic podobne nevidim. Ide asi len o nufak, ma to tam uz dost dlho... ale pozriem sa zatial na tu kvasinkovu dermatitidu, ci to sedi. Dik za tip.
stanlee
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4


Späť na Choroby